چادر برزنتی | ۵ معیار مهم برای انتخاب فروشگاه چادر برزنتی

چادر برزنتی | ۵ معیار مهم برای انتخاب فروشگاه چادر برزنتی

معیار های مختلفی برای خرید چادر برزنتی وجود دارد که بهتر است قبل از خرید به این معیارها توجه کنیم تا بتوانیم چادری مناسب و متناسب با نیاز خود انتخاب کنیم. از مهمترین این معیارها می توان به ظرفیت چادر، نوع چادر، جنس چادر، ضخامت چادر، اسکلت چادر، درب و پنجره چادر و ... اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این معیارها آشنا شویم.


۵ معیار مهم برای انتخاب فروشگاه چادر برزنتی


هنگام انتخاب چادر برزنتی، ابتدا مدل مورد نظر را بر اساس اندازه گروه خود انتخاب کنید و اینکه آیا به فضای اضافی برای دوستان اضافی، لوازم شخص یا حیوانات خانگی نیاز دارید یا خیر. به یاد داشته باشید که هیچ استاندارد صنعتی وجود ندارد که ابعاد چادر برای هر نفر را مشخص کند.
هنگام ارزیابی رتبه بندی ظرفیت چادر برزنتی، توصیه کلی ما این است: یک تناسب نزدیک را در نظر بگیرید. اگر به دنبال فضای بیشتر هستید، ظرفیت چادر خود را توسط ۱ نفر افزایش دهید، به ویژه اگر شما لوازم زیادی را موقع سفر با خود حمل کنید.
تا حد زیادی محبوب ترین انتخاب چادرها، چادر برزنتی ۳ فصل سبک وزن هستند که برای شرایط نسبتاً معتدل بهار، تابستان و پاییز طراحی شده اند. آنها معمولاً مجهز به پانل های مشبک کافی برای افزایش جریان هوا هستند. پانل های مش حشرات را دور نگه می دارند (اما هنوز هم می توانند شن و ماسه پودری را وارد کنند). چادرهای ۳ فصلی که به طور مناسب درست شوند، می توانند در برابر باران مقاومت کنند اما بهترین گزینه برای قرار گرفتن در معرض طوفان های شدید، وزش باد شدید یا برف شدید نیستند.
عملکردهای اصلی چادرهای ۳ فصل:
 هنگام باران یا برف کم، شما را خشک نگه دارید
 شما را از اشکالات محافظت کند
 حریم خصوصی شما را حفظ می کنند
چادر برزنتی با فصل طولانی (۳++) برای استفاده طولانی مدت در ۳ فصل طراحی شده اند، مناسب برای استفاده در تابستان اما همچنین سفرهایی در اوایل بهار و اواخر پاییز که ممکن است برف متوسط دیده شود را نیز پوشش می دهند. هدف آنها: ارائه تعادل تهویه، قدرت و حفظ گرما است.
معمولاً آنها شامل ۱ یا ۲ قطب بیشتر و پانل های مش کمتر از مدل های ۳ فصل خالص هستند. این باعث می شود که آنها مقاوم تر از سایر چارها باشند. چادرهای فصلی طولانی برای کسانی که مسافرتهای مکرر خود را به مقصد در معرض دید و ارتفاع زیاد انجام می دهند، انتخاب خوبی است. در حالی که بسیار محکم هستند، اما به اندازه چادرهای ۴ فصل برای هوای سخت زمستانی کاملاً مستحکم نیستند.

 

 


چادر برزنتی ۴ فصل، مهندسی شده برای مقاومت در برابر بادهای شدید و بارهای قابل توجه برف هستند، از چادرهای کوهنوردی می توان در هر فصلی استفاده کرد. وظیفه اصلی آنها، ایستادگی در برابر هوای کاملاً نامناسب است، عمدتاً در زمستان استفاده می شوند.
طرح های گنبد گرد آنها فضای سقف مسطحی را که می تواند برف در آن جمع شود از بین می برد. آنها پانل های مشبک کمی نزدیک به زمین را ارائه می دهند. این موضوع مانع از تهویه می شود و می تواند در هوای معتدل احساس گرما و گرفتگی کند. اما هنگامی که بادهای شدید شروع به زوزه می کنند، یک چادر برزنتی ۴ فصله پناهگاه آرامش بخشی است.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat