چادر برزنتی اسکلتی | ۵ ویژگی مهم چادر برزنتی اسکلتی

چادر برزنتی اسکلتی | ۵ ویژگی مهم  چادر برزنتی اسکلتی

شرکت ما چادر برزنتی اسکلتی را مهندسی کرده تا هم زیبایی باشد و هم مقاوم. آنها در برابر شرایط محیطی مختلف مقاوم هستند و می توانند از شما و محصولات شما محافظت کنند. از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه است در ادامه مطلب سعی می کنیم به ۵ ویژگی مهم چادرهای اسکلتی اشاره کنیم پس با ما همراه باشید.


مشخصات اصلی که هنگام خرید چادر برزنتی اسکلتی باید به دنبال آنها باشید


۱- انتخاب چادر برزنتی اسکلتی با وزن مناسب:
چادرهای اسکلتی در طیف گسترده ای از ضخامت ها تولید می شوند، اما قانون کلی که باید رعایت شود این است که برزنت سنگین تر برابر است با چادر محکم و مقاوم تر.
ممکن است بدیهی باشد که با افزایش وزن چادر برزنتی اسکلتی، مقاومت در برابر پاره شدن که به عنوان مقاومت کششی شناخته می شود نیز افزایش می یابد.به طرز حیرت انگیزی، افزایش اندک در وزن بوم می تواند باعث بهبود قابل توجه دوام چادر شود.
۲- انواع چادر برزنتی اسکلتی:
چادرهای اسکلتی در مدل های مختلف و نیز ظرفیت های متفاوت تولید می شوند و انتخاب آنها به سلیقه شما و نیاز شما بستگی دارد. اما بهتر است هنگام انتخاب این محصول سعی کنید چادر برزنتی اسکلتی۴ فصل را انتخاب کنید تا بتوانید در هر شرایطی از آن استفاده کنید.
۳- کیفیت اسکلت چادر:
جدا از نوع پارچه چادر، شما باید به اسکلت چادری که می خواهید تهیه کنید توجه کنید. این جزئیات کوچک هنگام خرید چادرها نادیده گرفته می شوند، اما بهتر است مدلی را انتخاب کنید که دارای اسکلت مقاوم و ضد زنگ باشد و در برا خوردگی نیز مقاوم باشد. شما می توانید از اسکلت های ثابت و یا فنری استفاده کنید که هر کدام یک از آنها مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارند.

۴- راحتی در نصب:
معمولا چادر برزنتی اسکلتی به دلیل وزن سبک و نیز انعطاف پذیری بالا نسبت به دیگر سازه ها، سریع نصب می شود و شما می توانید به راحتی بعد از اتمام مسافرت آنها را جمع و در کیسه مخصوصی که دارند بسته بندی کنید. البته توجه داشته باشید که چادرهای اسکلت فنری نسبت به چادرهای اسکلت ثابت سرعت عمل بالاتری دارند.
۵- قیمت چادر برزنتی اسکلتی:
چادرهای اسکلتی در مدل های مختلفی تولید می شوند و قیمت آنها با توجه به کیفیت و ظرفیت مشخص می شوند، به عنوان مثال چادرهای ۱۲ نفره نسبت به چادرهای ۴ نفره گران تر هستند.


خرید چادر برزنتی اسکلتی ارزان قیمت


برای خرید چادر برزنتی اسکلتی بهتر است به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید. دنیای چادر تنوع گسترده ای از این محصولات را در اختیار دارد و شما متناسب با نیاز و سلیقه خود می توانید از این محصولات استفاده کنید.
از نظر کیفیت محصولات تولید شده در دنیای چادر با مدل های مشابه خارجی برابری می کند. آنها با کیفیت، ضد آب، نسوز و مقاوم طراحی شده اند و برای مناطق پر بارش مناسب هستند. برای خرید چادر برزنتی اسکلتی بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.