دوخت چادر برزنتی | ویژگی های مهم دوخت چادر برزنتی چیست؟

دوخت چادر برزنتی | ویژگی های مهم دوخت چادر برزنتی چیست؟

اختلاف زیادی در کیفیت دوخت چادر برزنتی وجود دارد. بهتر است موقع خرید، در مناطق اصلی چادر مانند درزهای به هم دوخته شده به دنبال نوع دوخت چادر باشید. بسیاری از مارک ها گوشه ها را برش می زنند و حتی نخ هایی که استفاده می کنند بسیار استاندارد نیست. پس اگر به دنبال چادر برزنتی با کیفیت هستید، باید به این نکته توجه کنید. در ادامه با مهمترین ویژگی های یک دوخت مناسب آشنا خواهید شد.


ویژگی های مهم دوخت چادر برزنتی چیست؟


نوع دوخت چادر برزنتی تاثیر بسیاری بر کیفیت چادر می گذارد که همواره باید از سوی تولید کنندگان و مهمتر از آن مصرف کنندگان مورد توجه قرار گیرد. در این مطلب سعی خواهیم کرد تمامی نکاتی را که برای دوخت چادر برزنتی باید رعایت کنید را با شما در میان بگذاریم.
حال در این بخش قرار است به شما نکات طلایی دوخت چادر برزنتی را یاد دهیم پس بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:
۱- بهترین چادر برزنتی، چاری است که از پارچه های با کیفیت و مقاوم تولید شده باشد: برای دوخت چادر برزنتی در محیط کارگاهی لازم است ابتدا نوع پارچه را از نوع مقاوم انتخاب کنید تا بتواند در دراز مدت به خوبی در برابر شرایط محیطی دوام بیاورد و مقاوم باشد.
۲- پارچه ای که برای دوخت چادرهای برزنتی انتخاب می گردد بهتر است این ویژگی های مهم را دارا باشند. منعطف بوده به طوری که بتواند با شکل ظاهری وسیله مورد استفاده انطباق داشته باشد، مقاومت و دوام بالا داشته باشند، در برخی موارد امکان عبور نور و رطوبت را داشته باشند، قابلیت شستن چادر نیز فراهم باشد.
۳- بعد از این که جنس و رنگ پارچه چادر برزنتی را مشاهده کردید نوبت به بررسی نوع دوخت می رسد. برای دوخت پارچه برزنتی معمولا از یک لایه آستر نرم و نازک استفاده می کنند تا محل دوخت تماس مستقیم با بدنه محصول نداشته باشد. شما باید هنگام بررسی به این نکته توجه کنید که نوع دوخت چادر باید به شکل زیگزاگ باشد، این نوع دوخت برای لبه های ضخیم بسیار مناسب و نیز محکم است. نوع دوخت زيگزاگ از طرف چپ به راست و معمولا به شکل هفت و هشت ديده می شود.

۴- نخ استفاده شده نیز باید هنگام خرید چادر بررسی شود، معمولا نخ های پلی استر و نخ نایلونی مناسب ترین نوع نخ برای دوخت چادر برزنتی است، زیرا در دراز مدت دچار فرسایش نمی شوند، و آب و نور آفتاب هیچ تاثیری بر آنها ندارد، و همچنین عمر طولانی تری دارند.

 

 

 


فروشگاه چادر برزنتی ارزان قیمت در کرج


همیشه خرید بزرگترین دغدغه خریداران چادر برزنتی بوده و هست. نحوه خرید، مراکز خرید، قیمت خرید و جنس محصول و نوع دوخت چادر برزنتی، همیشه خریدار را دچار سردرگمی می کند. اما چگونه می توان این مشکل را حل نمود و استرس خرید را از میان برداشت. شاید با یک تفکر عمیق و مناسب به جواب آن دست پیدا کرد، بر اساس نظر کارشناسان خرید از مراکز معتبر و معروف بتواند این مشکل را حل کند.
فروشگاه دنیای چادر مکان مناسب برای خرید چادر برزنتی با کیفیت است، زیرا از نظر قیمت و نیز از نظر کیفت محصولات درجه یکی برای مشتریان ارائه می دهد. و شما می توانید به صورتی حضوری با فروشگاه دنیای چادر در کرج مراجعه کرده و این محصول را خریداری کنید.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat