لیست قیمت چادر برزنتی | کدام عامل بیشترین تاثیر را بر قیمت چادر برزنتی دارد؟

لیست قیمت چادر برزنتی | کدام عامل بیشترین تاثیر را بر قیمت چادر برزنتی دارد؟

صرف نظر از نوع چادر برزنتی شما، کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. صرفاً به این دلیل که محصولی ظاهری جذاب و ارزان دارد، یا شرکت تخفیف زیادی به شما میدهد توصیه می کنم آن محصول را خریداری نکنید. شما باید از مکانی معتبر سعی کنید چادر برزنتی بخرید تا بعداً مشکلی برایتان پیش نیاید. دنیای چادر جایی است که شما با ضمانت معتبر می توانید این محصول را خریداری کنید.


کدام عامل بیشترین تاثیر را بر قیمت چادر برزنتی دارد؟


مهمترین عامل تاثیر گذار بر نوسانات قیمت چادر برزنتی، کیفیت پارچه و نیز الزامات تولیدی آنها می باشد. در حال حاضر قیمت این نوع محصولات در بازار داخلی با نوساناتی روبرو است، یک روز قیمت مناسب بوده و روز دیگر ممکن است این طور نباشد، بنابراین مواد اولیه بیشترین تاثیر را بر قیمت چادرها می گذارد.
مقدار تولید چادر برزنتی یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر قیمت چادر است. اگر تولید کنندگان به مواد اولیه دسترسی داشته باشند و بتوانند این محصول را بیش از نیاز بازار تولید کنند، قطعا قیمت فروش با کاهش روبرو خواهد بود و برعکس آن یعنی اگر میزان تولید کم باشد و این مواد در بازار فروش کمیاب باشد قیمت نیز افزایشی خواهد بود.
همچنین روند تولید و ویژگی های چادر برزنتی نیز بر قیمت این محصول تاثیر می گذارد، ویژگی هایی مانند؛ رنگ، طول و عرض و همچنین ویژگی های خاص آن تأثیر مانند: ضد آب، ضد آتش، ضد UV، ضد کپک، ضد اشعه، عملکرد متفاوت، و ... یعنی هرچه عملکرد پارچه بالاتر باشد گران تر خواهد بود.
به عنوان مثال، موادی همچون رنگ های ضد آب نسبت به مواد معمولی گران هستند و با اضافه شدن چادر برزنتی قیمت آن را افزایش می دهند، اما تفاوت آنها با پارچه های معمولی زیاد است و نقش مهمی در مواجه با آب و هوای طوفانی دارد. چادرهای ضد آب، ۴ فصل ۲ تا ۵ برابر گران تر از چادر های معمولی دارند.

 

 


پیشرفته ترین کارخانه تولید پارچه چادر برزنتی در کرج


دنیای چادر موفق ترین و معتبرترین کارخانه تولید چادر برزنتی در ایران است که اقدام به فروش انواع چادر برزنتی به قیمت کارخانه در کرج و سایر نقاط کشور، می کند. شما نمی توانید هیچ نوع جایگزینی برای چادرهای برزنتی ارزان قیمت ما در بازار پیدا کنید. اعضای تیم ما همواره ارزان ترین چادر را برای مشتریان ارائه می دهند. شما می توانید با تماس با ما به راحتی اطلاعات مورد نیاز چادر ارزان قیمت را کسب کنید. ما شما را با توجه به نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا ارزان ترین چادر مسافرتی ضد آب را بتوانید خریداری کنید.

تمام اطلاعات مربوط به انواع مختلف چادر برزنتی در سایت ما آورده شده است و شما به راحتی می توانید ارزان ترین چادر مورد نیاز خود را در وب سایت ما پیدا کنید. پس از یافتن محصول، فقط باید سفارش خود را ثبت کنید. ما بزرگترین و معتبر ترین فروشنده چادر های مسافرتی ارزان قیمت در کرج هستیم و می توانید این محصول را با حداقل قیمت از ما خریداری کنید.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat