سایبان پارچه ای تراس

سایبان پارچه ای تراس

اگر زمان زیادی را در خارج از منزل می گذرانید و می خواهید از خود در برابر اشعه های مضر UV خورشید محافظت کنید و از سایه ای دل پذیر لذت ببرید، گزینه هایی برای شما وجود دارد. چادر نمایشگاهی، آلاچیق، سایبان پارچه ای تراس و غیره، اگر می خواهید یک بعد از ظهر آفتابی را در تراس بگذرانید، یک انتخاب ایده آل است.

سایبان تراس دارای مزایایی است و در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. با شروع رسمی تابستان، افکار ما ناگزیر به سوی تراس هایمان می روند. آیا این می‌تواند فصلی از بعد از ظهر های شادی باشد که در تراس و دورهمی های عصرانه با دوستان به اشتراک گذاشته می ‌شوند؟ آیا امسال سالی خواهد بود که ما واقعاً می‌توانیم خانواده را برای یک دورهمی دعوت کنیم و از همراهی و گفتگوی آن ها در تراس لذت ببریم؟

حریم خصوصی و محافظت در برابر آفتاب

بزرگترین مزیت سایبان تراس این است که محافظت در برابر نور خورشید را برای مناطق بیرونی بزرگ تر فراهم می کند. با توجه به این که چتر چادر های مهمانی معمولی برای مناطق وسیع کار نمی کند، این سیستم محافظت در برابر آفتاب بزرگ تر است و سایه های بهتری دارد  و بهترین محافظ در برابر اشعه های مضر UV است و در زمین بازی، تراس ها، استخرها و غیره استفاده می شود. سایبان های تراس هم چنین می توانند به شما و خانواده تان محافظت لازم را در برابر نور خورشید در زمانی که در تابستان بیش از حد گرم و سوزان می شود، ارائه دهند.

سایبان‌ های ما به نور طبیعی اجازه می‌دهد در پناهگاه نفوذ کند اما اشعه ‌های مضر UV را فیلتر می ‌کند. این بدان معنی است که کودکان می توانند زیر سایبان بازی کنند و در برابر نور خورشید محافظت شوند. برای والدینی که نگران قرار گرفتن در معرض خورشید بیش از حد هستند، اطمینان بخش است.

 مطالب پیشنهادی دنیای چادر: برزنت برای سایبان پارچه ای

سایبان پارچه ای تراس

طراحی سایبان پارچه ای تراس و پاسیو

انواع سایبان پارچه ای ها را می توانید به خانه، تراس و حتی درختان باغ خود وصل کنید. چادر را می توان به راحتی سوار کرد و بسته به فصل به راحتی جدا می شود. این سایه تزئینی شیک است و به هر خانه ای جلوه ای متفاوت و مدرن می دهد. بسیاری از افراد با کمک بادبان های خورشیدی با سبک ها و اندازه های مختلف جلوه ای جذاب ایجاد می کنند. علاوه بر این، ایجاد سایه در تراس بسیار آسان می شود.

تامین سرپناه و سایه با سایبان پارچه ای

بسیاری از خانه‌ ها دارای یک پاسیو یا تراس در بیرون هستند که فضای بیرونی بسیار خوبی را برای فضای نشیمن و اجتماعی یک خانه فراهم می‌کند. آن ‌ها برای ماه ‌های تابستان عالی هستند، چه برای صبحانه ‌ای در بیرون، چه استراحتی در اواسط بعد از ظهر یا نوشیدنی‌های عصرانه در زیر غروب آفتاب. اما یک محوطه تراس بدون هیچ گونه سرپناه یا سایه ای در معرض عناصر مضر و مخرب بیرونی قرار دارد. یک سایبان پارچه ای تراس می تواند تنها راه حلی باشد که به هر طریقی، محافظت بیشتری از پاسیو یا فضای بیرونی شما ایجاد کند. این سایبان پوشش مفیدی را ارائه می دهد که اگر هوا خیلی مرطوب یا خیلی گرم شد، می توانید زیر آن عقب نشینی کنید، و فضای اضافی در بیرون برای نگهداری مبلمان تراس بدون نگرانی در مورد باران به شما می دهد!

 

🔥 برای بازدید از محصولات دیگر بر روی لینک های زیر کلیک کنید. 🔥 🔗پارچه کانتینری🔗                       🔗پارچه ترانزینی🔗                          🔗سازه کششی🔗

 

فرزندان خود را تشویق کنید که وقت خود را در فضای باز بگذرانند

یک سایبان پارچه ای تراس می تواند کمک کند تا فرزندان یا نوه های شما به جای نشستن در مقابل تلویزیون، استفاده از گوشی های هوشمند یا بازی های ویدیویی، در باغ بازی کنند. اخیراً یک مطالعه نشان داد که 74 درصد از کودکان ایرانی کم تر از 60 دقیقه را در روز به بازی در خارج از خانه می گذرانند. به طور شگفت انگیزی، این مساوی است با زمان کم تری در خارج از منزل نسبت به زندانیان. این بدان معناست که کودکان مزایای حیاتی بازی در فضای باز مانند آمادگی جسمانی، تحریک فکری و مهارت های اجتماعی را از دست می دهند. اثرات منفی افزایش زمان در خانه برای کودکان دنیای مدرن شامل افزایش اضطراب، خطر فوبیا و مستعد ترس، افزایش موارد ADHD، چاقی و حتی راشیتیسم است.

علاوه بر کاهش مزایای فیزیکی و ذهنی بازی در فضای باز، زمان کمتر در نور طبیعی خورشید به معنای کاهش میزان ویتامین D است که برای سلامت استخوان ‌ها، دندان‌ ها و ماهیچه ‌ها ضروری است. این مطالعه هم چنین نشان داد که کودکان دو برابر بیشتر از بازی در بیرون از خانه، مدت زمانی را صرف بازی روی صفحه نمایش می کنند. نشان داده شده است که زمان زیادی از صفحه نمایش، رشد شناختی کودکان را به تاخیر می اندازد، که به ظرفیت تمرکز و مهارت های ارتباطی آن ها آسیب می رساند. این می تواند به توانایی آن ها در دوست یابی آسیب برساند و آن ها را از ارتباط با دنیای واقعی دور کند.

طراحی سایبان تراس و پاسیو

سایبان پارچه ای، عاری از انسداد

سایبان ‌های ما از سیستم طراحی کنسولی نیز استفاده می‌کنند، که به این معنی است که شما از سایه و سرپناه بدون هیچ مانعی در پاسیو یا تراس باغ خود حداکثر بهره را خواهید برد. سایبان ها کاملاً خود نگهدار هستند که نیاز به ستون ها یا پایه های بزرگ برای نگه داشتن سقف را از بین می برد. این نه تنها به این معنی است که شما همان مقدار فضای بیرون را حفظ خواهید کرد، بلکه تضمین می کند که هنگام وقت گذراندن در تراس، چیزی برای برخورد یا افتادن کودکان به آن وجود ندارد.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله نکات اساسی انتخاب سایبان پارچه ای را نیز مطالعه کنید. 

اندازه و طراحی انعطاف پذیر سایبان تراس

این ساختارکنسولی به این معنی است که سایبان پاسیو را می توان دقیقاً در اندازه و طرحی که می خواهید در کنار خانه شما نصب کرد. هر سایبان بر اساس نیازهای فردی شما طراحی شده است، به این معنی که می توانید آن را با سبک ها و رنگ های مختلف در خانه خود سفارشی کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید یک راهرو در اطراف خانه خود داشته باشید تا از درب پشتی شما به اتاق ابزار یا گاراژ خود پناهگاه بیشتری ارائه دهد، می‌توانید به راحتی یک سایبان پارچه ای طراحی کنید تا به طور مداوم در اطراف خانه شما حرکت کند.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان پارچه ای، سازه چادری و ... می توانید با کارشناسان دنیای چادر در ارتباط باشید. 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat