پارچه برزنت نسوز | اهمیت استفاده از پارچه برزنت نسوز

پارچه برزنت نسوز | اهمیت استفاده از پارچه برزنت نسوز
اگر به پارچه برزنت نسوز نیاز دارید، به جای مناسب آمده اید. برزنت های ضد حریق ما مطابق با استانداردهای روز دنیا به خصوص آتش نشانی هستند و از کیفیت فوق العاده خوبی برخوردار هستند. اگر به برزنت های ضد حریق رسمی نیاز دارید، از فروشگاه ما دیدن کنید.

پارچه برزنت نسوز چیست؟

گاهی اوقات روش های قدیمی بهترین هستند، افراد به طور مداوم سعی می کنند از گزینه های دیگری برای پوشش مواد خود پیدا کنند، به امید ارزان تر و موثرتر بودن، احتمال اینکه اتلاف وقت و پول باشد نیز وجود دارد، به محض محبوب شدن یک ماده و نشان دادن اثربخشی آن مانند برزنت، مردم به سوی آن روی می آورند.

پارچه برزنت نسوز همیشه موثر بوده است و افراد بیشتری از برزنت ضد آتش استفاده می کنند. برزنت های مقاوم در برابر آتش برای برخی ایده ای خردمندانه و برای برخی دیگر ایده ای احمقانه به نظر می رسند. با این حال نباید این ایده احمقانه تلقی شود، یک دلیل قابل قبول اینکه چرا باید به جای یک ماده معمولی، ماده ضد حریق را انتخاب کنید ضخیم تر بودن آن است.
شما می توانید آن را در اندازه های مختلف متناسب با هرگونه نیاز خود تهیه کنید. همانطور که می دانید پارچه برزنت نسوز کاربردهای بسیاری دارند و در حوزه های مختلف مانند ساخت و ساز، اردوگاه ها، باغ ها، کسانی که قایق دارند، برای کارهای عمومی خانه و غیره استفاده می شود، که همه کیفیت بالایی دارند. به طور کلی از برزنت برای محافظت از افراد در برابر عناصر، به ویژه باران استفاده می شود.
پارچه برزنت نسوز ماده سختی است که می تواند در برابر ضربات باد شدید مقاومت کند و آن را به ماده ای مناسب برای کامیون ها یا هر کار دیگری که در خارج کار می کنند، تبدیل کند.
منطقی نیست که چرا مردم مواد ضد حریق را انتخاب نمی کنند. شما خود را در برابر عناصر دیگر محافظت می کنید، پس چرا آتش نمی گیرید؟ فقط به این دلیل که هنوز اتفاق نیفتاده است یا بعید به نظر می رسد، به این معنی نیست که این اتفاق نخواهد افتاد. برای محافظت از خود و دارایی خود همیشه بهتر است یک ماده ضد حریق را انتخاب کنید که حداکثر پوشش و محافظت را داشته باشد.
همه چیز خوب است و از باران محافظت می شود اما اگر آتش سوزی شود چه می شود. شما و کالاهایتان آسیب می بینید، بنابراین همیشه پارچه برزنت نسوز انتخاب مناسبی برای شما است.
Image

راهنمای استفاده از برزنت های ضد طوفان و پارچه برزنت نسوز

ما در ۲۰ سال گذشته در زمینه تولید پارچه برزنت نسوز و برزنت های ضد طوفان و پوشش های مخصوص طوفان پیشرو بوده ایم. شرکت دنیای چادر، متخصص برجسته صنعت در زمینه پوشش های برزنتی است. پوشش های برزنتی ضد طوفان ضد آب ما در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد. پارچه های برزنتی ساخته شده از پلی استر محبوب ترین پوشش های برزنتی با اندازه های مختلف هستند که محبوب ترین برای اکثر برنامه ها، از جمله برزنت های بام است.
اگر به دنبال روکش سنگین تری هستید، برزنت های قهوه ای مناسب ترند. هر دو کاور از پلی اتیلن با چگالی بالا و مقاوم در برابر پارگی ساخته شده اند و برای محافظت در برابر باران، گرد و غبار و چربی ۱۰۰٪ ضد آب هستند. ما به عنوان تامین کننده برتر پارچه برزنت نسوز و برزنت های ضد طوفان در کشور افتخار می کنیم.

متأسفانه فصل توفان اینجاست. بهتر است قبل از طوفان آماده باشید نه بعد از آن. بیشتر بیمه های صاحبان خانه خسارت سیل را پوشش نمی دهد بنابراین بهتر است با استفاده از پوشش های برزنتی طوفان از خانه خود محافظت کنید. پوشش های برزنتی ضد طوفان ما می توانند از شما در برابر باران سبک تا شدید محافظت کنند. ما یک تامین کننده خصوصی هستیم و از درخواستهای مشتریان خود استقبال می کنیم.
Image
بسیاری از مراکز ارائه دهنده پارچه برزنت نسوز و برزنت های ضد طوفان برای تحویل سریع پوشش برزنتی به ما وابسته هستند و ما این کار را انجام می دهیم. وقتی صحبت از حفاظت از طوفان می شود، کار خود را جدی می گیریم و بهترین خدمات را برای اطمینان از تسکین آسیب دیدگان طوفان ارائه می دهیم.
ما بهترین تأمین کننده پارچه برزنت نسوز و ضد طوفان برای تسکین توفان بوده ایم. وقتی شرکت های بیمه طوفان نتوانستند امداد رسانی کنند، ما هنوز آنجا بودیم. برای اطلاعات بیشتر درباره برزنت ها و پوشش سقف، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما در صورت نیاز به کمک

نگاهی به برزنت ها و روکش های ضد طوفان و نسوز

همیشه خوب است که زودتر از موعد برای هرگونه ضرورت آماده باشید. هنگامی که فصل طوفان فرا می رسد، اطمینان حاصل کنید که برای محافظت از خانه خود چند برزنت و روکش با کیفیت خوب داشته باشید. از آنجا که بیشتر برنامه های بیمه خسارت طوفان را پوشش نمی دهند، افراد می توانند از پوشش برزنتی ضد طوفان برای محافظت هرچه بیشتر از خانه خود استفاده کنند. برزنت های طوفان به ویژه برای پوشاندن سوراخ ها و وصله سقف ها پس از عبور طوفان بسیار مفید هستند.
Image
برزنت ها و روکش های طوفان باید ضد آب باشند. همه می دانند که در صورت وجود طوفان ، آب زیادی نیز برای مقابله با آن وجود خواهد داشت. بنابراین یک ماده ضد آب برای این نوع منسوجات یک ضرورت است.
پارچه برزنت نسوز و ضد طوفان از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده اند و نه تنها ضد آب هستند بلکه در برابر پارگی و حرارت مقاوم هستند، ضد کپک هستند و همچنین در برابر اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم هستند. این ماده معمولاً از دو طرف پوشانده می شود تا در حد امکان مقاوم باشد. آنها در اندازه های بسیار متنوعی در دسترس هستند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat