برزنت نانو ضد آب

برزنت نانو ضد آب

بهتر است قبل از پرداخت به برزنت نانو ضد آب تعریفی مختصر از خود نانو داشته باشیم تا با این اصطلاح به خوبی آشنا شوید. فناوری نانو در تولید محصولات برزنتی نامی است که به یک روش تولید جدید اطلاق می شود. این فناوری همانطوری که از نامش نیز مشخص است، به توانایی تولید اشیا در مقیاس نانومتر اشاره دارد؛ یعنی مقیاس و بافت پارچه های برزنتی با این روش به اندازه ای کوچک می شود که اجازه نفوذ هیچ چیزی را به درونش نمی دهد، بنابراین باعث می شود مواد با دقت اتمی در کنار یکدیگر آرایشی منظم داشته باشند.
در دنیای امروزه محصولات فراوانی با فناوری نانو تولید می شود که از جمله آنها می توان برزنت نانو ضد آب اشاره کرد، فناوری نانو باعث شده پارچه های برزنتی، غیر استاندارد از سر راه تولید کنندگان برداشته شود و به تولید کنندگان و سازندگان اجازه دهد در زمینه تولید پارچه های صنعتی جدید موفقیت های زیادی را کسب کنند.
از زمانی که فناوری نانو وآرد حوزه محصولات برزنتی شده، این حوزه دستخوش تغییرات اساسی شده است و روند تولید پارچه های برزنتی مقاوم و پایدار توانسته جایگزین مناسبی برای پارچه های برزنتی قدیمی و سنتی کشورمان باشد. استفاده از این فناوری باعث می شود طول عمر مفید پارچه های برزنتی افزایش یابد و همچنین در برابر عواملی مانند آب، نور آفتاب و ... مقاوم باشند؛ و مهمتر از همه فناوری نانو تولید کنندگان پارچه های برزنتی را قادر می سازد از طراحی و تولید پارچه های برزنتی فرم محور دوری کنند و به خلق محصولات ایده آل خود بپردازند.

برزنت نانو ضد آب با آخرین فناوری روز دنیا تولید می شود و کاربرد آنها نسبت به برزنت های معمولی در بازار بسیار گسترده تر است، میزان کیفیت و مقاومت این نوع از برزنت ها در مقایسه با برزنت های موجود در بازار اصلا قابل مقایسه نیست، زیرا آنها در برابر هر نوع عامل بیرونی اعم از باد، باران، نور آفتاب، حرارت، فشار و کشش مقاوم هستند و طول عمر بسیار زیادی دارند.
علاوه بر این برزنت نانو ضد آب در برابر مواد شیمیایی مانند، اسید ها و مواد قلیایی مقاومت خوبی دارند و می توان از این مواد در محیط های این چنینی استفاده کرد. اگر نیاز به برزنت های مقاوم و بادوام دارید، برزنت های نانو ضد آب می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

 

 خصوصیات مهم برزنت نانو ضد آب؟


مهمترین خصوصیات برزنت نانو ضد آب، همانگونه که از اسمش مشخص است، ضد آب بودن آن است. به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان محصولات برزنتی و سازندگان از این مواد برای طراحی محصولات گوناگون مانند، روکش خودرو، ساخت چادرهای کمپینگ، روکش های دستگاه های صنعتی، روکش استخر آب، سایبان های ثابت و متحرک و ... استفاده می کنند تا ضمن زیبایی در برابر عوامل محیطی مقاومت لازم را داشته باشد. این نوع برزنت ها علاوه بر این خصوصیات، مزیت های فراوان دیگری نیز دارد.
یکی از معتبرترین فروشگاه های عرضه کننده انواع محصولات برزنت نانو ضد آب در کشور، فروشگاه دنیای چادر است که با قیمت بسیار ارزان این نوع پارچه برزنت ر برای خریداران عرضه می کند.

 

 

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat