سایبان برزنتی مغازه | ویژ گی های سایبان برزنتی مغازه

سایبان برزنتی مغازه
سایبان برزنتی مغازه راه حل مناسبی برای راحتی بیشتر مشتریان و صاحب مغازه و گسترش فضای تجاری در فضای باز است. برای استفاده بیشتر از سایبان های خود، و نیز راحتی بیشتر موقع استفاده، بهتری است سایبان های قابل جمع شدن و قابل برنامه ریزی را انتخاب کنید.
مهمترین ویژگی سایبان برزنتی مغازه ضد آب بودن، ضد نور بودن و نیز انعطاف پذیری خوب آنها است. علاوه بر این، سایبان های برزنتی تنوع رنگی زیادی در بازار دارند و شما متناسب با نمای مغازه و فروشگاه تجاری خود می توانید آنها را انتخاب کنید.

سایبان برزنتی مغازه موتور دار چگونه کار می کنند؟

سایبان شما از لوله ای که معمولاً در ورودی مغازه و یا برروی ویترین مغازه شما نصب می شود بیرون می زند. معمولا برای سایبان های برقی مغازه، یک موتور الکتریکی ۱۲۰ ولت درون لوله با سوئیچ دیواری یا کنترل از راه دور موقعیت سایبان را کنترل می کند. سنسورهای نصب شده در این نزدیکی هست را می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد که خورشید یا باد را بیش از حد تشخیص دهد تا به طور خودکار سایبان را باز یا جمع کند.

مزایای سایبان های سایبان برزنتی مغازه

راحتی اصلی ترین و مهمترین ویژگی سایبان برزنتی مغازه از نوع برقی جمع شونده است. آنها نشستن در بیرون را بدون قرار گرفتن در زیر آفتاب گرم امکان پذیر می کنند. اما داشتن سایبان نیز مزایای دیگری دارد.
پارچه های ساخته شده از برزنت مقاوم در برابر محو شدن نور آفتاب و نیز مقاوم در برابر باران هستند: علاوه بر این سایبان های برزنتی مغازه از افراد و مشتریان فروشگاه در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کنند. همچنین فضای تجاری را در فضای باز گسترش می دهند.
ئ نیز به کنترل آب و هوا در مغازه ها کمک کنید و از لوازم با ارزش موجود در ویترین نیز به نوعی محافظت می کنند.
راحتی آنها با کنترل از راه دور به شما امکان می دهد تا نهایت راحتی را داشته باشید. اگر یک روز مه آلود آفتابی شود یا یک روز آفتابی ناگهان ابری شود، می توانید با فشار دادن دکمه، تغییر دما را جبران کنید. اگر در خارج از مغازه هستید، می توانید با باز شدن سایبان کمی آفتاب بکشید و برای جلوگیری از آفتاب زیاد، به سرعت سایبان را ببندید.
سایبان برزنتی مغازه

عملکرد سایبان برزنتی مغازه در برابر شرایط آب و هوایی بد چگونه است؟

سایبان برزنتی مغازه موتوری را می توان با سنسورهایی نصب کرد که شرایط آب و هوایی و موقعیت خورشید را تغییر می دهند. حتی اگر در مرکز تجاری و مغازه مشغول انجام امور دیگری هستید یا از مغازه دور هستید، سنسورها نشان می دهند که سایبان ها در صورت عبور بیش از سرعت از وزش باد یا رسیدن خورشید به موقعیت خاص، به طور خودکار جمع می شوند.
در مورد وزش باد ناگهانی، سایبان برزنتی مغازه به سرعت جمع می شود و با نزدیک شدن به انتهای آن، سرعت آن کند می شود. این مهم است زیرا بادهای شدید می توانند به سرعت سایبان را بپیچانند، در این هنگام هم به سایبان و هم به مغازه شما آسیب می رسانند. فلز یا پارچه ای که از سایبان تشکیل شده است محافظت شده و آماده گسترش برای پوشاندن نمای روبرویی مغازه شما پس از عبور طوفان است.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat