سایبان برقی | سایبان برقی مغازه

 سایبان برقی مغازه
سایبان برقی یا همان سایبان متحرک موتور دار، قطعاً یک سرمایه بزرگ مطمئن برای مغازه ها، فروشگاه ها یا مشاغل شما خواهد بود. با توجه به شرایط اقلیمی شهر معمولاً با رطوبت بالا و دمای یکنواخت از ۲۵-۳۱ درجه سانتیگراد مشخص می شود، نصب این نوع سایبان ها در ورودی مغازه یا پنجره و کنار ویترین برای ایجاد سایه و محافظت در برابر باران و آفتاب قطعاً یک گزینه مناسب است.
این امر علاوه بر جذابیت زیبایی در مغازه یا محل زندگی شما، می تواند از مزایای ماندگاری نیز برخوردار شود. برای اینکه بتوانید در مورد چرایی بهترین انتخاب سایبان برقی خودکار ایده بگیرید، در اینجا برخی از برترین مزایای ارائه شده با آن را ذکر می کنیم.

۵ مزیت مهم استفاده از سایبان برقی

۱. راحتی و سهولت استفاده
سایبان برقی مغازه معمولاً با کنترل از راه دور ارائه می شود. این امر به یک مالک خانه یا مشاغل امکان مانور آسان از داخل یا خارج از تأسیسات را می دهد. هنگامی که خورشید در اوج است یا باران قریب الوقوع پیش می آید، می توانید با فشار دادن یک دکمه بر روی ریموت خود سایبان خود را باز کنید و فضای ویترین مغازه، ورودی مغازه یا فضای باز کافه خود را ایجاد کنید. گسترش فضای زندگی در فضای باز شما دیگر به اندازه بیرون کشیدن مالکیت مالیات نیست. به راحتی می توانید فشار دهید و آن را خاموش کنید. آسان، راحت و قطعاً وقت گیرتر است.
۲. اتصال صاف
سایبان مغازه دستی معمولاً به فشاری که هنگام باز شدن وارد می کنید بستگی دارند. کشیدن مکرر می تواند باعث فرسودگی زودرس سایبان شما شود. در مورد سایبان برقی اینگونه نیست. سایبان جمع شونده موتوری برای باز یا بسته شدن به روشی ثابت و کاملاً اندازه گیری شده طراحی شده است تا ضمن محافظت از سیستم اتصال، از بسته شدن کامل اطمینان حاصل کند. به خاطر داشته باشید که سیستم های اتصال ممکن است در معرض فرسودگی مکرر قرار بگیرند. با استفاده از این اتوماسیون کنترل شده، می توانید از حفاظت کاملاً گرد چه هنگام باز یا بسته شدن سایبان خود اطمینان حاصل کنید.
۳. پارچه محافظت
پارچه سایبان برقی شما نیز می تواند هنگام باز یا بسته شدن بدون کنترل تحت تنش قرار گیرد. سایبان جمع شونده موتوری این مسائل را برای شما حل کرده است. هر نوع آزاد و بسته شدن اطمینان می دهد که تنش و فشار روی پارچه در سطح مناسب باشد. شما می توانید با هر بار باز کردن یک پارچه کاملاً محکم را تضمین کنید و به آن ظاهری کاملاً چشمگیر و سپس مکانیزم نورد کاملاً مطلوبی بدهید که پس از بسته شدن عقب برود.
سایبان برقی مغازه
۴. محافظت کامل
پیشرفت های فناوری جدید در سایبان جمع شونده موتوری یا همان سایبان برقی همچنین راه را برای مکانیزم حفاظت با فن آوری بیشتر هموار می کند. می توان سنسورهایی را اضافه کرد که در هنگام وزش باد شدید یا در مواردی که هوا طوفانی است، سایبان خودکار جمع می شود.
۵. بودجه
سایبان برقی بیشتر به صرفه جویی در انرژی شما کمک می کند. هزینه اولیه ممکن است بیشتر از هزینه دستی باشد اما بازده طولانی مدت می تواند صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی شما ایجاد کند. با صرف وقت و تلاش کمتری برای باز یا بسته شدن سایبان های خود، می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و تلاش خود را به ابزارهای سودمندتر هدایت کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat