برزنت نسوز | موارد استفاده از برزنت نسوز با کیفیت و ارزان قیمت

برزنت نسوز | موارد استفاده از  برزنت نسوز با کیفیت و ارزان قیمت
شاید برای افراد زیادی جای سوال باشد که چه موقع شما به یک برزنت نسوز نیاز دارید؟ این برنامه محدود است، اما بیش از چندین فعالیت وجود دارد که می توانید به خوبی از این نوع برزنت استفاده کنید. در اینجا به چند مورد از آنها اشاره شده است.

3 مورد مهم استفاده از برزنت نسوز

۱. عایق بندی یک سایت شغلی:
آیا به کارگران ساختمانی که نمی توانند در زمستان استراحت کنند، غبطه می خورید؟ مطمئن نیستم مخالفت با عناصر، انرژی شما را کم می کند و شما را خسته می کند، به همین دلیل معمولا از بخاری های بادی اجباری در سایت های ساخت و ساز در زمستان استفاده می شود. این پیشرانه ها از طریق یک لوله آهنی آتش می گیرند و یک منطقه کوچک را خیلی سریع گرم می کنند، اما اجرای آنها ارزان نیست.
آنها با سرعت بالا از طریق پروپان می سوزند، به همین دلیل است که در ناحیه گرم شده، کارگران برای گرم نگه داشتن یک منطقه عایق های ضد شعله را آویزان می کنند.

از آنجا که هوای اجباری خطرات خاص خود را به همراه دارد، برزنت نسوز نگرانی بسیاری را برای همه افراد درگیر از بین می برد. چهار مورد از آنها معمولاً به صورت جعبه مانند در جایی که آویزان هستند قرار می گیرند، در حالی که ممکن است یکی از آنها به عنوان کفپوش استفاده شود.
این کار معمولاً در یک ساختمان قابل انجام است. اگر اواسط زمستان در گاراژ کار می کنید و نمی خواهید پروژه خود را پایین بیاورید، اما گاراژ شما عایق بندی نشده است، استفاده از برزنت نسوز یک راه حل است که می توانید با شرایط خود سازگار باشید.
۲. کانکس:
آتش سوزی ها عمدتا قابل پیش بینی هستند، اما تنها چیزی که لازم است یک باد شدید است تا اکسیژن را به آتش بکشد و آن را دو برابر بیشتر از آنچه انتظار داشتید به هوا بفرستد.
شاخه های کم آویز وجود دارد که می تواند آتش بگیرد، که بسیار سریع فاجعه را هجی می کند. به جای اینکه خطر را تهدید کنید، می توانید از برزنت نسوز برای قسمت بالای اردوگاه خود استفاده کنید تا بتواند مقداری از آن گرما را حفظ کند.
این نه تنها به گرم شدن یک منطقه کوچک کمک می کند بلکه تا زمانی که آتش سوزی در حال اجرا است، برزنت موجود می تواند از سقوط آوار روی بخاری ها نیز جلوگیری کند.
اگر می خواهید اردو بزنید، به هر حال باید یک سایبان داشته باشید تا یک اردوگاه منسجم را حفظ کنید. شما فقط می توانید با استفاده از برزنت نسوز در برابر شعله آن را ایمن تر کنید.
Image
۳. پناهگاه اضطراری (استفاده شده توسط ارتش)
در شاخه های مختلف ارتش، یک مجموعه اساسی از مهارت های زنده ماندن وجود دارد که همه باید بدانند. برزنت نسوز تا حدودی عایق بندی شده است، بنابراین بسیاری از پرسنل نظامی یاد می گیرند که با این پارچه ها پناهگاه اضطراری ایجاد کنند.
بسیاری از موقعیت های خطرناک وجود دارد که به آنها کمک می کند تا یک برزنت نسوز داشته باشند تا از آنها به عنوان پناهگاه یا کیسه خواب در هنگام جنگ نیز استفاده شود.
گرچه بهتر است از انواع چادر برزنتی به عنوان پناهگاه اضطراری برای بقا استفاده کنید، اما این تنها گزینه در اختیار شما نیست. کمی امنیت بیشتر، به ویژه اگر پناهگاه اضطراری شما در نزدیکی آتش و جود دارد و یا اکان آتش سوزی باشد، داشتن یک چادر برزنت نسوز خوب از اهمیت بالایی برخوردار است.
Image

مواردی دیگر از استفاده از برزنت نسوز در صنعت

۱- نگه داشتن تعلقات ایمن در گاراژ:
هیچ کس نمی خواهد تصور کند که یک آتش سوزی در خانه اتفاق می افتد، اما اگر این اتفاق می افتاد چه می شود؟ آیا وسایل شما ایمن است؟ زیرا اتاق زیر شیروانی جایی است که آتش تا انتها ایجاد می شود و هیچ چیز در آنجا امن نیست.
از آنجا که گاراژها عایق بندی زیادی ندارند (در بسیاری از موارد ، بدون عایق کاری هستند) به همین دلیل، سرعت سوخت آن کندتر است. حتی اگر آتش در آنجا گسترش یابد، به همان میزان که دیوارهای مرکزی شما گسترش می دهد، آتش را تشدید می کند.
این را با این واقعیت مخلوط کنید که گاراژها کف بتنی یا کاشی دارند که قابل اشتعال است و شما یک دستورالعمل موفقیت دارید. وسایل خود را در حین نگهداری در برزنت نسوز ضد شعله بپیچید و آنها را حداقل ۵۰ سانتی متر از دیوار پشتی دور نگه دارید.
این بدان معناست که حتی اگر آتش قسمت زیرین دیوار گاراژ شما را در بر بگیرد، شعله های آتش فقط بطور دوره ای باریک را گرم می کند و برای مدت طولانی تری آن را ایمن نگه می دارد.
۲. جلوگیری از برق استاتیک:
برزنت نسوز برای جلوگیری از تشکیل الکتریسیته ساکن شناخته شده اند. آنها در محیط های محل کار که کمی ایستا بودن در واقع می تواند یک مشکل بزرگ باشد بسیار عالی عمل می کند.
برزنت نسوز و همچنین سایر مواد اغلب در صنایعی مورد استفاده قرار می گیرند که با مایعات و گازهای قابل اشتعال زیادی سرو کار دارند، زیرا یک جرقه می تواند یک مشکل واقعی را بیان کند.
این نوع برزنت های مقاوم در برابر شعله می توانند به عنوان کفپوش استفاده شوند یا برای اطمینان از اینکه برخی مناطق هیچ شوک ایستایی را تحمل نمی کنند، آویزان شوند. متناوباً، می توانید از این موارد در مواقعی استفاده کنید که چیزی مانند کار با آتش، جوشکاری، برق کاری یا یک رویداد خارج از منزل داشته باشید تا مطمئن شوید که در اثر کار شما محل مورد نظر دچار آتش سوزی نمی شود.
Image

برزنت نسوز در برابر آتش چقدر دوام می آورد؟

چند روش برای بررسی آن وجود دارد و برخی از متغیرها می توانند بر آن تأثیر بگذارند. اول از همه، همه چیز به استفاده مورد نظر شما بستگی دارد.
اگر از این موارد در موقعیت هایی استفاده می کنید که در واقع داغ می شوند و به طور مداوم شعله ور می شوند، سریعتر تخریب می شود. من گفتم که عمداً تنزل پیدا کنید - برزنت نسوز شما بی فایده نخواهد شد.
چند وقت یکبار از آن استفاده می کنید؟ هنگام خرید به چه امتیازی رسیده است؟
موارد زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد، اما مهمتر از همه، این است که شما چگونه از برزنت نسوز خود مراقبت می کنید که بر طول عمر آن تأثیر می گذارد.

به طور متوسط، یک برزنت نسوز با دوام و سنگین حدود سه سال دوام می آورد. این عامل پیش بینی می کند که در گرمای زیاد کار سختی را پشت سر می گذارد و از مراقبت متوسطی برخوردار است.
با این حال، از آنجا که برزنت نسوز در مقایسه با تارهای پلی معمولی دقیقاً ارزان نیستند، مواردی وجود دارد که می توانید برای طولانی شدن عمر آن انجام دهید و مجبور نیستید پول بیشتری را برای خرید آن صرف کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat