سازه نمایشگاهی | سازه نمایشگاهی سبک و مقرون به صرفه

سازه نمایشگاهی
سازه نمایشگاهی و به اصطلاح سازه های غشایی در تأمین فضای نمایشگاه موقت و یا دائم در تمام طول سال بسیار عالی هستند. شما می توانید برای رویداد های داخلی خود از این سازه ها استفاده کنید و اگر سازه شما بزرگ است می توانید برای ایجاد شبکه ای از مناطق مستقل جداگانه آن را به چندین بخش کوچک تقسیم کنید.

سازه های نمایشگاهی موقت

سازه های نمایشگاهی موقت با ظرفیت بزرگ را می توان در طیف وسیعی از سبک های مختلف ساختاری، از یک چادر خیمه ای به سبک سنتی، تا یک ساختار دهانه مدرن و واضح با یک قاب آلومینیومی و خطوط تمیز و مدرن ایجاد کرد. فقط به ما بگویید که می خواهید سازه نمایشگاهی شما چگونه باشد، ما پیشنهادی با مناسب ترین ساختارها به شما ارائه خواهیم داد.
سازه نمایشگاهی در مقایسه با سازه های سنتی، بسیار سبک و مقرون به صرفه هستند و می توانند دهانه های بزرگتر را بدون ستون پوشش دهند. همچنین تنوع رنگی آنها بسیار زیاد است و شما می توانید متناسب با نوع نمایشگاهی که افتتاح می کنید آنها را انتخاب و استفاده کنید.

رویدادهای داخلی و ساختارهای نمایشگاهی

رویدادهای داخلی و ساختارهای نمایشگاهی ما برای ایجاد طیف گسترده ای از رویدادها، از نمایش های زنده مصرف کننده، تا نمایشگاه های عالی هنری و عتیقه استفاده می شود و بسیار مناسب هستند. فضای داخلی نمایشگاه موقت شما می تواند دقیقاً همانطور که می خواهید به نظر برسد و احساس شود.
انواع رویدادهای که می توانید در سازه نمایشگاهی پارچه ای برگزار کنید, عبارت است از:
 رویدادهای بین المللی
 رویدادهای عمومی
 رویدادهای استانی
 رویدادهای ملی و منطقه ای
 رویدادهای اقتصادی
 رویدادهای هنری
 رویدادهای ورزشی
 رویدادهای فرهنگی
سازه نمایشگاهی

ایجاد نمایشگاه های بازرگانی در فضای باز با سازه نمایشگاهی

نمایشگاه های تجاری در فضای باز از انعطاف پذیری کمتری برخوردار نیستند. دنیای چادر افتخار دارد که منبع اصلی طراحی و تولید انواع سازه نمایشگاهی برای رویدادها و نمایشگاه های صنعتی و کشاورزی در طول سال است. این وضعیت گواهی بر تحویل در مقیاس بزرگ و توانایی ما در ارائه فضای غرفه ای قابل اعتماد و سازگار به تعداد زیادی از شرکت های فردی است که به دنبال حضور در نمایشگاه هستند.
با مراجعه به شرکت دنیای چادر می توانید سازه نمایشگاهی مخصوص را متناسب با نیاز خود سفارش دهید. ما در مجموعه دنیای چادر با کیفیت ترین و زیباترین سازه های پارچه ای نمایشگاهی را با قیمت ارزان برای مشتریان آماده می کنیم.
محصولات تولید شده در دنیای چادر فوق العاده زیبا هستند و در ابعاد بزرگ و کوچک طراحی و تولید می شوند. شما می توانید این نوع سازه ها را از دنیای چادر به صورت آنلاین سفارش دهید. هدف ما ارائه بهترین و ارزانترین محصولات برزنتی، ضد آب و ضد نور است.
سازه نمایشگاهی عرضه شده در دنیای چادر کاملا در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و نیز در برابر بارش باران و طوفان مقاوم است و از شما به خوبی محافظت می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.