پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان بلوچستان توسط تیم حرفه ای دنیای چادر در طول 4 شبانه روز به اجرا در آمده است.
بیمارستان صد تختخوابی در استان سیستان و بلوچستان اولین بیمارستان با تمامی امکانات برای مبارزه با ویروس کرونا دلتا می باشد. این بیمارستان به دستور فرماندهی کل ارتش، امیر سرتیپ حیدری در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد. 

این بیمارستان برای رفع نیازهای دانشگاه علوم پزشکی و با حضور معاون و استاندار و مدیر بحران، رئیس دانشگاه در این استان افتتاح شد.

این بیمارستان را می توان اولین بیمارستان تنفسی در ایران دانست! 

امیر سر تیپ دوم در این باره می گوید: مقدار زیادی ماسک، گان، دستکش، مواد ضد عفونی و دستگاه های تنفسی را برای بیماران اهدا کردیم و صد هزار تست تشخیص کرونا را وارد استان کردیم.

رئیس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش: پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان در طول 4 روز با رعایت تمامی استانداردهای لازم افتتاح شد.
این بیمارستان در حال حاضر 60 تختخواب دارد و به راحتی می تواند تا ظرفیت 100 تختخواب را در خود جای دهد.

مطلب زیر را از دست ندهید:

پروژه بیمارستان صحرایی یکصد تخت خوابی ارتش
 

اجرای پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان توسط تیم حرفه ای چادر به اجرا درآمده است. در این پروژه تیم حرفه ای ما از پارچه های همچون پارچه برزنت، پارچه کانتینری، پارچه ترانزیتی و... استفاده شده است.
پارچه و سازه هایی که در این پروژه استفاده شده است همه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای خرید پارچه کافیست با یکی از شماره های داخل سایت تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید.