برزنت و کاربرد آن| مرکز فروش برزنت باکیفیت

برزنت و کاربرد آن| مرکز فروش برزنت باکیفیت
برزنت و کاربرد آن در صنایع مختلف بسیار گسترده است. انتخاب این مرکز فروش برای تهیه برزنت باکیفیت سبب می شود تا این محصولات را به قیمت درب کارخانه تهیه کنید.
Image

شناخت کیفیت پارچه های برزنت

پارچه های برزنتی چیست؟
مشخصات و ویژگی های پارچه های برزنتی کدامند؟
برای تولید پارچه برزنت از چه الیافی بیشتر استفاده می کنند؟
آیا امکان تولید پارچه های برزنتی در گرماژ و ضخامت های مختلف وجود دارد؟
برای یافتن پاسخ این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر ممکن است در ذهن شما نیز وجود داشته باشد، پس تا پایان این مطالب همراه ما باشید.
پارچه های برزنتی معمولاً جزء منسوجات مستحکم، منعطف و ضد آب است که از الیاف پنبه و پلی استر در کارخانجات نساجی تولید می‌ گردد.
به طور معمول برای تولید پارچه های برزنتی از مواد درجه ۱ استفاده می کنند که به راحتی در صنایع مختلف قابل استفاده هستند.
معمولا در کارخانجات توسط افراد متخصص میزان استفاده از الیاف و درصد های آن مشخص می گردد، با تغییر در میزان الیاف، پارچه هایی با خصوصیات خاص تولید می شود.
هر چه الیاف مورد استفاده در روند تولید از پنبه بیشتری استفاده کنند، در نتیجه پارچه ها با ضخامت بالاتر و عایق حرارتی بهتری تولید می گردد و هر چه میزان استفاده از الیاف پلی استر بیشتر شود، پارچه مقاومت کششی و خاصیت ضد آب بودن بیشتری را دارد.
امکان تولید پارچه های برزنتی با گرماژهای متنوع وجود دارد و به طور معمول این پارچه از ۲۲۰ گرم تا ۷۴۰ گرم در کارخانجات تولید می گردد.
پارچه های برزنتی با عرض های متنوع در کارخانجات تولید می گردد که بیشترین عرض های تولید شده عرض ۱۰۰ سانتی متر، ۱۵۰ سانتی متر و ۲ متر است.
از آنجا که در برخی از موارد لازم است تا از پارچه ‌های یک تکه استفاده کرد، بعضی از کارخانجات امکان تولید این پارچه در عرض های بیشتر را نیز به وجود آورده‌ اند.
اما نکته مهم در این مورد این است که حتماً باید سفارش تولید پارچه با عرض های بالاتر در حجم های عمده باشد، زیرا از لحاظ اقتصادی برای تولید کنندگان پذیرفتن سفارشات در حجم های کم مقرون به صرفه نیست.
با شناخت دقیق کیفیت و ویژگی های پارچه های برزنتی در می یابیم که این پارچه ‌ها نقش بسیار زیادی در صنایع مختلف ایفا می‌ کند، به طوری که حذف آنها در حال حاضر امکان پذیر نیست و پارچه های مناسب تر از آنها تا کنون تولید نشده اند.
در اینجا به بررسی برخی از کیفیت های مهمی که پارچه های برزنتی به همراه دارند اشاره می ‌کنیم از جمله:
• پارچه های برزنتی جزء محصولاتی است که به خوبی در برابر نور خورشید مقاومت می‌ کند و مانع عبور هرگونه اشعه ای از خورشید می باشد.
• به دلیل نوع بافتی که پارچه های برزنتی دارند و تراکم بالا در بافت ضد آب و رطوبت هستند.
• استفاده از الیاف پنبه در روند تولید این پارچه ها موجب می شود که در برابر حرارت و آتش مقاومت بالایی داشته باشد.
• وجود خاصیت آنتی باکتریالی در پارچه های برزنتی سبب می‌ شود که این پارچه در قرار گیری به مدت طولانی در مجاورت آب و رطوبت دچار بوی بد و کپک زدگی نشود.
• در برابر حرارت و آتش مقاومت خوبی دارد و به عنوان یک عایق مناسب در انواع صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.
• به دلیل استحکام و مقاومت کششی بالایی که دارند در حین استفاده در مشاغل سخت طول عمر بالا داشته و به راحتی آسیب نمی بیند.
• از پارچه‌ هایی که از نرمش پذیری فوق العاده بالایی برخوردار است و به راحتی به شکل های مختلف می‌ توان از آن استفاده نمود.
• یکی از ویژگی ‌های خوب و منحصر به فرد پارچه های برزنتی این است که قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی دارند و به راحتی امکان چاپ آرم و لگو و مطالب دیگر بر روی آن وجود دارد.
Image

کاربردهای مهم پارچه برزنتی چیست؟

از آنجا که پارچه های برزنتی موارد استفاده گسترده ای دارند معمولاً اکثر افراد این پارچه ها را در محیط پیرامون خود مشاهده کرده‌ اند.
پارچه های برزنتی از نخ‌ های چند لایه تولید می ‌شوند، به همین جهت در چندین نوع ضخامت به شکل برزنت های سبک و سنگین وجود دارد.
تنوع بالا در ضخامت این پارچه سبب می‌ شود که به راحتی بتوان در بخش‌ های مختلف صنعت از آن استفاده کرد.
کاربردهای مهم پارچه برزنتی چیست؟
این سوالی است که ممکن است برای هر فردی به وجود بیاید.
معمولاً با توجه به نوع پارچه های برزنتی و الیاف به کار برده شده در آن ها موارد استفاده و کاربردهای مختلفی برای این پارچه وجود دارد.
برای یافتن پاسخ این سوال در این قسمت به بررسی برخی از کاربردهای مهم پارچه های برزنتی در بخش‌ های مختلف جامعه می پردازیم از جمله:
• استفاده از پارچه های برزنتی به عنوان سقف های موقت در استخرهای روباز سوله ها، انبار ها و بسیاری از مکان‌ های مختلف دیگر که نیاز است به شکل موقت فقط سایبان داشته باشند.
• به عنوان سایبان در فروشگاه ها، مغازه ها و همچنین بالکن ها و تراس های آپارتمان ها جزء بهترین پارچه ها محسوب می گردد. که از عبور اشعه های نور خورشید به داخل و بسیاری از عوامل جوی مختلف جلوگیری شود.
• به عنوان روکش محافظتی در وسایل حمل و نقل باری مختلف مانند انواع کانتینر، تریلی و نیسان برای محافظت از مواد حمل شده توسط این مسایل حمل و نقل بین شهرها و کشورهای مختلف کاربرد دارد.
• در تولید انواع کیف مدارس، کوله‌پشتی های دانش آموزان، کوله پشتی کوهنوردی، کیف های اداری و چمدان و ساک های مسافرتی و بسیاری از موارد به کار می رود.
• از پارچه های برزنتی برای تولید کاور و روکش های مختلف در صنایع گوناگون استفاده می شود،زیرا لازم است که برخی از دستگاه ها با پارچه های مناسب روکش گردد.
• برای روکش محافظ کولرهای آبی و گازی در برابر آفتاب و بارندگی و گرد و غبار از پارچه های برزنتی استفاده می کنند.
• مهمترین کاربرد پارچه های برزنتی در تولید انواع چادرهای مسافرتی، چادرهای هیئتی، چادر عشایر و همچنین چادرهای اردویی، نظامی و دانش‌آموزی استفاده می‌ شود.
• در تولید انواع لوازم رفاهی در مسافرت ها مانند چتر، سایبان، صندلی های تاشو و مواردی از این دست کاربرد دارد.
• از پارچه های برزنتی نسوز در کارخانه ها و کوره های ریخته گری و به عنوان عایق مناسب استفاده می کنند.
Image

استعلام قیمت عمده برزنتی ضد آب

برای اکثر افرادی که به پارچه های برزنتی ضد آب نیاز دارند کیفیت پارچه، اهمیت زیادی پیدا می کند. زیرا فقط در صورتی که پارچه ها را در بالاترین سطح کیفیت تهیه کنید، ارزش پول خود را حفظ کرده‌ اید.
در صورتی که انتخاب مناسبی انجام ندهید ممکن است که چند سال دیگر دوباره نیاز باشد که از این محصول خریداری کنید.
اما نکته مهمی که پس از کیفیت پارچه های برزنتی مد نظر خریداران است قیمت عمده این محصولات می باشد.
برای استعلام قیمت عمده برزنتی ضد آب،از طریق مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید.
اما خوب است بدانید که قیمت‌ گذاری این پارچه به عوامل مختلفی بستگی دارد که با بررسی دقیق این عوامل و نحوه قیمت گذاری آن به راحتی می توانید این محصول را در بازار تهیه کنید.
در اینجا برخی از عوامل مهم و تاثیرگذار را مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:
• نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید و میزان استفاده از آنها
• کیفیت و ضخامت پارچه های برزنتی
• عرض پارچه های برزنتی، به صورت سفارشی یا معمولی در بازار
• برند و کارخانجات تولید کننده پارچه های برزنت
• میزان عرضه و تقاضا برای این پارچه در بازار
Image

بازار فروش آنلاین پارچه ضد آب مقاوم

همه ما می‌ دانیم که یکی از دلایل استفاده گسترده از برزنت ضد آب بودن این پارچه ها می باشد.
به همین سبب بازار فروش پارچه ضد آب مقاوم از رونق بسیار خوبی برخوردار است و برای مصرف کنندگان عمده اهمیت دارد که این پارچه را از چه مراکزی تهیه کنند تا هم از کیفیت و قیمت آن اطمینان حاصل نمایند.
یکی از بازارهای فروش پارچه های برزنتی که در حال حاضر به دلیل شرایط کنونی جامعه از استقبال بیشتری برخوردار است بازارهای آنلاین است.
اما نکته مهم این است که در انتخاب بازار فروش آنلاین باید دقت بیشتری داشته باشید و مراکز معتبری را برای این منظور انتخاب کنید.
این مرکز فروش جزء معتبرترین ها در حوزه عرضه پارچه های برزنتی به صورت اینترنتی می باشد.
انتخاب این مرکز برای خرید پارچه های برزنت به صورت غیر حضوری و آنلاین امکان دسترسی به مشاوران آگاه را به وجود می‌ آورند که به راحتی می توانید از راهنمایی و مشاوره های آنها استفاده کنید.
بهره مند شدن از این راهنمایی و مشاوره ها به صورت رایگان سبب می ‌شود تا در انتخاب این پارچه ها دقت بیشتری داشته باشید و پارچه های مناسب با کارکرد خود را با کیفیت و قیمت خوب تهیه نمایید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat