چادر برزنتی | اصول انتخاب و خرید صحیح چادر برزنتی

چادر برزنتی | اصول انتخاب و خرید صحیح چادر برزنتی

یکی از اولین وسایل کمپینگ، اردوگاه و مسافرت که باید بخرید چادر برزنتی است. انتخاب این محصولات به دلیل تنوع زیاد آنها ممکن است سخت و دشوار باشد، اما گاهی اوقات حتی اگر بخواهید برای گردش به یک اردوگاه کوچک و در نزدیک محل زندگی خود بروید، بهتر است با اصول انتخاب و خرید صحیح چادرهای برزنتی آشنا باشید تا بتوانید چادر مناسب را برای خود تهیه کنید. توصیه ما مطالعه راهنمای خرید چادر است.


اصول انتخاب و خرید صحیح چادر برزنتی


چقدر می خواهید برای خرید یک چادر برزنتی هزینه کنید؟ من تصور می کنم قیمت عاملی مهم در تصمیم خرید چادر شما خواهد بود. قیمت چادر واسطه به میزان کیفیت و نیز ظرفیت آن است، چادرهای عالی و مقاوم معمولا قیمت گرانتری دارند.
به چه نوع اردویی قرار است بروید؟ نوع چادر برزنتی که خریداری می کنید به این بستگی دارد که قصد اردو زدن در کجا را دارید. به من اعتماد کنید، اگر قصد دارید به تنهایی و با استفاده از کوله پشتی خود و با پای پیاده سفر خود را شروع کنید، شما یک چادر خانوادگی و بزرگ نیاز ندارید و باید چادر سبک و کوچک را انتخاب کنید.
اما اگر اگر دارید با استفاده از اتومبیل شخصی خود و همراه با خانواده مسافرت خود را شروع کنید، اندازه و وزن چادر برزنتی چندان مهم نیست. زیرا نیازی به حمل چادر ندارید و بهتر است چادر بزرگتر و ضخیم تر را انتخاب کنید.
چند نفر در چادر شما می خوابند؟ تعداد افرادی که با شما به اردو می روند و چادر شما را برای خواب و استراحت انتخاب می کنند عاملی در تعیین اندازه چادر شما خواهد بود.
چادر زدن و بسته بندی چادرهای بزرگتر دشوارتر است، بنابراین حتما چادر بزرگتر از آنچه نیاز دارید خریداری نکنید. اما اگر فضای زیادی می خواهید و در حال اردو زدن با ماشین هستید، چادر برزنتی بزرگتر ممکن است برای شما بهتر باشد.
برخی از افراد چادر را به اندازه کافی بزرگ انتخاب می کنند تا بتوانند صندلی ها را داخل آن بگذارند و و روی آن استراحت کنند. چادر بزرگ اگر در روز باران ببارد خوب است و در نهایت برای فرار از باران از آن استفاده می کنید.
چه زمانی اردو خواهید زد؟ بیشتر افراد در بهار، تابستان و پاییز اردو می زنند، خصوصاً مبتدیان. برای بیشتر اردوگاه ها، چادر برزنتی ۳ فصل بهترین چادر است. در واقع، بیشتر چادرها چادر ۳ فصلی هستند.

 

 


چادرهای سه فصلی معمولاً دو طرفه هستند. به عبارت دیگر، آنها دارای یک دیواره چادر هستند که از یک ماده جامد تشکیل شده است که تا نیمه دیوار و طرفین بالایی و بالای آن یک مش ریز است. این مش تهویه ایجاد می کند و به جلوگیری از میعان چادر کمک می کند. لایه دوم، لایه ضد آب است - ماده جامد دیگری که ناحیه پایینی چادر را می پوشاند و مانع از ورود آب به داخل چادر برزنتی می شود.
اگر قصد اردو زدن در فصل زمستان را دارید و در منطقه ای بسیار سرد می خواهید چادر بزنید و شاهد بارش برف هستید، بهتر است یک چادر ۴ فصلی بخرید. اگرچه به آنها چادرهای ۴ فصلی گفته می شود اما در درجه اول از آنها برای اردو زدن یا کوهنوردی استفاده می شود. آنها بهترین چادرها برای استفاده در تابستان نیستند. آنها معمولاً تهویه یا جریان هوا زیادی را ارائه نمی دهند زیرا به صورت یک جداره طراحی می شوند.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat