چادر نمایشگاهی | قیمت چادر نمایشگاهی

قیمت چادر نمایشگاهی
با استفاده از یک چادر نمایشگاهی، به راحتی می توانید میزبان رویدادهای مهم خود در محیط های بیرونی باشید. چادرهای نمایشگاهی ما تنوع رنگی زیادی دارند و به صورت مدرن و کلاسیک ساخته می شوند. می توانید چادر نمایشگاهی فضای باز را انتخاب کنید تا سایه ای مناسب برای بازدیدکنندگان فراهم کنید، یا سایه ای مناسب  ایجاد کنید که مهمانان شما بتوانند از راحتی یک پناهگاه لذت ببرند.

فاکتورهای موثر بر قیمت چادر نمایشگاهی

چادر نمایشگاهی مجلل دارای پنجره هایی هستند که برای جابجایی نور به دیواره های کناری دوخته می شوند اما اشعه ماورا بنفش مضر را از بدن دور نگه می دارند و درب اصلی این چادر از استاندارد لازم برخودار است. این چادرهای لوکس علاوه بر تأمین سرپناه هنگام به نمایش درآوردن در فضای باز می توانند به عنوان محل ورود در یک مراسم یا محلی برای سرو غذا نیز استفاده شوند.

قیمت چادر نمایشگاهی را می توان به صورت حضوری، اینترنتی و تلفنی از شرکت دنیای چادر استعلام بگیرید. البته تعیین قیمت این محصول به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که مهمترین آن، جنس پارچه، ابعاد چادر و ضخامت است.
چادر نمایشگاهی، سازه های موقتی در فضای باز هستند که می توانند برای رویدادهایی از عروسی گرفته تا نمایشگاه محلی، کشاورزی، صنعتی تا مهمانی ساحلی مورد استفاده قرار گیرند. در همه شرایط، چادرهای نمایشگاهی سایه بیشتری ایجاد می کند و به عنوان نقطه مرکزی برای همه مهمانان در این مراسم عمل می کند. از آنجا که این چادرهای سایبان در فضای باز موقتی هستند، به راحتی راه اندازی می شوند و می توانند به آنها دیوارهای جانبی، روشنایی یا پشه بندها اضافه شوند.
چادر نمایشگاهی

راهنمای انتخاب چادر نمایشگاهی

همانطور که قبلاً ذکر شد، شما باید بدانید که به چه منظور چادر نمایشگاهی مورد نیاز است. هنگامی که هدف را بدانید، قادر خواهید بود مشخصات مهم آن را تجزیه و تحلیل کنید. مشخصات چادرهای نمایشگاهی ضد آب در زیر ذکر شده است، که ممکن است به شما در انتخاب مناسب این نوع چادر بیشتر کمک کند.
۱- مقاومت آب:
اگر می خواهید از محصولات عرضه شده در نمایشگاه خود در برابر رطوبت و باران محافظت کنید، یک چادر نمایشگاهی ضد آب برای شما مناسب است. انواع مختلف چادرهای مقاوم در برابر آب بوده و سطح حفاظتی متفاوتی را ایجاد می کنند.

۲- استحکام – قدرت:
استحکام چادر نمایشگاهی توانایی محکم نگه داشتن چادر را تحت فشار تعیین می کند. مقاومت به مواد استفاده شده در ساخت و نوع روش بافت بستگی دارد. الیاف برزنت از نوع پلی استر یکی از موارد مهمی است که در ساخت چادرهای برزنتی استفاده می کنند، آنها با مقاومت بالا در برابر شکستگی یا پارگی بادهای شدید مقاومت می کند.
۳-مقاومت در برابر خوردگی:
با در نظر گرفتن مقاومت یک چادر نمایشگاهی در برابر خوردگی در برابر نور خورشید و سایر مواد خارجی مانند اسیدها، روغن ها، کپک و گریس ها. برای ایجاد مقاومت در برابر انواع مختلف تخریب می توان از پوشش های ویژه ای استفاده کرد.
۴-مقاومت در برابر سایش:
این توانایی یک چادر نمایشگاهی است که در برابر شکاف و پاره شدن در اثر لبه های تیز مقاومت کند. چادرهای از نوع وینیل و یا بوم در مقایسه با چادرهای پلی اتیلن در برابر سایش بسیار مقاوم هستند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat