قیمت برزنت ضد آفتاب | انواع برزنت ضد آفتاب و ویژگی های هر کدام

قیمت برزنت ضد آفتاب | انواع برزنت ضد آفتاب و ویژگی های هر کدام
برزنت ضد آفتاب در طیف وسیعی محیط ها از شما و محصولات شما در برابر نور خورشید محافظت می کنند. آنها از مواد مقاوم پلی اتیلن بافته شده با پلی پروپیلن سنگین ساخته شده اند، که فضای شما را در برابر نور خورشید محافظت می کند، در حالی که همچنان جریان هوای کافی را برای حفظ فضای راحت در داخل فراهم می آورند. شما می توانید انتخاب کاملی از برزنت های ضد آفتاب با رنگ ها و ضخامت های مختلف داشته باشید. ما آنها را در بسیاری از مدل ها به خصوص در مدل های ۴۰٪ تا ۹۵٪ ضد آفتاب بر اساس نیاز شما ارائه می دهیم.

ویژگی های مهم برزنت ضد آفتاب

برزنت ضد آفتاب مناسب برای کاربردهای مسکونی، تجاری و کشاورزی هستند. نصب آنها برای محافظت از ایوان ها و پاسیوها در خانه ها، یا مکان های غذا خوردن در فضای باز در رستوران ها بسیار مناسب است. آنها همچنین برای محافظت از گلخانه ها، مهد کودک ها و و فضای نگهداری دام ها در برابر نور شدید خورشید بسیار مناسب هستند. صاحبان حیوانات خانگی همچنین برای شاد و سالم نگه داشتن حیوانات خود از برزنت های ضد آفتاب مش استفاده می کنند. برزنت های ضد آفتاب ما در اندازه های استاندارد و سفارشی موجود است تا مشخصات شما را برآورده کند.
در ماه های بهار و تابستان، تنها راه برای کاهش خطر ابتلا به سرطان آفتاب و آفتاب سوختگی، محدود کردن زمان در معرض نور خورشید است. ضد آفتاب در صورت استفاده صحیح ، آسیب هایی را که اشعه UVA و UVB ایجاد می کند کاهش می دهد. حتی با استفاده از ضد آفتاب، باید مدت زمان قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب را محدود کنید.
آیا می دانید برزنت ضد آفتاب نور ماورا UV بنفش را مسدود می کند؟ بسیاری از انواع برزنت ها برای جلوگیری از اشعه UVA و UVB درمان می شوند. اگر قرار است بیرون باشید، برزنت که نور ماورا بنفش را مسدود می کند از شما در برابر اثرات مخرب محافظت می کند.

یک دقیقه توقف کنید و واقعیت های اشعه ماورا بنفش را در نظر بگیرید. اشعه ماورا بنفش به طور طبیعی در نور خورشید رخ می دهد. اگرچه ممکن است پایین آمدن آفتاب بسیار خوب باشد، اما اشعه UVA و UVB به سلول های پوست شما آسیب می رساند. پیری زودرس فقط یکی از خطرات قرار گرفتن در معرض آفتاب است. سرطان پوست خطر بزرگتری است. در حالی که اشعه UVA خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد، اشعه UVB مستقیماً به سرطان پوست و آفتاب سوختگی مرتبط است.
با این حال استفاده کردن از برزنت ضد آفتاب می تواند تمامی خطرات موجود را در محیط های بیرونی برطرف کند و شما را در برابر نور آفتاب ایمن کند.
Image

بهترین و معتبرترین فروشگاه برای خرید برزنت ضد آفتاب

فروشگاه دنیای چادر مناسب ترین مکان برای خرید برزنت ضد آفتاب است، شما می توانید با مراجعه به این مرکز این نوع محصول را با گارانتی معتبر و با قیمت بسیار ارزان خریداری کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat