صندلی مسافرتی پشت دار| آشنایی با انواع صندلی مسافرتی پشت دار

صندلی مسافرتی پشت دار|  آشنایی با انواع صندلی مسافرتی پشت دار
رایج ترین صندلی مسافرتی پشت دار در بازار، صندلی های تاشو چهارگانه هستند، جایی که چهار پایه به هم متصل می شوند و یک شکل استوانه ای ایجاد می کنند. آنها قطعاً رایج ترین صندلی هایی هستند که در اطراف کمپ خواهید دید، اما لزوما راحت ترین صندلی ها نیستند. اگر به بازار و یا مراکز فروش مراجعه کرده باشید قطعا با مدل های بیشماری روبرو خواهید شد که هر کدام متناسب با اهداف خاصی طراحی و تولید شده اند. معمولا صندلی های تاشو چهارگانه ارزان قیمت با پارچه ای از نوع بوم پشتیبانی می شوند و از اسکلت محکمی برخوردار هستند.

بررسی انواع مختلف صندلی مسافرتی پشت دار

صندلی مسافرتی پشت دار تنوع گسترده ای دارند و خریداران می توانند متناسب با نیاز خود از میان آنها انتخاب کنند. حال می خواهیم به بررسی مهمترین آنها بپردازیم پس با ما همراه باشید.
۱- صندلی مسافرتی تاشو تخت:
یکی دیگر از انواع محبوب صندلی ها، صندلی های تاشو تخت است. در حالت بسته بندی، به نظر می رسد که از نظر فضا بسیار کارآمد هستند، آنها از کیفیت فوق العاده خوبی برخوردار هستند و تحمل وزن های بالاتر از ۷۰ کیلو گرم را نیز دارند. صندلی های مسافرتی تاشو تخت در مدل های بسیار بیشتری تولید و ارائه می شوند، از صندلی های ایستاده ساده گرفته تا آنهایی که دارای چندین موقعیت خوابیده و لوازم جانبی متعدد هستند.
۲- صندلی مسافرتی پشت دار کوله پشتی فوق سبک:
یک گزینه عالی برای کسانی که فضای می خواهند بار بسیار محدود را با خود حمل کنند و یا از پیاده روی موقع سفر لذت می برند و دوست دارند تجهیزات خود را با کوله پشتی حمل کنند، صندلی های بسیار سبک کوله پشتی بهترین گزینه برای پیاده روی هستند. نصب آنها آسان است. آنها همچنین بسیار سبک وزن و در واقع بسیار راحت است.
اما اگر به یک صندلی مسافرتی پشت دار سبک نیاز دارید و نمی خواهید روی صندلی دوم سرمایه گذاری کنید، این گزینه فوق العاده خوب است.
Image
۳- صندلی مسافرتی پشت دار کودک:
صندلی های مخصوص کودکان در بیشتر سبک های ذکر شده در بالا ارائه می شوند و به طور گسترده ای در دسترس هستند. مگر اینکه صندلی مخصوصی را نیاز داشته باشید، یا این که مرتباً کمپ می روید. بهتر است موقع خرید، در نظر بگیرید که آیا یک صندلی بزرگسال با کیفیت مناسب است یا خیر. به این ترتیب وقتی کودک بیش از صندلی رشد می کند از هزینه بیشتر جلوگیری می کنید.

قاعده کلی من این است که اگر کودک بتواند روی صندلی بزرگسالان در خانه بنشیند، یک صندلی کمپ بزرگسالان برای آنها مناسب است.
البته در موقع خرید صندلی مسافرتی پشت دار توجه داشته باشید، بعضی از صندلی ها وقتی بسته می شوند می توانند بسیار حجیم باشند، اگر فضای بار محدودی داشته باشید مسئله ای برای شما ایجاد خواهد شد پس بهتر است به وزن و حجم صندلی مسافرتی موقع خرید توجه کنید. اگر به دنبال مشاوره در این خصوص هستید، کارشناسان دنیای چادر آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat