برزنت استخری | ۵ ویژگی مهم برزنت استخری استاندارد

برزنت استخری | ۵ ویژگی مهم برزنت استخری استاندارد
برزنت استخری از مزیت های بسیاری پشتیبانی می کنند که از مهمترین آنها می توان به موارد همچون، جلوگیری از آلودگی  آب استخر، محافظت و جلوگیری از افتادن کودکان و حیوانات خانگی به درون آب، جلوگیری از تبخیر آب استخر در روزهای گرم سال  مانند تابستان، جلوگیری از سرد شدن آب استخر و صرفه جویی در انرژی، افزایش جذابیت محیط.

بررسی مدل های مختلف برزنت استخری

۱. برزنت استخری زمستانی:
این موارد معمولاً برای پوشاندن استخر و محافظت از استخر در برابر درجه حرارت شدید استفاده می شود. ایمن سازی آنها توسط کیسه های آب یا وزنه انجام می شود و وزن کودکان، حیوانات خانگی یا بقایای سنگین اجسام را تحمل نمی کند، بنابراین نمی توان از آنها به عنوان محافظت در برابر لغزش ها و سایر حوادث استفاده کرد. با این حال، نصب آنها نسبتاً ارزان است و آسان است.
۲. برزنت استخری خودکار:
با برزنت های استخری اتوماتیک می توانید با فشار دادن یک دکمه درپوش استخر را باز و بسته کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است و از امنیت بالاتری نیز برخوردار هستند، بنابراین می توان از آنها به عنوان محافظت در برابر حوادث استفاده کرد. آنها معمولاً باید توسط متخصصان نصب شوند و آهنگ هایی برای راهنمایی آنها هنگام باز و بسته شدن نیز وجود دارد. برزنت استخری اتوماتیک با قیمت بالاتری ارائه می شوند، اما ارزش سرمایه گذاری آن را دارند. آنها همچنین می توانند با حفظ گرما در استخر و جلوگیری از تبخیر، فصل شنای شما را در انواع آب و هوا گسترش دهند.
Image
۳. برزنت استخری پنهان:
اگر به دنبال پوششی هستید که هنگام جمع شدن قابل مشاهده نباشد، ممکن است برزنت استخری مخفی انتخاب مناسبی برای شما باشد. برزنتی های مخفی در مدل های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک یا دستی موجود است. آنها را می توان در یک محفظه مستقل یا یک منطقه امن استخر جمع کرد، که باعث زیبایی بیشتر آنها می شود. اینها همچنین قیمت بالاتری دارند اما برای بعضی ها ارزش سرمایه گذاری را دارند.
۴. برزنت استخری حرارتی:
اینها به عنوان یک پتو با مواد عایق برای نگه داشتن گرما در آب عمل می کنند. آنها همچنین از استخر شما در برابر آفتاب محافظت می کنند و احتمال جلبک را کاهش می دهند. مهم است که بدانیم آنها آب را گرم نمی کنند، اما گرما را در آب بسیار موثر حفظ می کنند. این موارد معمولاً به نصب حرفه ای نیاز دارند و یکی از بهترین روش ها برای عایق بندی استخر شما هستند.
۵. برزنت استخری خورشیدی:
شاید کم هزینه ترین و استفاده آسان برزنت استخری، برزنت های استخری خورشیدی باشد. این را می توان توسط صاحب خانه نصب کرد و در اصل یک پتو بسته بندی حبابی است که بسیار سبک وزن است. آنها اشعه های خورشید را جذب می کنند تا در طول روز استخر را گرم کنند در حالی که از گرما در شب جلوگیری می کنند. آنها ساده، کارآمد هستند و فقط به یک نفر نیاز دارند تا استخر را بپوشاند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat