برزنت ضد آفتاب | مهمترین کاربرد برزنت ضد آفتاب چیست؟

برزنت ضد آفتاب | مهمترین کاربرد برزنت ضد آفتاب چیست؟
استفاده از برزنت ضد آفتاب در فضای باز باعث می شوند که از نور ماورا بنفش ایمن باشید. سرطان پوست شایع ترین سرطان است و قابل پیشگیری است. با داشتن پوشش های مناسب با طیف گسترده و فضاهای بیرونی که نور ماورا UV بنفش را مسدود می کند، خانواده خود را ایمن نگه می دارید.سعی کنید  از برزنت هایی استفاده کنید که نور ماورا بنفش را مسدود کرده و عرشه یا پاسیوی شما را به یک فضای خارج از خانه تبدیل می کنند. یا این که سعی کنید با استفاده از برزنت های ضد آفتاب یک چادر بالای استخر، ماسه شن یا مجموعه تاب های کودکان خود بسازید تا از ورود نور آفتاب جلوگیری کنید. برای ایجاد سایبان مقرون به صرفه در فضای باز مورد علاقه خود از برزنت های ضد آفتاب استفاده کنید.

مناسب ترین نوع برزنت ضد آفتاب برای ساخت سایبان، چادر

۱. برزنت ضد آفتاب پلی استر چند لایه وینیل:
برای یک فضای کاری در محیط باز، برزنت های پلی وینیل لمینت شده گزینه های بسیار خوبی هستند. تفاوتی که با برزنت ها دارد این است که آنها ضد شعله هستند. اگر در یک مکان ساختمانی که از تجهیزات جوش استفاده می کند، کار می کنید، این مدل از برزنت می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای شما باشد. برزنت های ضد آفتاب و ضد آب، مقاوم در برابر کپک است و در نه رنگ ارائه می شود.
۲. برزنت ضد آفتاب مش پلی پروپیلن:
اگر به برزنتی نیاز دارید که بتواند هوا را جریان دهد، یک پارچه برزنتی مش پلی پروپیلن گزینه خوبی برای شما خواهد بود. این نوع برزنت ها در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند و قابلیت تنفس را دارند و به هیچ وجه عرق نمی کنند. اگر می خواهید با ایجاد دیوارهایی در اطراف یک عرشه یا پاسیو، ضد آفتاب اضافی اضافه کنید، این یک پارچه خوب است. برای جلوگیری از حشرات و اشعه ماورا بنفش از برزنت مشبک در اطراف فضای بیرون استفاده کنید و برای پوشش سقف آن را بر روی آن قرار دهید.
Image

مهمترین استفاده ای که می توان از برزنت ضد آفتاب داشت چیست؟

برزنت ضد آفتاب برای پوشش بارهای کامیون های حامل شن و سایر مصالح ساختمانی به اندازه کافی مناسب هستند. آنها سایه های آفتابی بسیار خوبی ایجاد می کنند، چه شما بخواهید از آنها در حیاط خانه خود یا پاسیو یا در یک سفر کمپینگ استفاده کنید. از آنجا که جلوی دید عابران معمولی را می گیرند، برای استفاده در زمین های تنیس یا مشخص کردن محیط کارگاه های ساختمانی مناسب هستند.

توانایی این پارچه ها برای عبور مقداری نور و هوای قابل تنظیم ستودنی است، آنها از ورود اشعه ماورا بنفش خورشید، جلوگیری می کنند آنها برای محافظت از گیاهان حساس ایده آل هستند. برزنت ضد آفتاب همچنین پوشش های خوبی برای استخر شنا می سازند. در واقع، این برزنت های همه کاره صدها کاربرد دارند که فقط توسط تخیل و نبوغ شما محدود می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان دنیای چادر تماس بگیرید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat