پارچه برزنت ضد آب سایبان

پارچه برزنت ضد آب سایبان

آیا تا به حال فکر کرده اید "چه تفاوتی بین مواد پارچه برزنت ضد آب سایبان وجود دارد؟" این یک سوال بسیار رایج است و ارزش دارد از نزدیک آن را بررسی کنید. اگر مورد اشتباهی را انتخاب کنید، ممکن است به اندازه دلخواه شما مفید نباشد. با ما همراه باشید تا به صورت کامل این موضوع را برای شما توضیح دهیم؟


چه تفاوتی بین مواد پارچه برزنت ضد آب سایبان وجود دارد؟


پارچه های ضد آب محافظت کامل در برابر آب یا رطوبت را ارائه می دهند. می توانید آنها را در یک قسمت آب غرق کنید و هیچ تغییری نمی کند. آنها هیچ رطوبت را جذب نمی کنند. اما مواد معمولی برزنت مقاوم در برابر آب فقط می توانند برای مدت زمان محدودی آب را دفع کنند. در یک بارندگی سیل آسا، مواد برزنتی معمولی خیس می شوند و آب از طریق پارچه شروع به نشت می کند. این تفاوت اساسی بین این دو است.

با کمی مطالعه در این زمینه خواهید فهمید که پارچه برزنت ضد آب سایبان چیزی را ارائه می دهند که در توان آنها باشد و بر اساس آن طراحی شده باشند. دانستن کاربرد مورد نظر ، نحوه مراقبت از پارچه و بررسی گزینه های موجود هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب و خرید برای شما مهم است.
دلیل انتخاب پارچه برزنت ضد آب سایبان چیست؟ طبیعت ضد آب آنها را جذاب کرده است. هر چیزی که در زیر پارچه نگهداری شود قرار است خشک بماند مگر اینکه پارچه آسیب ببیند. آنها علاوه بر ضد آب بودن ، در برابر پاره شدن ، پارگی و سایش مقاومت می کنند. یک مزیت اضافه شده به پارچه های برزنت سایبان این است که بسیاری از آنها از اشعه ماورا بنفش محافظت می کنند. قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب بر روی یک پارچه تأثیر می گذارد. با محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش، طول عمر پارچه برزنتی افزایش می یابد.
از پارچه برزنت ضد آب سایبان می توان برای موارد زیر استفاده کرد:
• روکش قایق و ماشین
• سایت های ساختمانی و صنعتی
• روکش های میدانی
• استفاده در کامیون با مقاومت بالا
• روکش های بام
علاوه بر این، این پارچه برزنت ضد آب سایبان در برابر اسید ، خاک ، روغن و کپک مقاومت هستند. آنها در گزینه های رنگی متنوعی وجود دارند که اگر به دنبال ایجاد سایبان متناسب با رنگ های بیرونی خانه یا محل کار خود باشید، به راحتی خواهید توانست آنها را انتخاب کنید.

 نحوه انتخاب پارچه برزنت ضد آب سایبان


انتخاب نوع پارچه برزنت ضد آب سایبان از فروشگاه مسئله خیلی مهمی است. هنگامی که می خواهید نور از طریق پارچه ضد آب شما وارد شود، یک پارچه برزنتی PVC شفاف برای کار شما ایده آل است. قبل از نصب پنجره ها و درها برای پوشاندن دهانه های پنجره یا درب عالی هستند. آنها دیوارهای موقت عالی برای عرشه ها / ایوان های سرپوشیده و در سایت های ساختمانی ایجاد می کنند. آنها از باران محافظت می کنند و همچنین مانع از باد می شوند ، بنابراین در طوفان های تابستانی از عرشه ، پاسیو ، آلاچیق یا ایوان خود استفاده بیشتری خواهید کرد.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat