آلاچیق پرتابل | طراحی و ساخت آلاچیق پرتابل

آلاچیق پرتابل
یکی از بهترین موارد در مورد آلاچیق پرتابل این است که می توان از آن به عنوان یک سازه مجزا در ساختارهای دیگر مانند ایوان ها یا در کنارآلاچیق های دیگر استفاده کرد. شما همچنین می توانید از آلاچیق های پرتابل خود به عنوان یک ابزار کمی در هر جایی، چه در حیاط منزل، چه در در کنار ساحل و یا جنگ و حتی پارک ها استفاده کنید، و یک فضای زندگی چشم نواز در فضای باز ایجاد کنید.

تولید کننده آلاچیق پرتابل


مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که آلاچیق که یک ساختار همه کاره است را لازم نیست به تنهایی باشد. در حقیقت، اغلب در صورت ترکیب با سایر طرح های بهترین عملکرد را دارد.
آلاچیق پرتابل سازه ای مقرون به صرفه است که می توان با انواع مواد مانند پلاستیک های سبک و انعطاف پذیر، و حتی وینیل ساخت. می توانید یکی از آنها را متناسب با سلیقه، بودجه یا سبک خانه خود بسازید. این واقعیت که چندین انتخاب دارید به این معنی است که می توانید یکی از گزینه های مناسب خانه خود را به راحتی در مراکز فروش پیدا کنید.
می توانید آن را به راحتی نصب کنید: اگر عاشق گشت و گذر در طبیعت هستید، آلاچیق پرتابل برای شما مناسب است.
دنیای چادر معتبرترین و با تجربه ترین تولید کننده انواع آلاچیق پرتابل در کشور است که با دانش و تخصص خوبی که در این زمینه دارد، می تواند بهترین آلاچیق ها را متناسب با نیاز مشتریان طراحی و تولید کند.

چرا باید از آلاچیق پرتابل استفاده کرد ؟

آنها مکانی برای سرگرمی در بیرون ایجاد می کنند، همه افراد مهمانی های فضای باز را دوست دارند و آلاچیق ها یک مکان تفریحی در فضای باز را به شما ارائه می دهند که جذاب و همه کاره است. ایده های فوق العاده زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها فضایی ایجاد کنید که بتوانید عزیزان را دور هم جمع کنید، خواه یک مکان غذاخوری باشد یا یک سالن برای نشستن و نوشیدن قهوه هنگام تعامل با یکدیگر.
آنها زیبا هستند: ذکر شده است که آلاچیق پرتابل یک افزودنی جذاب برای هر حیاط، ویلا، کنار استخر، باغ، فضای آزاد است. با افزودن لوازمی مانند گلدان های آویز، چراغ، پرده و موارد دیگر می توانید آنها را حتی زیباتر کنید. شما می توانید با افزودن عناصر متناسب با شخصیت و سبک خود، یک فضای زندگی در فضای باز ایجاد کنید که عاشق آن باشید.
آلاچیق

آلاچیق پرتابل چه نوع سایبانی است؟


آلاچیق پرتابل ساختاری آسان و در عین حال زرق و برق دار است که جذابیت زیادی برای حیاط خانه ها ایجاد می کند. شما می توانید فضای بیرونی خود ر به راحتی با این نوع سایبان هاا تغییر شکل دهید و یک فضای مناسب ایجاد کنید که در آن می توانید دوستان و خانواده خود را سرگرم کنید یا بعد از یک روز طولانی استراحت و آرامش پیدا کنید. مهم نیست که برای چه چیزی استفاده می کنید، مطمئن باشید که با خرید این نوع آلاچق عاشق آن خواهید شد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat