پارچه برزنت | ارزانترین قیمت برزنت در بازار تهران

پارچه برزنت | ارزانترین قیمت برزنت در بازار تهران
پارچه برزنت در کیفیت های مختلفی وجود دارد که برای دسترسی به ارزانترین قیمت در بازار تهران با انتخاب این مرکز فروش می‌ توانید علاوه بر قیمت مناسب، در کیفیت بالا این پارچه ها را نیز تهیه کنید.
Image

راه های شناخت جنس خوب پارچه برزنت چیست؟

پارچه های برزنتی جز منسوجات پرکاربرد صنعت نساجی است که تقریباً همه افراد این پارچه ها را از نزدیک دیده اند.
اما به راحتی در بین تنوع بالای پارچه های برزنتی نمی توان جنس پارچه را تشخیص داد.
راه های شناخت جنس خوب پارچه پرزنت چیست؟
برای اکثر خریدارانی که به تازگی وارد حوزه پارچه های برزنتی شده اند یافتن پاسخ این سوال مورد اهمیت می باشد.
زیرا با پاسخ دادن به این سوال به راحتی در بازار در بین انبوه مختلف پارچه ها و مراکز عرضه متعدد می توانند بهترین نوع پارچه را تهیه کنند.
برای دادن پاسخ به این سوال باید گفت که ابتدا باید نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها و منشا این الیاف را پیدا کرد.
معمولاً در روند تولید پارچه های برزنتی از الیاف طبیعی و همچنین الیاف مصنوعی که منشاء آنها پلیمرهای شیمیایی است استفاده می ‌کنند.
مهمترین الیاف طبیعی به کار برده شده الیاف پنبه، است که طول الیاف پنبه معمولاً بین ۲ تا ۶ سانتی متر است و هر چه میزان طول الیاف بیشتر شود کیفیت آن ها بالاتر می رود و استحکام نخ های تولید شده از این الیاف نیز بالاتر است.
الیاف مصنوعی که در روند تولید این پارچه ها به کار می رود پلی استر است که از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی می‌ توان از این الیاف در روند تولید پارچه های برزنتی برای افزودن مقاومت کششی و سایشی برزنت ها استفاده نمود.
پس از مشخص شدن نوع الیاف، بررسی میزان استفاده از الیاف، که نقش تاثیر گذاری در کیفیت و ویژگی پارچه های برزنتی دارد.
در صورتی که حجم بیشتری از الیاف پنبه در روند تولید این پارچه ها استفاده شود، پارچه در برابر حرارت مقاوم تر شده و همچنین ضخامت آن بیشتر می‌ گردد و به دلیل سبک بودن الیاف پنبه با افزایش ضخامت و وزن این پارچه‌ ها سنگین نمی گردد و یکی از محاسن پارچه های برزنتی پنبه ای است.
در صورتی که از الیاف پلی استر در حجم بیشتری نسبت به پنبه استفاده شود پارچه برزنت با خاصیت کششی بالا تر تولید می گردد که هر کدام از این پارچه ها موارد استفاده خاصی دارند.
نکته مهم دیگر در بررسی شناخت جنس خوب پارچه های برزنت دستگاه ها و ماشین آلات به کار برده شده در کارخانجات است که هرچه پیشرفته‌ تر و به روزتر باشد امکان تولید این پارچه ها با ظرافت بیشتر بهتر به وجود می آید.
نکته مهم دیگر که می‌ تواند بر جنس و کیفیت محصولات تاثیر داشته باشد حضور مهندسین متخصص و مجرب در کارخانجات تولیدی است. زیرا این افراد با داشتن تخصص‌ های لازم حجم استفاده از الیاف و نحوه به کار بردن آنها را به صورت اصولی مشخص می کند.
در اینجا به چند نوع از پر کاربرد ترین پارچه های برزنتی به صورت مختصر اشاره می کنیم از جمله:
• پارچه های برزنتی نسوز
• پارچه های برزنتی شمعی و کانتینری
• پارچه های برزنتی نانو
• پارچه های برزنتی نظامی پارچه های برزنتی کیفی
Image

استفاده از برزنت در دوخت چادر ترانزیتی


دوخت چادر های ترانزیتی برای محافظت از بارهای حمل و نقل شده توسط وسایل باری مانند کامیون، تریلی، نیسان و لوازم حمل باری بزرگ مانند کشتی و قطار لازم و ضروری است.
انواع مختلفی از لوازم مانند مواد خوراکی، لوازم الکترونیکی و بسیاری از موارد دیگر در بین شهرها و کشورهای مختلف جابجا می شوند که لازم است تا برای استفاده بهینه از آنها با پوشش ‌های مناسب محافظت گردد.
در اینجا به برخی از دلایل استفاده از برزنت در دوخت چادر ترانزیتی اشاره می کنیم از جمله:
• پارچه های برزنتی در برابر عوامل شیمیایی مانند اسید و باز مقاومت بسیار خوبی دارند.
• پارچه ها در برابر عوامل فیزیکی مانند ضربه، فشار و کشش نیز مقاوم می باشند.
• به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش به پارچه های ضد آتش معروف هستند.
• در برابر فشار ۱۰۰۰ میلی لیتر آب مقاومت می کند و هیچ گونه رطوبت را از خود عبور نمی دهند.
• در برابر عوامل جوی مختلف مانند باد و باران و برف و تگرگ و عواملی از این دست مقاومت بالایی دارد.
• این پارچه ها به هیچ عنوان دچار یخ زدگی نمی گردد و در سرمای شدید یا گرمای بسیار زیاد قابل استفاده هستند.
• به هیچ عنوان نور خورشید را از خود عبور نمی دهند و دچار پوسیدگی نمی‌ گردد.
وجود این پارچه ها به ‌صورت روکش شده توسط مواد پلی اتیلنی یا پلی وینیل شده تا این پارچه به صورت ۱۰۰% ضد آب شود و همچنین امکان استفاده از آن در شرایط فعلی بسیار زیاد به وجود آمده است.
نکته مهم دیگر که در پارچه های برزنتی وجود دارد چاپ پذیری بسیار بالای این پارچه ها است که به راحتی می توان آرم و لوگو و یا تبلیغات مختلف را بر روی آن مشخص کرد.
Image

قیمت گذاری برزنت به چه‌ عواملی وابسته است؟


پارچه های برزنتی موارد استفاده ی بسیار زیادی دارد و به همین جهت قیمت در هنگام خرید عواملی است که پس از کیفیت مورد توجه قرار می گیرد.
برای خریداران عمده تفاوت قیمت های جزئی نیز مهم می باشد زیرا در عرضه محصول نهایی می تواند تاثیر داشته باشد.
می‌ دانیم که پارچه برزنت و تنوع بالای آن بسیار مقاوم و مستحکم است، به همین جهت موارد استفاده و کاربرد آن گسترده است.
قیمت گذاری پرزنت به چه عواملی وابسته است؟
دانستن عوامل مهم و موثر در قیمت گذاری پارچه های برزنتی برای خریداران می توانند اهمیت داشته باشد.
برای یافتن پاسخ این سوال در اینجا به چند مورد خاص اشاره می‌ کنیم که با بررسی دقیق این موارد می توانید به بهترین قیمت پارچه های برزنتی دسترسی پیدا کنید.
چند عامل وابسته و موثر در قیمت گذاری برزنت عبارتند از:
• تراکم بافت پارچه های برزنتی به گونه ای است که به راحتی الیاف تار و پود از هم گسسته نمی ‌شوند.
• ضخامت و گرماژ پارچه های برزنتی هر چه بیشتر باشد در نتیجه مواد بیشتری در روند تولید آن استفاده شده است.
• تولید پارچه های برزنتی در عرض های بیشتر و به صورت سفارشی ممکن است بر قیمت نهایی آن تاثیر مستقیم داشته باشد.
• میزان استفاده از الیاف مختلف در روند تولید این پارچه ها با توجه به تغییرات قیمت این الیاف مورد توجه قرار دارد.
• نوع برند و کارخانه تولید کننده با توجه به استفاده از دستگاه های پیشرفته و به‌ روز و مواد اولیه با کیفیت بالا نیز مشخص کننده قیمت این محصول در بازار است.
• انتخاب مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه جزء عواملی هست که نقش بسیار زیادی در قیمت‌ گذاری این پارچه‌ ها دارد، زیرا حضور واسطه ها در اکثر مواقع موجب افزایش قیمت های بی دلیل می شود.
• حجم خرید و سفارش برای تهیه پارچه برزنتی نیز توسط عواملی است که در قیمت گذاری آن تاثیر مستقیم دارد، زیرا هر چه حجم خرید بیشتر باشد امکان تهیه و دسترسی به این پارچه ها با قیمت های کمتر به وجود می آید.
• نوسانات موجود در بازار و تغییرات قیمتی ارز و مواد اولیه جزء عواملی است که بر قیمت همه محصولات می تواند تاثیر داشته باشد و همچنین و پارچه های برزنتی نیز تاثیر می گذارد.
Image

فروشگاه دنیای چادر و خرید مستقیم از آن

مراکز زیادی وجود دارند که به راحتی می توان به انواع مختلف پارچه های برزنتی دسترسی پیدا کرد، اما انتخاب مراکزی که از کیفیت و قیمت آن اطمینان داشته باشید کاری سخت و دشوار می باشد.
فروشگاه دنیای چادر، مرکزی است که با انتخاب آن می توانید به شکل مستقیم و بی واسطه انواع پارچه های برزنتی را با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید.
زیرا این فروشگاه تلاش می‌ کند تا با ارتباطات گسترده خود با کارخانجات برند و مطرح در زمینه تولید پارچه های برزنتی این محصولات را با حذف واسطه ها به قیمت مناسب تهیه کنند.
خوب است بدانید که این مرکز فروشگاهی مدت زیادی است که در حوزه پارچه های برزنتی و چادر برزنت فعالیت می کند، به همین جهت تمامی عوامل مهم و موثر در روند تهیه تولید عرضه و همچنین قیمت گذاری این پارچه ها به خوبی آشنا است
استفاده از تجربه های مناسب و مفید این مجموعه برای تهیه انواع پارچه برزنت منجر به خرید بهتر و بازگشت دوباره خریداران برای تهیه بیشتر محصولات می گردد.
اما نکته مهمی که در مورد این مجموعه فروشگاهی وجود دارد این است که امکان عرضه محصولات خود را به شکل حضوری و آنلاین به وجود آورده است.
از آنجا که در حال حاضر اکثر افراد با فضای مجازی و اینترنت آشنا هستند و رفت و آمد برای تهیه و خرید محصولات مورد نظر برای بسیاری از افراد مشکل است، عرضه پارچه های برزنتی به صورت آنلاین می تواند نقش بسیار خوبی در ایجاد رفاه خریداران داشته باشد.
Image
با انتخاب این مجموعه برای خرید پارچه برزنت می‌ توانید به طیف گسترده‌ ای از پارچه ها دسترسی پیدا کنید و مطابق نیاز خود پس از بررسی هر کدام از این پارچه ها و دریافت اطلاعات لازم از مشاوران حاضر در این مجموعه بهترین خرید را انجام دهید.
در صورتی که تمایل دارید محصولاتی را خریداری کنید که هیچ گاه از انتخاب آنها پشیمان نشوید و به دنبال دریافت فرصت های طلایی، برای خرید پارچه برزنت با قیمت مناسب هستید همین حالا با بخش فروش این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat