روکش استخر | چرا از روکش استخر استفاده کنیم؟

روکش استخر را می توان در مدل های مختلف ثابت و متحرک تهیه کرد که هر کدام از آنها مزیت های مخصوص به خود را دارند، ما در این مقاله بیشترین تمرکز را روی سایبان های خودکار یا به اصطلاح متحرک خواهیم داشت.
سرمایه گذاری در پوشش خودکار استخر از پنج جبهه مهم است: ایمنی، راحتی، تمیز بودن استخر، صرفه جویی در مصرف آب و بهره وری انرژی. در مجموع، این مزایا می تواند طول عمر و ارزش واحه حیاط خانه شما را به حداکثر برساند و به شما کمک کند در مالکیت استخر صرفه جویی کنید.

روکش استخر به صورت خودکار از مواد پوششی - معمولاً وینیل - روی دستگاهی با موتور تشکیل شده است که بر اساس یک اصل قرقره کار می کند، به راحتی باز و بسته می شود بدون اینکه هیچ کار دستی انجام شود.

عملکرد روکش استخر خودکار چگونه است؟

روکش استخر خودکار شامل یک حلقه بزرگ در انتهای استخر شما است. دو مسیر مستقیم در امتداد کناره های بلند استخر، طناب مکانیکی و قرقره ها را در خود جای داده است. در هنگام پیچیدن طناب، درپوش آن باز می شود و در هنگام باز شدن طناب، این درپوش بسته می شود.
آنچه باعث می شود روکش استخر خودکار نسبت به روکش های سنتی جذاب تر شود، استفاده آسان از آن است: فقط با فشار دادن یک دکمه یا چرخاندن کلید، روکش جمع می شود و به راحتی در خودش می پیچد، در صورت تمایل می توانید ان را باز و بسته کنید. این نوع روکش ها یک مانع راحت بین سطح استخر و همه چیز خارج از آن ایجاد می کند.
افزودن یکی از این سیستم های خودکار به مجموعه جدید یا موجود شما نیاز به خرید عمده از قبل دارد. بسته به ابعاد استخر و تنوع مدل، انتظار دارید که یک پوشش اتوماتیک استاندارد خریداری کنید. نسخه های سفارشی برای شکل های خاص استخر، مانند طرح های فرم آزاد معمولا بیشتر اجرا می شوند.
با این حال، این هزینه می تواند برای شما و خانواده شما به دو صورت فوری و بلند مدت پرداخت شود فقط برای خرید باید به مراکز معتبر مانند فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید.
روکش استخر

بیایید نگاهی بیندازیم به مزیت های مهم روکش استخر

استخر تمیزتر و جذاب تر که باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود، هیچ کس دوست ندارد به آب کثیف استخر نگاه کند یا دردسر تمیز کردن استخر خود را داشته باشد. روکش استخر از آنجا که مانع ورود تقریباً کلیه آلودگی ها و آوارها به استخر شما می شود، شما را از یک محیط شنا تمیزتر تضمین می کند.

تصور کنید، اگر استخر شما فقط دو ساعت در روز باز است. این کسری از زمان است که خاک، آوار، گرده، برگ ها، شاخه ها، اشکالات، بریده های چمن و تعداد زیادی از آلودگی ها می توانند به آب راه پیدا کنند.
نتیجه: زمان و تلاش کمتری برای تمیز کردن دستی و خودکار لازم است. شما با استفاده از روکش استخر اتوماتیک و تلاش فیزیکی خود، می توانید بقایای زباله ها را کاهش دهید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat