قیمت چادر کانتینری باکیفیت | فروشنده برتر چادرهای کانتینری در تهران

قیمت چادر کانتینری باکیفیت

قیمت چادر کانتینری باکیفیت در معتبرترین مرجع فروش انواع برزنت های ضد آب مناسب و اقتصادی است. فروشنده برتر چادرهای کانتینری در تهران هم اینک بهترین نوع برزنت را با قیمت بصرفه و به صورت عمده عرضه می کند.

 

 

چادر کانتینری باکیفیت و هر آنچه که باید دانست


چادر کانتینری یکی از انواع برزنت هایی است که دارای جنس بسیار مرغوب، ضد و مستحکم می باشد و در برابر باد، سرما، آتش و... مقاومت دارد.

این پارچه در رنگ های متنوعی تولید می شود که بافت آن بر اساس استفاده آن باکیفیت می باشد، چرا که این یک پارچه کاربردی بوده و زیبایی تاثیری در فروش آن نخواهد داشت.

این پارچه در بازار داخلی با نام های دیگری چون برزنت کانتینری و برزنت ترانزیتی شناخته می شود.

چادر کانتینری جهت ترانزیت کردن ماشین های باری مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که در صنعت حمل و نقل و طبق قوانین استفاده از چادرهای ماشین اجباری است و حمل بار بدون چادر ممنوع می باشد.

چادر کانتینری علاوه بر موارد ذکر شده، در برابر مواد شیمایی، اسیدی، قلیایی، کپک زدگی، ضربه و خراش نیز مقاومت دارد که این مسئله در حمل مواد غذایی حائز اهمیت قرار می گرد.

پارچه کانتینری به پارچه های آنتی باکتریال نیز شهرت دارد که تمامی این مزیت ها دست به دست هم داده اند تا از این محصول یک پارچه منحصربفرد خلق کرده و آن را در زمره بهترین ها قرار دهند.

قیمت چادر کانتینری باکیفیت نیز مناسب است و این ارزان بودن قیمت که امکان خرید را مهیا می کند خود یک امتیاز مثبت برای این محصول می باشد.

 

عوامل تاثیر گدار بر قیمت چادر کانتینری باکیفیت

همانگونه که اشاره شد، چادرهای کانتینری از انواع برزنت های درجه یکی است که کاربرد اصلی آن جهت ترانزیت نمودن ماشین های باری می باشد و اما این مقاومت بالای این محصول باعث شده تا مورد توجه صنایع دیگر نیز قرار بگیرد.

این محصول دارای قیمتی است که به عوامل متعددی بستگی دارد و این فاکتورها می توانند به میزان زیادی در کاهش یا افزایش شدید هزینه های خرید تاثیر بگذارند.

• یکی از مهمترین عامل هایی که می تواند قیمت را دستخوش تغییرات اساسی قرار دهد، نوع مواد به کارگیری در تولید آن است که یقینا بر میزان کیفیت پارچه تاثیر خواهد گذاشت.

• مارک شرکت سازنده نیز از دومین فاکتورهایی می باشد که تاثیر آن کمتر از گزینه اول نبوده و به هر میزانی که شرکت معتبر باشد، علی رغم کیفیت قیمت نیز به آن تناسب افزایش می یابد.

• روش خرید از دیگر عامل هایی است که در روش خرید امروزی یا همان فروش آنلاین با حذف واسطه ها می توان یک خرید بصرفه ای را تجربه نمود.

• مرکز خرید نیز عامل مهمی است که اگر معتبر و قابل اعتماد باشد می تواند خرید لذت بخشی را برای مشتری رقم بزند.

البته در پایان به معرفی بهترین مرجعی خواهیم پرداخت که کیفیت و قیمت چادر کانتینری باکیفیت را به صورت رقابتی و تضمینی عرضه می کند.

 

 

خرید مستقیم انواع پارچه کانتینری از تهران

مرکز بزرگ فروش انواع برزنت درجه یک در کشور از معتبرترین مراجع فروش آنلاین در کشور می باشد که با حذف واسطه ها و خرید مستقیم امکان دسترسی کاربران به کیفیت بالا و قیمت تولید کارخانه را داده است.

همانگونه که می دانید، قیمت چادر کانتینری باکیفیت در بازار داخل با اختلاف شدید و افزایش همراه می باشد ولی مراجع قابل اعتمادی چون این مرکز وجود دارند که با فروش برزنت های درجه یک و قیمت مناسب باعث رفع نیاز بازار و در نتیجه جلب رضایت مشتری می گردد.

با خرید مستقیم و بدون واسطه که امکان برقراری ارتباط بین مشتری و فروشنده فراهم می گردد، می توان یک خرید اقتصادی و لذت بخشی را تجربه کرد و حتی در وقت خود نیز صرفه جویی نمود.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat