برزنت استخری | اهمیت و دلایل استفاده از برزنت استخری استاندارد

برزنت استخری | اهمیت و دلایل استفاده از برزنت استخری استاندارد
دلایل استفاده از برزنت استخری زیاد است، به عنوان مثال شما با استفاده از این نوع پوشش به راحتی می توانید از کثیف شدن آب استخر و یا از افتادن حیوانات و کودکان به درون آب جلوگیری کنید، علاوه بر این، برزنت های استخری به خوبی می توانند در هزینه های شما صرفه جویی کنند. اگر استخری دارید که از یک سیستم گرمایشی برخوردار است، این نوع پوشش می تواند از خروج گرمای آن جلوگیری کند.

مناسب ترین و مقاوم ترین برزنت استخری

برخلاف برخی دیگر از برزنت های استخری، روکش های استخر ایمنی به طور خاص برای محافظت در برابر غرق شدن تصادفی کودکان و حیوانات خانگی طراحی شده اند. بندها توسط فنرها و لنگرهای موجود در عرشه استخر محکم می شوند. آنها در مش و مواد جامد وینیل موجود هستند. برای خرید این نوع برزنت استخری با یک شرکت حرفه ای پوشش استخر مشورت کنید تا بفهمید کدام یک برای شما مناسب است. اکثر این پوشش ها توسط مقررات ایمنی تأیید شده اند.
اگر به دنبال افزودن پوششی به استخر خود هستید و یا به سادگی می خواهید جایگزین پوشش فعلی خود را تعویض کنید، با متخصص خدمات دنیای چادر مشورت کنید تا بهترین اطلاعات و مشاوره را برای پروژه خاص خود به دست بیاورید. اگر اولویت شما ایمنی است، در مورد رتبه بندی برزنت ها و مقررات ایمنی آنها تحقیق کنید.
Image

مزایای استفاده از برزنت استخری

برزنت استخری ممکن است به طولانی شدن فصل شنا کمک کند و با حفظ گرما می تواند باعث صرفه جویی هزینه های استخر شما شود. انواع مختلفی برزنت های استخر وجود دارد که می توانید برای سلامت استخر خود انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که از بین انواع کاور استخر چه نوع و کدام مدل را انتخاب کنید، می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.
مزایای برزنت استخری بسیار زیاد است و هموار باید مدلی را انتخاب کنید که مناسب شما استخر شما باشد. روکش استخر به شما کمک می کند تا استخر شنای شما در زمانی که تصمیم دارید از آن استفاده نکنید، سالم و تمیز بماند. روکش استخر می تواند اطمینان حاصل کند که در صورت استفاده از استخر، هیچ گونه برگ، اشکال و آلودگی وارد استخر نمی شود. کارایی پوشش استخر شنا تا حد زیادی به میزان تنش آن بستگی دارد زیرا برخی از مخازن می توانند از طریق یک دهانه کوچک وارد داخل شوند. یک پوشش مناسب استخر می تواند از اتلاف انرژی در اثر تبخیر آب نیز جلوگیری کند.

معمولا برزنت استخری مواد برج مانده از آلودگی ها و نور خورشید را از استخر دور نگه می دارد و می تواند از تشکیل جلبک جلوگیری کند. برای ساخت آن از ماده جامد و ماندگاری پلی استر، پلی اتیلن استفاده شده است و به راحتی می توانید از آن در زمستان، تابستان ،پاییز و بهار استفاده کنید.
برزنت استخری مش: این نوع پوشش استخر از وزن زیادی برخوردار است و همچنین می تواند برگ ها و بقایا را از بین ببرد. گرچه می تواند بارهای سنگین برف را در خود نگه دارد، اما آب باران از آن عبور می کند و می تواند باعث شود آب استخر هنگام باز شدن در بهار کثیف شود.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat