قیمت انواع چادر برزنتی | انواع چادر برزنتی و خصوصیات هر کدام

قیمت انواع چادر برزنتی |  انواع چادر برزنتی و خصوصیات هر کدام
چادر برزنتی از بهترین چادرهای موجود در بازار به شمار می رود، که قابلیت استفاده‌ی روزانه را در هر محیطی دارد. این نوع چادر حاوی مواد بسیار مقاوم و یک ترکیب ضد قارچ، ضد اشعه خورشيد، و ضد آب قوی است که برای استفاده در محیط های مرطوب و با بارش زیاد مناسب است. استفاده از آن باعث محافظت از شما در مسافرت های کمپینگ، اردو و پیک نیک می شود. انواع مختلفی از چادرهای برزنتی در بازار وجود دارد، به عنوان مثال از نظر می توانید این نوع چادر را در مدل های مکعبی، گنبدی، مثلثی و از نظر ظرفیت در مدل های دو نفره تا دوازده نفره تهیه کنید. البته استفاده از چادرهای برزنتی تنها به مسافرت ختم نمی شود و در حوزه های حمل و نقل، کشاورزی، دامداری و شیلات نیز می توان از آنها استفاده کرد.

بهترین تولیدی انواع چادر برزنتی در کشور

با پیشرفتی که در حوزه تولید چادر برزنتی چند لایه در صنایع منسوجات داشته ایم، نوع جدیدی از چادرهای برزنتی برای استفاده در مسافرت ها، با مدلی خاص و اختصاصی و با محاسبات فنی دقیق وارد بازار کشورمان شده که ویژگی های منحصر به فردی در مقابل چادرهای سنتی دارد.
بر اساس نظر کاربران، و نیز با توجه به حجم بالای بازخوردهای مثبتی که چادر برزنتی چند لایه داشته، می‌توان متوجه شد که اکثریت قریب ‌به ‌اتفاق خریداران از مصرف این نوع چادر در مسافرت های خود راضی بوده و برایشان چادر مقبولی بوده است.
این نوع چادر در کارخانه دنیای چادر با آخرین فناوری روز دنیا و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته طراحی و تولید می شود، البته در سایر کشورها نیز تولید می شود، این نوع چادر برزنتی در دسته چادرهای ضد آب موجود در بازار قرار دارد. از چادر مهم برای محافظت از مسافران به حساب می آید. این نوع چادر حاوی مواد پی وی سی نیز است که آن را در برابر آب مقاوم می کند و باعث تقویت چادر می شود.
چادر برزنتی چند لایه تولید شده در کارخانه دنیای چادر کیفیت فوق العاده بالایی دارد و از نظر حجم و اندازه نیز بسیار مناسب است و اینکه نسبت به سایر چادرها از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار می باشد. از مهمترین ویژگی این نوع چادرها می توان به ضد آب، ضد کپک، ضد نور، ضد پارگی و ماندگاری بالای آن اشاره کرد.
تولید چادر برزنتی ارزان قیمت با بالاترین سطح کیفیت در مجموعه دنیای چادر، باعث گردیده تا خریداران بتوانند به مجموع دنیای چادر اعتماد کرده و خرید چادر های برزنتی دو نفره تا دوازده برزنت را به صورت عمده و جزئی از این شرکت انجام دهند. تمامی محصولات ارائه شده در کارخانه دنیای چادر با بالاترین سطح کیفیت و به قیمت تولید کننده برای خریدار ارائه شده است.
Image

مزیت های مهم چادر برزنتی چیست؟

محافظت از افراد در سفرهای خارج از خانه
 مقاوم در برابر شرایط جوی نامناسب به خصوص باد، باران، برف و ...
 وزن سبک و انعطاف پذیری بالا
 پشتیبانی از یک کیف مخصوص همراه با طناب مسافرتی
 و ...