سایبان بالکن | کدام سایبان بالکن بهتر است؟

سایبان بالکن

سایبان بالکن را می توان ایده آل ترین گزینه برای ایجاد فضای مناسب در بالکن و تراس دانست. در بسیاری از خانه ها فضای پاسیو یا تراس در خارج وجود دارد که فضای مناسب برای فضای زندگی و اجتماعی یک خانه را فراهم می کند. آنها مناسب برای ماههای تابستان هستند، شما می توانید صبحانه را با خانواده در این فضا صرف کنید، یا نوشیدنی هایی مانند چای و قهوه را میل کنید.
اما منطقه بالکن شما بدون هیچ نوع پناهگاه یا سایه ای در معرض عناصر قرار دارد و همه ما می دانیم که تابستان های کشور ما اغلب چگونه می تواند باشد. اگر آفتاب گرم سوزان وجود نداشته باشد، احتمالاً طوفان های ناگهانی رخ می دهد.
سایبان بالکن می تواند فقط راه حلی باشد برای محافظت اضافی، از شما در برابر عناصر محیطی مانند باران و نور آفتاب.

جلوگیری از ورود اشعه ماورا بنفش مضر بب سایبان بالکن جمع شونده

سایبان بالکن جمع شونده گرمای خورشید و اشعه ماورا بنفش مضر را قبل از ورود به خانه شما مسدود می کند و خانه شما را با کارایی بیشتر از پرده یا پرده خنک می کند. سایبان های بالکن همچنین باعث کاهش تابش خیره کننده در صفحه نمایش تلویزیون و کامپیوتر می شود و از محو شدن بافت پرده ها، وسایل، فرش ها، کفپوش ها و سایر دکوراسیون داخلی و خارجی جلوگیری می کند.

نصب سایبان جمع شونده بالکن

نصب سایبان جمع شونده بر روی بالکن یا پاسیوی خود سایه ای ارزشمند ایجاد می کند و از شما و خانواده در برابر 98٪ اشعه های مضر UV خورشید محافظت می کند. کاهش نور مستقیم خورشید با سایبان بالکن می تواند درجه حرارت عرشه یا پاسیوی شما را تا 20 درجه فارنهایت کاهش دهد، در نتیجه از سلامتی خانواده شما محافظت می کند و لذت شما از فضای باز را افزایش می دهد. حیوانات خانگی شما نیز سایه را دوست دارند و همواره در سایه آن می توانند استراحت کنند.

کاهش هزینه انرژی با سایبان بالکن

سایبان بالکن نصب شده استراتژیک به شما در صرفه جویی در هزینه و کاهش اثر کربن کمک می کند. سایبان بالکن که اغلب به عنوان تهویه مطبوع اصلی شناخته می شود، می تواند هزینه های انرژی شما را تا 25٪ کاهش دهد. در زمستان، سایبان جمع شونده خود را ببندید تا خورشید وارد آن شود تا بتوانید از گرما و نور اضافی خورشید بهره مند شوید.
سایبان بالکن

نگهداری کم و مراقبت آسان


سایبان بالکن به گونه ای طراحی شده اند که بالاترین سطح طراحی و عملکرد را با هم ترکیب می کنند. سایبان های ما از پارچه های 100٪ اکریلیک ساخته شده، ضد آب و ضد کپک هستند. سایبان جمع شونده شما در طیف وسیعی از رنگ ها و الگوهای تزئینی موجود است، به مدت ۱۰ سال یا بیشتر روشن و زیبا خواهد ماند.
جهت خرید سایبان بالکن ارزان قیمت و با کیفیت می توانید به مجموعه معتبر دنیای چادر در کرج مراجعه کنید و یا از وب سایت این مجموعه دیدن کنید تا بهترین و زیباترین سایبان را برای بالکن خود تهیه کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat