صندلی مسافرتی پشت دار| معیار های مهم برای خرید صندلی مسافرتی پشت دار

صندلی مسافرتی پشت دار| معیار های مهم برای خرید صندلی مسافرتی پشت دار
معیارهای مختلفی برای انتخاب و خرید صندلی مسافرتی پشت دار وجود دارد که بهتر است به آنها توجه کنید. به عنوان مثال، قبل از خرید صندلی مسافرتی خود، بررسی کنید که آیا صندلی مورد نظر با مواد و یا آلیاژ محکم ساخته شده و کیفیت قاب، کیفیت پارچه صندلی،  و از همه مهمتر کیفیت اتصالات صندلی چگونه است. با انجام این کار شما خواهید توانست بهترین صندلی را برای مسافرت های پیش روی خود تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

موارد کلی که باید هنگام خرید صندلی مسافرتی پشت دار در نظر گرفت کدام است؟

به طور کلی، بدون تمرکز بر هدف، مکان اردو و نیز معیارهای تاثیر گذار نمی توان صندلی مسافرتی پشت دار مناسب را خریداری نمود. ما در این مطلب به مهمترین آنها اشاره می کنیم پس با ما همراه باشید:
۱- مواد ساخت و ساز
صندلی مسافرتی پشت دار معمولاً از انواع مختلفی از مواد ساخته می شوند که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.
برخی تولیدکنندگان به دلیل استحکام، از آلومینیوم برای ساختن پایه های صندلی های خود استفاده می کنند. اما نایلون، پلی استر و بوم متداول ترین پارچه های مورد استفاده برای این صندلی ها است، زیرا محکم هستند و نگهداری از آنها آسان است، علاوه بر این ضد آب نیز هستند.
وقتی در نزدیکی ساحل اردو، در فصول گرم سال اردو می زنید یا فعالیت های آبی در سفر اردویی شما وجود دارد، مواد مواد تولیدی شه صندلی بسیار مهم خواهد بود.
۲- اندازه و وزن
از آنجا که صندلی مسافرتی پشت دار معمولاً دارای ویژگی های محدودی است، وزن کمتری نیز دارد و اندازه آنها معمولاً کوچک است، در حالی که صندلی های مجلل همیشه سنگین هستند. شما باید بر اساس تأثیری که وزن و اندازه آن بر هدف شما دارد، بهترین صندلی مسافرتی پشت دار را برای خود انتخاب کنید.
۳- گنجایش وزنی
نکته مهم دیگری که باید رعایت کنید حداکثر وزنی است که یک صندلی می تواند تحمل کند. وقتی در حال خرید بهترین صندلی مسافرتی پشت دار برای خود و خانواده خود هستید، باید در مورد حداکثر ظرفیت وزن صندلی و وزن های متناظر با کاربران بالقوه صندلی، آگاهی داشته باشید.
در واقع، ظرفیت وزن صندلی مسافرتی مستقیماً به اندازه آن مربوط می شود. بنابراین، صندلی مخصوص افراد سنگین تر و بزرگتر از صندلی هایی است که برای افراد سبک تر ساخته شده متفاوت است.
۴- ویژگی های اضافی
برخی از صندلی های مسافرتی پشت دار دارای ویژگی های عجیب و غریب مانند نگهدارنده لیوان، استراحت پا و کولرهای متصل هستند.
Image

معتبرترین تولید کننده صندلی مسافرتی پشت دار ارزان قیمت در کشور

مجموعه دنیای چادر را می توان معتبرترین تولید کننده و مرکز خرید صندلی مسافرتی پشت دار در کشور دانست. این مجموعه فعال توانسته بهترین، ماهرترین و حرفه ای ترین افراد را برای تولید این محصولات دور هم جمع کند تا صندلی های مخصوص مسافرت را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تولید نماید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat