معیارهای انتخاب سازه پارچه ای ورودی هتل؟

معیارهای انتخاب سازه پارچه ای ورودی هتل؟

مهمترین معیار برای انتخاب سازه پارچه ای ورودی هتل، کیفیت، زیبایی، و نیز قیمت مناسب است. علاوه بر این نصب سریع و ماندگاری بیشتر نیز از دیگر معیارها می باشند. سازه های چادری به دلیل داشتن چنین معیارهایی در اولویت اول معماران و سرمایه گذاران قرار دارد. در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا با ویژگی های مهم سازه های چادری آشنا شوید.
سازه پارچه ای ورودی هتل به دلیل شفافیت در ورود نور و مهمتر از همه زیبایی، اغلب مورد استفاده قرار می گیرند. آنها از الیاف شیشه ای بافته ساخته شده اند که با PTFE یا سیلیکون پوشیده شده اند تا در برابر عوامل جوی مقاوم باشند. شما می توانید آنها را در چندین رنگ استفاده کنید و همچنین به دلیل قابلیت چاپ، می توانید از آنها به عنوان تبلیغات هتل نیز استفاده کنید.
از نظر اقتصادی برای صرفه جویی در هزینه ها و دوری از سازه های سنگین و سنتی، و همچنین برای استفاده از فناوری های نوآورانه و مدرن معمولا معماران و طراحان از سازه های پارچه ای برای ورودی هتل استفاده می کنند. سازه پارچه ای ورودی هتل در مقایسه با سازه های سنتی بسیار سبک و نیز مقرون به صرفه هستند. علاوه بر این استفاده از از این سازه ها باعث حذف ۴۰٪ از هزینه های اضافی سنتی پیمانکاران می شود.
امروزه سازه های پارچه ای بیشتر از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار می گیرند، برای اینکه آنها مزایای بسیاری در مقایسه با سایر سازه ها دارند. سازه های پارچه ای از نظر ماندگاری و مقرون به صرفه بودن جایگزین خوبی برای سازه های مش فلزی، بتنی و آجری هستند. به طور کلی، می توان گفت، کل ساختار آنها از یک سیستم قاب بندی (معمولاً از آلومینیوم) با براکت های استیل و مواد روکش دار تشکیل شده است.
با این که سال های زیادی از ورود سازه های پارچه به بازار ایران می گذرد اما همچنان تقاضاها برای نصب سازه پارچه ای ورودی هتل و طراحی نمای پارچه ای رستوران بیشتر است، این امر به خاطر کاربرد و عملکرد بهتر این نوع سازه است. علاوه بر این به دلیل آزادی و خلاقانه بودن سازه های چادری، معماران، سرمایه گذاران و کاربران بیشتری تمایل به استفاده از آنها دارند. به خاطر طیف و قابلیت های وسیعی این گونه از سازه ها، می توان ساختمان های مختلفی را با آنها طراحی کرد.

روش اجرای سازه پارچه ای ورودی هتل؟
معمولا برای ساخت سازه پارچه ای ورودی هتل از پانل های آماده و پیش ساخته استفاده می کنند و یا به طور مستقیم سازه کششی هتل را بر در محل پروژه آماده می کنند، قطعا این کار علاوه بر زمان زیاد هزینه زیادی را می طلبد. توصیه می کنیم از قطعات پیش ساخته سازه پارچه ای استفاده کنید تا در کمترین زمان پروژه شما آماده شود.
از مهمترین محاسن سازه غشایی هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• مقاومت در برابر آتش و مقاومت در برابر ضربه
• پوشاندن دهانه بزرگ به خصوص نما
• قابلیت تنظیم سریع
• داشتن وزن سبک
• قابلیت انتقال نور به داخل بنا
• انعطاف پذیری بسیار بالا
• ایمنی بالا در زمان وقوع زلزله
• مقاوم در برابر شرایط جوی
• قابل توسعه پذیری و انطباق پذیری
• و ... .

هزینه سازه پارچه ای ورودی هتل در ایران؟
همانطوری که می دانید پارچه تقریباً ۱۰۰ برابر سبک تر از شیشه است که این امر نه تنها واکنش بار مرده را کاهش می دهد بلکه باعث می شود نصب آن نیز ارزان تر، سریع تر و بسیار سازگار با محیط زیست باشد. علاوه بر این، هزینه فولاد مورد استفاده برای سازه های پارچه ای بطور چشمگیری کمتر از سازه های سنتی است. به همین دلیل می توان گفت سازه پارچه ای ورودی هتل در ایران نسبت به سایر سازه ها بسیار کمتر است.
به غیر از هزینه پایین سازه پارچه ای هتل، تنوع رنگی آنها بی پایان است، نسبت به سازه های بتنی و فلزی بسته نیستند و برخلاف مواد سخت پارچه می تواند هر نوع خمیدگی یا هر شکلی را از نظر ماهیت به خود بگیرد، اشکال و فرم های گوناگونی دارند، برای کنترل تابش نور خورشید مناسب هستند، در صورت آسیب می توان آنها را تعویض و یا جابجا کرد و اینکه استفاده از آنها صرفه جویی در مصرف انرژی را به همراه دارد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat