عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه چادر ترانزیتی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه چادر ترانزیتی

پارچه چادر ترانزیتی در بازار دارای کیفیت‌های متفاوتی است اما با همین تفاوت کیفیت، کلیت محصول عرضه شده در بازار نشان از آن دارد که پارچه های ترانزیتی با گذشت زمان از کیفیت بالایی برخوردار شده اند. برای همین عواملی زیادی در قیمت گذاری این محصول صنعتی دخیل است. از مهمترین این عوامل می توان به حجم اصلی نیاز بازار در سال جاری اشاره کرد، که نسبت به سال های گذشته با افزایش چشمگیری روبرو بوده است و علاقه مندان بسیاری برای خرید این محصول اقدام کرده بودند.به این منظور، برای درک بهتر این عوامل آنها را به صورت جداگانه در زیر آورده ایم که عبارت هستند از:
1. قیمت جهانی
2. بازار واردات و صادرات
3. تولید سالانه این محصول
4. کیفیت محصول
5. جنس محصول
6. و ...

پارامتر های گفته شده، عمده ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه چادر ترانزیتی در بازار فروش است. در میان موارد اشاره شده پارامتر کیفیت تاثیرگذارترین پارامتر بر قیمت این محصول است و هر اندازه کیفیت محصول بالا تر باشد به تبع قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.
انواع مختلفی از پارچه چادر ترانزیتی در بازار وجود دارد که دارای قیمت های متفاوتی هستند؛ مانند چادر ترانزیتی یک لا، چادر ترانزیتی دولا، چادر ترانزیتی سه لا و بیشتر که کاربرد های مختلفی نیز در صنایع دارند. برای آگاهی از قیمت پارچه های ترانزیتی، شما می توانید به فروشگاه دنیای چادر و یا کارگاه های تولیدی و نیز مراکز فروش مراجعه کنید و انواع برندها را با یکدیگر مقایسه و با توجه به کیفیت و قیمت یکی از آنها را انتخاب کرده و همچنین از طریق مراکز فروش اینترنتی به قیمت این محصول دسترسی پیدا کنید.

 

 


گران ترین پارچه چادر ترانزیتی در بازار ؟


تا به حال فکر کرده‌اید چرا برخی از چادرهای ترانزیتی بسیار گران هستند؟ گران ‌بودن چادرهای ترانزیتی صرفاً بخاطر مشهور بودن طراح و برند آنها نیست بلکه به نوع پارچه هم بستگی دارد. نظرتان چیست که نگاهی به برخی از گرانترین پارچه چادر ترانزیتی جهان بیاندازیم؟

پارچه چادر ترانزیتی نانو را می توان گرانترین نوع پارچه صنعتی در بازار دانست، این نوع پارچه بیشتر به دلیل فناوری بالای ساخت و نیز ضد آب بودن و عمر طولانی که دارد معروف شده است. این نوع پارچه در دو نوع چادر ترانزیتی نانو آبگریز و چادر ترانزیتی نانو آهاری که نوع آبگریز آن مناسب برای فضاهای بیرونی بوده و نوع آهاری آن برای مصارف خانگی و همچنین تولید صندلی مناسب می باشد.
امروزه تولید پارچه چادر ترانزیتی نانو، با توجه به استقبال گسترده از آن، به میزان زیادی افزایش یافته است. شما می توانید این محصول با کیفیت و نیز پر کاربرد را با حداقل قیمت و به صورت عمده از فروشگاه دنیای چادر خریداری کنید. این محصول کاملا ضد آب و ضد رنگ پریدگی است و در رنگ های گسترده و طرح های بی نظیر تولید می‌شود.
از دیگر پارچه های گران قیمت و بادوام می توان به، پارچه فلکسی اشاره کرد که مهمترین ویژگی آن امکان چاپ تبلیغات می باشد.