سایبان تراس | سایبان تراس چه ویژگی هایی دارد؟

سایبان تراس
سایبان تراس پوشش برزنتی است که برای سقف عرشه، تراس یا پاسیوی شما طراحی شده اند. برای ایجاد یک نقطه سایه ضروری است، این ساختارها همچنین ممکن است با نام های دیگری در بازار برای شما معرفی شوند و می توانند به صورت دستی یا از طریق موتور کار کنند. پیشنهاد می کنم راهنمای ما را دنبال کنید تا سایبان مناسب خود را پیدا کنید.

مزایای سایبان تراس

ارتفاع
سایبان تراس از نور خورشید محافظت می کنند و از طریق تنظیم گرما به حفظ درجه حرارت راحت کمک می کنند. این موضوع باعث می شود که آنها برای هر کسی که امیدوار است در گرمترین ساعات روز از تراس خود لذت ببرد یا برای کسانی که دوست دارند کمی در فضای سایه خنک باشند، ایده آل هستند.
سایبان ها همچنین یک راه حل عملی برای گسترش فضای زندگی داخلی شما ارائه می دهند. از آنجا که معمولاً روی پنجره ها نصب می شوند، می توانند در معرض آفتاب قرار بگیرند و به خنک نگه داشتن خانه کمک کنند. سایبان های تراس با ترکیب راحتی و سبک در روزهای بارانی به یک اندازه مفید هستند.
چه به دنبال سایبان تراس برقی باشید یا به دنبال سایبان دستی، چه یک مدل بزرگ یا یک مدل فقط برای استفاده های گاه به گاه، به راحتی می توان گفت که یک سایبان برای همه ی کارها و نیاز های شما وجود دارد - صرف نظر از محل زندگی شما.

اندازه سایبان تراس


ارتفاع
همانطور که گفته شد، هدف اصلی سایبان محافظت از شما در برابر آفتاب است. این کار را با نوعی مانع انجام می دهد. برای اطمینان از عملکرد کارآمد، ابتدا باید در اندازه مناسب سایبان خود تصمیم بگیرید. این به اندازه منطقه ای که می خواهید تحت پوشش آن قرار بگیرید بستگی دارد.

چند قانون اساسی برای اعمال در اندازه گیری ها وجود دارد. سایبان باید بزرگتر از منطقه ای باشد که هدف آن محافظت است و از هر پنجره یا درب وسیع تر است. عرض سایبان های استاندارد معمولاً حداقل ۳ متر عرض دارند. در عین حال، باید به یاد داشته باشید که این سیاره دائما در حال حرکت است، به این معنی که موقعیت خورشید در طول روز تغییر خواهد کرد. بنابراین در نظر گرفتن میزان قرار گرفتن در معرض آفتاب و برآورد میزان سایه مورد نیاز بسته به منطقه ای که می خواهید بپوشانید، مهم است.
همچنین باید هنگام باز شدن حداکثر طول بازوهای سایبان تراس را تعیین کنید. از نظر فنی، این اندازه گیری به عنوان برآمدگی بازو شناخته می شود. بیشتر سایبان های موجود در بازار دارای یک طرح انداز از ۱.۵ تا ۴ متر است. در حالی که می توانید مدل هایی را پیدا کنید که مناطق بسیار وسیعی را پوشش می دهند، متداول ترین طرح در حدود ۳.۵ متر است.
سایبان تراس

خرید سایبان تراس

جهت خرید و سفارش تولید سایبان تراس می توانید با دنیای چادر تماس بگیرید تا بهترین و ارزان ترین سایبان را برای خود داشته باشید. دنیای چادر بهترین و معتبرترین مرکز ارائه دهنده سایبان های ضد نور، و ضد آب تراس در کشور است.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat