سازه چادری چگونه کار می کند؟

سازه چادری چگونه کار می کند؟

سازه چادری چگونه کار می کند؟

سازه چادری چگونه عمل می کند؟ و چگونه می تواند نیازهای شما را برطرف کند. اگر کمی به سال های قبل برگردیم سازه چادری الهام بخش محیط های مختلف بود اما امروزه این سازه در کنار تمام کاربردهایی که دارد می تواند به شما کمک های زیادی کند.

در این زمینه کافیست تا اطلاعات کافی را به دست بیاورید! اولین بار سازه های چادری با چرم شتر یا پارچه های سیاه تولید می شد که بیشتر مناسب برای افرادی بود که در صحرا زندگی می کردند.

با گذشت زمان سازه چادری شکل بهتری پیدا کرد به قدری که شما می توانید در محیط های مختلفی این محصول جذاب را مشاهده کنید. سازه چادری که با نام سازه کششی نیز معروف می باشد مناسب برای محافظت از محیط های مختلف است.

یکی از نکات جالبی که در این زمینه باید بدانید این است که سازه چادری جنس آن از پارچه است اما نه پارچه بی کیفیت! برای این که نحوه عملکرد سازه چادری و کاربردهای آن اطلاعات بیشتری را به دست بیاورید کافیست در ادامه مقاله نیز همراه ما باشید!

 

 

انواع مختلف سازه چادری

بهتر است قبل از هر چیزی با انواع مختلف سازه چادری آشنا شوید و نیازهای خود را در این زمینه بدون مشکلی برطرف کنید. سازه چادری در سه بخش تقسیم بندی می شود که شامل سازه های کششی غشایی، شبکه های کششی و پنوماتیک می شود.

اولین مورد از این سازه ها که با نام سازه کششی غشایی معروف می باشند برای نگهداری سازه از کابل های محکم استفاده می کنند.

نوع دوم شبکه های کششی هستند که در این سازه هیچ کابلی مورد استفاده قرار نگرفته است به همین علت برای نگه داشتن سازه از نیروی خود شبکه استفاده می شود این نوع سازه چادری از عناصر استفاده شده در سازه برای نگهداری سازه استفاده می کند.

نوع سوم که پنوماتیک معروف می شوند این روزها در خیلی از مکان ها دیده می شوند. این غشای محافطی با استفاده از فشار هوا پشتیبانی می شود.

اگر بخواهیم از نظر ساختاری آن ها را با یک دیگر مقایسه کنیم می توان گفت که سازه غشایی از نظر ساختار با تیر، دکل، کابل تولید می شود که این موارد باعث می شود که سازه چادری غشایی را یکی از محکم ترین سازه ها در این زمینه دانست.

 

 

سازه چادری و محافظت در برابر شرایط جوی

یکی از کاربردهایی که سازه چادری دارد محافظت در برابر شرایط جوی است. خب چه مواردی باعث می شود تا یک سازه چادری بتواند به راحتی در برابر شرایط جوی مختلف مفید واقع شود؟

اولین موردی که باید در این زمینه به آن اشاره کرد پارچه مناسب برای این سازه است. پارچه برزنت، پارچه کانتینری، پارچه ترانزیتی از انواع پارچه های مناسب است که شما می توانید برای سازه پارچه ای خود آن را در نظر بگیرید.

پارچه برزنت در انواع مختلفی تولید می شود اما انتخاب هر کدام بستگی به نیاز دارد. پس اگر نمی دانید که کدام پارچه را برای سازه ی خود انتخاب کنید تا در برابر شرایط جوی دچار مشکل نشوید کافیست تا با کارشناسان در این زمینه تماس بگیرید.

 

 

سازه چادری راهی برای تبلیغات

یکی از کاربردهایی که سازه چادری دارد در زمینه ی انجام تبلیغات است. شما به کمک سازه چادری می توانید در زمینه ی تبلیغات هم فعالیت مفید داشته باشید.

برای انجام این کار کافیست تا یک پارچه ی مناسب را برای خود خریداری کنید تا تبلیغات موردنظر را بر روی آن باکیفیت بالا  چاپ کنید. همانطور که گفته شد تمام این موارد تنها به کمک پارچه سازه چادری انجام می شود پس سعی کنید بهترین انتخاب را برای خود بگیرید.

سفارش سازه چادری در کیفیت بالا

برای سفارش سازه چادری می توانید با تیم حرفه ای دنیای چادر در ارتباط باشید. برای انتخاب پارچه برزنت مناسب برای سازه چادری خود کافیست تا با یکی از شماره های موجود در داخل سایت تماس بگیرید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat