چادر برزنتی اسکلتی | مهمترین کاربرد چادر برزنتی اسکلتی چیست؟

چادر برزنتی اسکلتی | مهمترین کاربرد چادر برزنتی اسکلتی چیست؟

مهمترین کاربرد چادر برزنتی اسکلتی محافظت از شما و لوازم شما در محیط خارج از خانه است. اگر قصد مسافرت با کوله پشتی یا کمپ را ندارید، اندازه و وزن چادر تا زمانی که در وسیله نقلیه شما جا بگیرد مهم نیست. ظرفیت چادر بر اساس متراژ مربع و اینکه چند کیسه خواب استاندارد در آن جای می گیرد. به عنوان مثال، یک چادر ۲ نفره فقط دو نفر را در خود جای می دهد. فضای آرنج یا فضای ذخیره سازی بسیار کمی وجود خواهد داشت. خواهید دید که یک چادر ۴ نفره برای دو نفر راحت تر خواهد بود و فضای پهن و ذخیره سازی وسایل خود را نیز خواهید داشت. برای یک خانواده چهار نفره چادر ۶ نفره را پیشنهاد می کنم. به عنوان یک قاعده سرانگشتی چادری بخرید که ظرفیت آن دو نفر بالاتر از تعداد استفاده کننده از آن باشد.دانستنی های جالب درباره چادر برزنتی اسکلتی


اگر در حال اردو زدن با بچه ها هستید، چادر برزنتی اسکلتی ۲ اتاقه کمی حریم خصوصی را برای شما فراهم می کند. چادرهای چند اتاقه به سبک های ۲ اتاقه ارائه می شوند، جایی که اتاق ها با یک دیوار چادر داخلی با یک درب زیپ دار از هم جدا می شوند.
علاوه بر این سبک های ۳ اتاقه نیز وجود دارد که مانند سبک های ۲ اتاقه هستند اما دارای یک اتاق صفحه نمایش اضافه شده هستند، که برای تعویض لباس های مرطوب یا کثیف قبل از ورود به اتاق های دیگر مناسب است و برای تنظیم صندلی ها یا میز برای استفاده مناسب هستند در صورت باران همچنین چادر برزنتی اسکلتی ۲ اتاقه وجود دارد که فقط دارای یک اتاق خواب بزرگ و یک اتاق کوچک متصل به چادر است.
اگر شما در فکر انتخاب چادر برزنتی اسکلتی هستید، چه این اولین بار خرید باشد یا این که می خواهید به یک چادر بزرگتر و مدرن تر دست پیدا کنید، ما معتقدیم که نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه داشته باشید.

۱- تعداد افرادی که از چادر استفاده می کنند:
همیشه این مفهوم را که یک چادر ۴ نفره برای ۴ نفر طراحی شده نادیده بگیرید. اینطور نیست. ممکن است فقط ۳ نفر بتوانند درون آن جای شوند، اما برای یک تجربه راحت، بهتر است همواره ظرفیت چادر را دو نفر بیشتر در نظر بگیرید.
۲- شرایطی که در آن از چادر استفاده خواهید کرد:
بعضی از چادرها برای محیط های مختلف مناسب ترند. چادر تابستانی از مواد سبک، و نیز دریچه های تهویه زیادی برخوردار است و برای شرایط سخت طراحی نشده است. یک چادر سه فصلی به احتمال زیاد قادر است از باران شدیدتر و وزش باد جان سالم به در ببرد و از سرما زیاد نیز محافظت کند.

 

 


مرکز خرید چادر برزنتی اسکلتی ارزان قیمت


برای خرید چادر برزنتی اسکلتی می توانید با مسئول فروش دنیای چادر تماس بگیرید. تمامی محصولات ارائه شده در دنیای چادر با کیفیت و ارزان قیمت هستند. علاوه بر این عمر طولانی تری دارند و به راحتی می توانند در شرایط سخت از شما محافظت کنند.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat