بهترین پارچه استخر

بهترین پارچه استخر

پارچه استخر یکی از محصولاتی است که می تواند در حفظ و نگهداری استخرهای پرورش ماهی بسیار موثر واقع شود. انواع پارچه استخر موجود به صورت پیش ساخته یا سفارشی در اختیار مشتریان قرار می گیرند. عوامل متعددی در خرید پارچه استخر موثر است. در واقع می توان اینطور بیان کرد که امروزه هزینه هایی که برای ساخت یک استخر پرورش ماهی به مصالح متعدد و هزینه های بالایی نیاز داریم. ولی استفاده از انواع محصولات مرتبط از قبیل کاور پارچه ای استخر یا سقف پارچه ای استخر نیز در کنار استفاده از این نوع پارچه مقاوم و ماندگار می تواند در کنترل و کاهش هزینه های جانبی به شما یاری برساند. جنس پارچه استخر مورد استفاده غالبا از ساتکس و در صورتی که پیش ساخته باشد از جنس پی وی سی پلاستیکی و پلی اتیلن می باشد. با این وجود بهره مندی از یک پارچه استخر که می تواند به عنوان نوعی روکش استخر نیز مورد استفاده قرار گیرد مزایایی را برای خریداران و استفاده کنندگان از این محصول در پی دارد. ما در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با کارکردهای انواع پارچه استخر بیشتر آشنا سازیم. بنابراین سعی کنید در صورتی که تمایل دارید تا در زمینه این نوع پارچه اطلاعات بیشتری دریافت نمایید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید. قطعا این کار موجب می شود تا در این زمینه تصمیم منطقی و مناسبی بگیرید.

ویژگی های انواع پارچه استخر پرورش ماهی
پارچه استخر که به منظور پوشش دادن استخرهای پرورش ماهی مورد استفاده قرار می گیرد به دلایل مختلفی می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما محسوب شود. مهمترین دلایلی که می توانند در انتخاب و خرید شما موثر باشند عبارتند از:
• حفظ ذخیره آب و نیز کمک به نگهداری باران در فصول خشک سال
• مقاومت بالای پارچه استخر در مقابل تغییرات محیطی
• کمک به ایجاد و آبگیری انواع استخرهای پرورش آبزیان مختلف
• استفاده از پارچه استخر برای مصارف متنوع
• قابلیت تعویض و ترمیم
• قیمت مناسب
به منظور آشنایی بیشتر شما با هر یک از ویژگی های فوق در ادامه این موارد را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

حفظ ذخیره آب و نیز کمک به نگهداری باران در فصول خشک سال
در کشور ما که در برخی موارد با خطر کم آبی مواجه هستیم وجود پارچه استخر می تواند موجب ذخیره آب موجود شده و از هدر رفت آن جلوگیری می کند. این کار همچنین می تواند هزینه های ناشی از مهار و کنترل آب را نیز تا حدود زیادی کاهش دهد. این کار در استخرهای پرورش ماهی و مصارف دیگری از قبیل کشاورزی نیز می تواند به این روند یاری برساند.

مقاومت بالای پارچه استخر در مقابل تغییرات محیطی
پارچه استخر موجود در بازار از بهترین مواد اولیه تولید شده و می تواند در برابر نفوذ رطوبت و اشعه فرابنفش از خود مقاومت نشان دهد. در واقع این نوع پارچه هم به عنوان روکش استخر و هم به عنوان یک عایق مقاوم می تواند در سایر مصارف هم کارایی چشمگیری داشته باشد.

کمک به ایجاد و آبگیری انواع استخرهای پرورش آبزیان مختلف
از پارچه استخر موجود غیر از استخر پرورش ماهی و مصارف کشاورزی همچنین می توان در ایجاد انواع برکه ها و آبگیرهای پرورش پرندگان آبزی و سایر آبزیان نیز از انواع پارچه و کاور استخر استفاده کنید.
استفاده از پارچه استخر برای مصارف متنوع
استفاده از استخر پارچه ای برای مصارف مختلفی از قبیل پرورش ماهی و سایر آبزیان و مصارف کشاورزی و حتی استخر بازی و پارک آبی کودکان نیز یکی از کاربردهای آن به شمار می رود. همچنین انواع طرح های آبخیزداری از جمله مواردی به شمار می رود که در آنها پارچه استخر مورد استفاده قرار می گیرد.

قابلیت تعویض و ترمیم
از جمله ویژگی های بارز انواع پارچه استخر می توان به قابلیت ترمیم و تعمیر آن اشاره کرد. بدین معنی که شما هر زمان با پارگی یا سایر موارد مشابه مواجه شدید می توانید به راحتی این نوع پارچه را جایگزین کنید.

قیمت مناسب
فروش پارچه استخر توسط تولیدکنندگان داخلی و خارجی در مراکز معتبر انجام می گیرد. شما می توانید با توجه به نیاز خودتان نسبت به انتخاب انواع پارچه استخر ارزان قیمت نیز اقدام نمایید. قیمت پارچه استخر از هر نظر مناسب بوده و شما می توانید به منظور خرید آن به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبری که در سطح کشور فعالیت دارند مراجعه نمایید. البته پیشنهاد ما خرید از فروشگاه های آنلاین و نیز خدمات مشاوره فروش در این زمینه می باشد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat