چتر پایه بغل | ویژگی های مهم چتر پایه بغل چیست؟

چتر پایه بغل | ویژگی های مهم چتر پایه بغل چیست؟
چتر پایه بغل در دو دسته ثابت و متحرک قرار می گیرد، و هر کدام از آنها مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارند. مشخصه مهم چترهای پایه بغل ثابت این است که پایه مرکزی آن یک تیر مستقیم است که از بالای تاج تا یک پایه محکم امتداد دارد. ممکن است یک قطعه واحد، جامد یا دو قطعه جداگانه باشد که بهم متصل شده اند. توجه به این نکته مهم است که چترهای پایه بغل ثابت، توسط پایه ثابت نصب می شوند و امکان باز و بسته کردن آن وجود ندارد. این رایج ترین نوع چتر پایه بغل در دنیا است، اما چتر پایه بغل متحرک به واسطه یک موتور مخصوص و بدون دخالت دست باز و بسته می شود، این نوع چتر در فضای باز بیشترین استفاده را دارد و مدت هاست به بازار داخلی وارد شده است.

انواع مدل های چتر پایه بغل در بازار

چتر پایه بغل در فضای باز می تواند در برابر تابش مستقیم آفتاب محافظت موثری داشته باشد اما قرار گرفتن در معرض تابش اشعه ماورا بنفش منعکس یا منتشر از طرفین باعث کاهش محافظت از سایه می شود. البته شما می توانید مدل هایی را انتخاب کنید که این ویژگی را نیز پوشش می دهند و مانع از ورود اشعه ماورا بنفش منعکس یا منتشر از طرفین می شود.
چنین چترهایی در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند که ما در این بخش از مطلب سعی خواهیم کرد به مهمترین آن اشاره کنیم.
۱. چتر های پایه بغل یا هشت ضلعی: این نوع چتر محبوب ترین سبک چتر پایه بغل است. این یک شکل گرد یا هشت ضلعی با لبه تمیز است. برخی از سایبان ها برای تشویق جریان هوا تخلیه می شوند که باعث خنک شدن قسمت زیر و کمک به چتر در برابر شرایط باد می شود.
۲. چتر ساحلی: این نوع چتر پایه بغل تمایل به سبک مینیمالیستی دارد. سایبان معمولاً دارای یک شکل گرد با پره های آویزان در اطراف لبه است. بسیاری از چترهای ساحلی از پایه ساده خوشه ای استفاده می کنند که درون ماسه قرار می گیرد.
۳. نیم چتر: این نوع چتر پایه بغل تخصصی با یک طرف صاف ساخته شده است، که به آن اجازه می دهد تا در گوشه دیوارها و یا همراستا با دیوار قرار گیرد. این نوع چتر برای سایه زدن بالکن ها یا ایوان های کوچک که فضای محدودی دارند مناسب است. به عنوان یک سایبان قابل حمل می توانید از این چتر ها استفاده کنید. سایبان ها به صورت گرد یا مستقیم با لبه های تمیز، نیز بهترین کارایی را در محیط بیرونی دارند.
Image

مرکز خرید چتر پایه بغل ارزان قیمت

شما می توانید برای خرید چتر پایه بغل ارزان قیمت و نیز با کیفیت، به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید. وجود ضمانت نامه معتبر، ارسال در سریع ترین زمان و پشتیبانی ۲۴ ساعته از محصولات، مهم ترین مزیت فروشگاه آنلاین مجموعه دنیای چادر است که این فروشگاه را از سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند. سیاست فروشگاه اینترنتی دنیای چادر این است که، مطابق با کمترین قیمت ها و  با پشتیبانی از بهترین خدمات، وسیع ترین طیف از سایبان ها را به مشتریان ارائه می دهد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat