سایبان تبلیغاتی | فواید سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی
آیا سایبان تبلیغاتی را می شناسید و می دانید چه امتیازاتی می توانید از آن دریافت کنید، آیا به دنبال روشی خلاقانه برای تبلیغ برند خود در یک مکان بیرونی هستید؟
در این صورت، باید در رویداد بعدی خود بر روی سفارش خرید سایبان تبلیغاتی فروشگاه، مغازه و ... سرمایه گذاری کنید. سایبان های تبلیغاتی می توانند به شکلی خلاقانه و مقرون به صرفه در کانون توجه قرار بگیرند و به عنوان بیلبورد تبلیغاتی مارک تجاری شما کمک کنند.
این رویداد یک نمایشگاه بزرگ تجاری باشد و یا یک بازار کوچک، یک سایبان تبلیغاتی می تواند به برند شما کمک کند تا از سایر رقابت ها برجسته شود. در این مطلب، نگاهی خواهیم انداخت به مزایای زیادی که یک سایبان تبلیغاتی می تواند ارائه دهد.

مهمترین و برجسته ترین فواید سایبان تبلیغاتی چیست؟

۱. آگاهی از برند را افزایش دهید
هر کسب و کار موفقی می داند که در دنیای امروز، بدون ایجاد و تبلیغ برند خود نمی توانید تجارت خود را رشد دهید. نمایش نام تجاری شما یکی از عناصر اصلی در ایجاد نام تجاری شما است. کارت های بازرگانی، وب سایت ها، برگه های برگردان اتومبیل و کالاها همه فرصت خوبی برای نمایش برند شما هستند.
سایبان تبلیغاتی نیز چنین است. شرکت هایی که سایبان های سفارشی درست می کنند به شما امکان انتخاب ترکیبات رنگی و طرح های منحصر به فرد را می دهند که به شما کمک می کند نام تجاری شما مورد توجه رهگذران قرار گیرد.
۲. نصب آسان
تنظیم یک رویداد بزرگ در یک مکان بیرونی می تواند فوق العاده استرس زا و وقت گیر باشد. اما با یک سایبان تبلیغاتی، شما یک ماده تبلیغاتی دارید که می توانید ظرف چند دقیقه آن را تنظیم کرده و از آن استفاده کنید.
پس از برپایی چادر، می توانید انرژی خود را بر روی جلب مشتری از طریق دیگر متمرکز کنید در حالی که سایبان کار خود را انجام می دهد.
سایبان تبلیغاتی
۳. با دوام
به چند کارت ویزیت که طی سال گذشته داشته اید فکر کنید - احتمالاً بسیاری، درست است؟ یکی از بهترین موارد در مورد سایبان تبلیغاتی این است که این یک ماده بازاریابی است که می تواند آزمایش زمان را تحمل کند.
سایبان ها از مواد ضخیم و پلی استر ساخته شده اند که به آنها امکان مقاومت در برابر شرایط سخت آب و هوایی را می دهد. آنها همچنین مواد دفع کننده آب و شعله هستند و از اشعه خورشید محافظت می کنند.
و حتی با دوام بودن، بسیار سبک وزن هستند و حمل آنها آسان است. همچنین می توانید سایبان خود را برای حمل و نقل آسان از و به حوادث تا کنید.
۴. چاپ های چشم نواز
جلب توجه یک رهگذر سرگردان در یک رویداد بزرگ که بسیاری از مشاغل را شامل می شود می تواند دشوار باشد.
با سایبان تبلیغاتی، می توانید با ایجاد چاپ هایی با رنگ های جسورانه و طرح های منحصر به فرد، رقابت را بالا ببرید. برای ارتقا لگوی سطح آگاهی از برند می توانید آرم خود را روی سایبان خود قرار دهید. یا می توانید اطلاعات تماس شرکت خود را نمایش دهید تا افراد بتوانند به راحتی به شما دسترسی پیدا کنند.

بعلاوه، طراحی تنها چیزی نیست که قابل تنظیم باشد. سایبان ها نیز از نظر اندازه قابل تنظیم هستند. این موضوع به شما امکان می دهد سایبانی متناسب با نیازهای کسب و کار خود انتخاب کنید و مناسب رویدادی که در آن شرکت خواهید کرد ، باشد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat