وبلاگ

برزنت سایبان | راهکار جادوئی در ایجاد سایه با برزنت سایبان

برزنت سایبان
برزنت سایبان بهترین و ایده آل ترین گزینه برای ایجاد سایه در محیط های مختلف است. شما می توانید از برزنت های انعطاف پذیر، مقاوم و ضد آب برای ایجاد سایه در حوزه هایی مانند، ساخت و ساز، کشاورزی، ورزش، حمل و نقل، مراکز تجاری، فرهنگی، تفریحی و غیره استفاده کنید.
برزنت سایبان با جلوگیری از ورود اشعه ماوراء بنفش خورشید، باران و گرد و غبار بهترین و مناسب ترین محافظت را از انسان ها و یا لوازم با ارزش آنها در محیط باز انجام می دهد. این محصول بسیار سبک بوده و از قیمت مقرون به صرفه ای نیز بهره می برد، شما با مراجعه به مراکز فروش می توانید این محصولات را با قیمت ارزان خریداری کنید.

حوزه هایی که می توانید با استفاده از برزنت سایبان سایه مناسب ایجاد کنید

کشاورزی:
شما همچنین می توانید از برزنت برای ایجاد سایه یا روکش در کشاورزی استفاده کنید، که می توانید برای تولید بهتر از آن به عنوان گلخانه ای برای شرایط آب و هوای سرد استفاده کنید. همچنین می توانید از آن برای ذخیره تجهیزات مزرعه و مواد خشک خود که در تولید استفاده می کنید استفاده کنید. برای فصل گرما یا باران می توانید از برزنت به عنوان پناهگاه دام های خود مانند مرغ، بز و ... استفاده کنید.
این مواد بهترین و مناسب ترین گزینه برای ایجاد سایبان در زمین های کشاورزی، باغی و دامی است، از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از ساختمان های حجیم بتنی و یا فلزی هستند.
ورزش ها:
میادین ورزشی معمولاً در فضای باز هستند، بنابراین مستعد هوای گرم، خشک و بارانی و نیز نور مستقیم آفتاب هستند. از برزنت سایبان به طور معمول در این نوع مناطق برای محافظت از عرصه در برابر انواع مختلف آب و هوا استفاده می شود. برزنت های سایبان را می توان در اندازه های مختلف حتی بزرگ و بلند نیز ساخت، بنابراین می توانید با استفاده از برزنت کل زمینه را بپوشانید.
برزنت سایبان در موارد و فعالیت های مختلف می تواند یک نجات دهنده باشد. چه برای مصارف شخصی باشد و چه برای استفاده تجاری، مطمئناً می توانید از این کار سود زیادی ببرید.

اهمیت استفاده از برزنت سایبان

برزنت سایبان ما به طور گسترده ای در چادرهای ساختمانی، ورزش و اوقات فراغت، سرگرمی بادی، حفاظت پزشکی، تدارکات و حمل و نقل، مایحتاج فضای باز ساختمان، صنعت تبلیغات و سایر زمینه ها استفاده می شود.
برزنت سایبان

امکانات برزنت سایبان

۱.پارچه های برزنتی با عملکرد ضد آب، ضد کپک، و یک ماده سبک، مقاومت در برابر کشش بالا، ضد اسید و قلیایی، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، شستشو آسان در بازار موجود هستند. آنها از ویژگی های انعطاف پذیری خوب، بازدارنده شعله، وزن کم نیز بهره می برند.
۲. از این محصول باید در حوزه ساخت و ساز به عنوان سایبان بالکن و چتر سایبان در فضای آزاد، چتر فضای باز، سایبان متحرک، سایبان کنفرانس، پوشش سایبان رستوران و کافی شاپ، پرده های سایه، عایق ضد آب سقف ساختمان و ... استفاده کرد.
برای خرید برزنت سایبان مناسب و ارزان قیمت می توانید به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2023 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat