قیمت برزنت چادر برزنتی| نمایندگی فروش برزنت چادر برزنتی با قیمت ارزان

قیمت برزنت چادر برزنتی| نمایندگی فروش برزنت چادر برزنتی با قیمت ارزان

چادر برزنتی به نوعی پارچه گفته می شود که معمولا از الیاف برزنت تولید می شود، البته ممکن است از سایر مواد مانند؛ پنبه، نایلون، نمد و پلی‌استر نیز ساخته شوند. این نوع از چادرها به دلیل الیاف برزنتی که دارند بسیار مقاوم و نیز انعطاف پذیر هستند، به همین دلیل قادر هستند در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی سخت از ما و لوازم با ارزش ما محافظت کنند. قیمت چادرهای برزنتی نیز به نوع برزنت به کار رفته برای تولید آن بستگی دارد، برخی از برزنت ها به صورت چند لایه و با ضخامت بیشتر تولید می شوند، برخی دیگر سبک و تک لایه، برخی ضد آب ساخته می شوند برخی دیگر نسوز و ضد نور. به هر حال قیمت این محصول به عوامل و فاکتورهایی چون، ضخامت، وزن، ضد آب بودن، مقاومت کششی و پارگی و ... مربوط است.


مهمترین کاربرد برزنت چادر برزنتی چیست؟


در مواردی چادر برزنتی به نسبت مقاوم تر از برخی فلز ها هستند و بسیار کاربردی می باشند. حال با خود می پرسید کاربرد آن چیست و چه کمکی به ما می کند؟
قطعا در جاده های بزرگ مانند اتوبان های کشور کامیون ها و تریلی های بزرگ باربری را دیده اید که کارشان حمل بار می باشد. اگر توجه کرده باشید قسمت پشت خودروهایی مانند تریلی های بزرگ و ده چرخ معمولا از یک روکش مخصوصی پوشانده شده است. این روکش در واقع همان برزنت چادر برزنتی است.
علاوه بر این شما می توانید از برزنت چادر برزنتی در صنایع دیگر، مانند صنعت حمل و نقل، صنعت ساخت و ساز، صنعت شیلات، دامداری و باغداری نیز استفاده کنید. این نوع از محصولات ساخته شده اند تا از لولز م و محصولات مهم شما در برابر آب و هوای بد مانند، بارانی شدید، باد و طوفان، و نیز گرما سوزان آفتاب محافظت کنند.
از ویژگی های مهم برزنت چادر برزنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 پوشش و محافظت از بار تریلی، کامیون، ۱۰ چرخ، نیسان، پیکان بار و سالم رساندن بار به مقصد مورد نظر در طول مسیر
 مقاوم بسیار بالا در برابر شرایط مختلف آب و هوایی، باد و باران و نور آفتاب
 ضد آب بوده و مانع از ورود آب به داخل محفظه بار می شود
 گرم نگه داشته محفظه بار در فصل های پاییز و زمستان و برعکس
 محافظت بار از نور و گرمای مضر خورشید در طول مسیر
 بسیار سبک و انعطاف پذیر بوده و قابلیت تاشوندگی نیز دارد
 استفاده به عنوان چادر مسافرتی، کمپینگ، اردو و ...
 استفاده به عنوان روکش محصولات صنعتی در فضا های داخلی و خارجی

 

 


صنایع مهم استفاده کننده از چادر برزنتی


چادر برزنتی صرفا در خودروهای باری مانند کامیون های و کانتینرها استفاده نمی گردد، و کاربرد های دیگری نیز مانند، تولید انواع چادرهای مسافرتی و سایبان، روکش سقف ساختمان ها، تولید کالسکه و چتر، کاور انواع کالاها در انبار، روکش سقف ساختمان ها و غیره نیز مورد دارد.
برای تکمیل اطلاعات در خصوص چادر برزنتی بهتر است با ما تماس بگیرید.