روکش برزنت خودرو

روکش برزنت خودرو

چرا باید یک کاور برزنت مخصوص خودرو بخرید؟ برای کمک به محافظت از سرمایه گذاری و حفظ ظاهر خودروی خود، پوشاندن وسیله نقلیه خود با روکش برزنت خودرو می تواند بسیار مهم باشد.

با استفاده از روکش برزنت خودرو می توانید:

1.از فرورفتگی های ناخوشایند، فرورفتگی و خراشیدگی جلوگیری کنید

2.از آن در برابر خطرات مصنوعی و طبیعی که از بین می روند محافظت کنید

3.به عنوان یک بازدارنده سرقت عالی عمل کنید

4.بین رنگ و آب و هوای مضر خود یک مانع قرار دهی

مشاهده فرورفتگی و خراش

زمانی که اولین ضربه، زنگ یا خراش روی وسیله نقلیه جدید خود را پیدا می کنید، احساس خاصی را تجربه می کنید. متأسفانه، آن ها یک واقعیت ناخوشایند هستند و چیزی جز پوشاندن وسیله نقلیه شما با زره تانک، از آن ها جلوگیری نمی کند! با این حال، استفاده از روکش برزنت خودرو، لایه ‌ای محافظ را برای محافظت در برابر چرخ دستی ‌های خرید، درب‌ های خودرو یا سایر ضربه ‌ها اضافه می ‌کند.

مطالب پیشنهادی دنیای چادر: برزنت برای سایبان پارچه ای

مزایای اساسی روکش های سفارشی برزنت مناسب خودرو

محافظت در برابر خطرات طبیعی

پرندگان، درختان و گرد و غبار مطمئناً به اندازه کافی بی ضرر به نظر می رسند، اما بدون پوشش اتومبیل، می توانند آسیب جدی به وسیله نقلیه ارزشمند شما وارد کنند. روکش ‌های برزنتی ماشین در فضای باز، فضولات پرندگان را قبل از پاشیده شدن روی سطح خودروی شما می ‌گیرند. به علاوه، اکثر پارچه‌ های روکش برزنت ماشین در فضای باز از اسیدیته فضولات در فضای باز آسیبی نمی ‌بینند. نقطه سایه دار زیر درخت ممکن است مانند یک مکان خوش آمد برای پارک وسیله نقلیه شما به نظر برسد.

با این حال، تکه های میوه، انواع توت ها، شیره و گرده می توانند وسیله نقلیه شما را خراب کنند. روکش برزنت خودرو با کیفیت و مرغوب می تواند به خنک نگه داشتن وسیله نقلیه شما حتی در زیر نور خورشید کمک کند. یا اگر زیر درخت پارک می‌کنید، روکش برزنتی خودرو درجه یک می‌تواند وسیله نقلیه شما را از عناصر مخرب محافظت کند.

روکش برزنت، بازدارنده سرقت

گرچه ممکن است فقط مانند یک لایه پارچه نازک به نظر برسد، روکش برزنت ارزان قیمت می تواند کار شگفت انگیزی در دور نگه داشتن سارقان از وسیله نقلیه شما انجام دهد. از آن جایی که زمان برای دستگیر نشدن بسیار مهم است، دزد ها اغلب از کنار وسایل نقلیه سرپوشیده عبور می کنند، چرا که سوار شدن به آن ها بیشتر طول می کشد و در نتیجه به دنبال طعمه آسان تری می روند و اگر یک قفل و کابل به روکش ماشین خود اضافه کنید، نه تنها پوشش خود را ایمن نگه می دارید، بلکه سرقت وسیله نقلیه شما حتی سخت تر می شود.

 

🔥 برای بازدید از محصولات دیگر بر روی لینک های زیر کلیک کنید. 🔥 🔗پارچه کانتینری🔗                       🔗پارچه ترانزینی🔗                          🔗سازه کششی🔗

 

حفظ رنگ خودرو باروکش برزنت

رنگ وسیله نقلیه شما فقط حدود 0.006 اینچ ضخامت دارد. چه در داخل خانه یا خارج از منزل، وقتی گرد و غبار روی رنگ شما می نشیند، ساینده می شود و باعث ایجاد خراش های جزئی می شود. وقتی متوجه آن ها می شوید، دیگر خیلی دیر شده است. هم پارچه‌ های روکش خودروی داخلی و هم پارچه ‌های روکش خودروی بیرونی برای دور نگه داشتن گرد و غبار از سطح وسیله نقلیه شما طراحی شده ‌اند.

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم مقاله پارچه برزنت پوشش بالکن را نیز مطالعه کنید.

محافظت روکش برزنت در برابر آب و هوای مخرب

لازم نیست هواشناس باشید تا بدانید که آب و هوای سخت می‌تواند تاثیر زیادی بر خودروی شما داشته باشد. یک دوش بهاری گاه به گاه هیچ خطر واقعی برای وسیله نقلیه شما ایجاد نمی کند. با این حال، باران به ظاهر بی ضرر می تواند راه خود را به خراش ها یا لکه های کوچک پیدا کند و فرآیند خوردگی را آغاز کند. روکش برزنت ضد آب، خودروی شما را ایمن و خشک نگه می دارد.

پرتوهای شدید UV (فرابنفش) و گرمای شدید تابشی خورشید می توانند رنگ را مستقیماً دچار آسیب دیدگی کنند. پارچه برزنت خودرو مانند کرم ضد آفتاب برای وسیله نقلیه شما است که جلوی نور مضر UV را گرفته و از تخریب رنگ ماشین جلوگیری می کند. یک پوشش خودرو با رنگ روشن تر، یک اثر خنک کننده انعکاسی نیز ایجاد می کند.

این سرما نیست که به ماشین شما می رسد، رطوبت و نمک است. این دو گروه خورنده در کنار هم هستند تا رنگ خودروی شما را خراب کنند. خوشبختانه، روکش برزنت خودرو می تواند هر دوی این ها را از وسیله نقلیه شما دور کند.

روکش برزنت خودرو

مزایای اساسی روکش های سفارشی برزنت مناسب خودرو

روکش برزنتی ماشین سفارشی مخصوص خودروی شما طراحی شده و هیچ جزئیاتی در آن جا نمانده است. روکش ‌های برزنت سفارشی خودرو همه بدنه خودروی شما را در آغوش می ‌گیرند و دارای جیب‌ های آینه ‌ای دوخته ‌شده، به‌ علاوه سوراخ‌ هایی برای آنتن ‌ها هستند.

از سوی دیگر، روکش‌های خودرو با کیفیت پایین، گشاد هستند و می ‌توانند از روی ماشین لیز بخورند، بلغزند و روی رنگ شما ساییده شوند و پوشش شما را از بین ببرند. علاوه بر این، تناسب ضعیف به عناصر خشن اجازه می دهد تا در هر شکافی وارد شوند و هدف پوشش را شکست دهند. برش تخصصی روکش خودروی سفارشی بهترین انتخاب برای مراقبت و محافظت از وسیله نقلیه شماست.

خرید روکش برزنت خودرو

هنگام تصمیم گیری در مورد این که کدام روکش خودروی پارچه برزنتی برای وسیله نقلیه شما مناسب است، توصیه می کنیم موارد زیر را در نظر بگیرید:

1.جایی که پارک می کنید و چند وقت یکبار از وسیله نقلیه خود استفاده می کنید

2.آب و هوای منطقه شما

3.چه رنگی برای وسیله نقلیه و نیازهای ذخیره سازی شما مناسب است

محل پارک و تعداد دفعات استفاده از وسیله نقلیه خود

1.وقتی بیرون پارک می‌کنید و هر روز به پوشش نیاز دارید، ممکن است بخواهید یک روکش خودروی سبک وزن در فضای باز انتخاب کنید که استفاده از آن ساده باشد و به راحتی جمع شود.

2.برای کسانی که در مکان های شلوغ یا در خیابان ها با کودکان در حال بازی و ترافیک سنگین عابر پیاده پارک می کنند، یک روکش سنگین وزن ضخیم تر برای ماشین در فضای باز که محافظت کامل را فراهم می کند، بهترین است.

3.اگر وسیله نقلیه خود را در گاراژ پارک می کنید و اغلب آن را می پوشانید و آن را باز می کنید، یک پوشش سبک وزن برای خودروی داخلی ایده آل است.

ما در این مقاله قصد داشتیم شما را با روکش برزنت خودرو آشنا کنیم. شما می توانید برای سفارش و خرید انواع پارچه برزنتی، پارچه کانتینری، ترانزیتی و ... با مشاوران دنیای چادر در ارتباط باشید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat