چرا پارچه برزنتی در ساخت سایبان مناسب است؟

چرا پارچه برزنتی در ساخت سایبان مناسب است؟
پارچه برزنتی سایبان با روکش PVC بهترین گزینه برای ایجاد سایبان می توانند باشد، این مواد از حفاظت کوتاه مدت تا محافظت بلند مدت برخوردار هستند، به طور قابل توجهی در فضای باز باغ، استخر شنا، ساخت و ساز و تجهیزات کشاورزی سنگین مورد نیاز است. در مقایسه با یک پناهگاه کامل، آنها راحت تر و بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

نحوه استفاده از پارچه برزنتی به عنوان سایبان

سایبان ها سازه های ثانویه ای هستند که ورودی یک خانه یا محل کار را می پوشانند یا روی پنجره، عرشه، ایوان یا پاسیو سایه ایجاد می کنند. قدمت پارچه برزنتی به دهه ۱۸۰۰ بر می گردد و به بازرگانان کمک می کند هنگام فروش کالاهای خود در سایه بمانند. آنها به بازیگران تئاترهای فضای باز کمک کرده اند که در حین اجرا خشک و در معرض آفتاب نباشند. آنها به صاحبان خانه کمک کرده اند تا از فضای بیرون از خانه لذت ببرند.
شما می توانید عرشه پشت خود را بپوشانید، شما می خواهید روی پنجره ها یا درهای پاسیوی خانه خود سایه ایجاد کنید تا خورشید باعث افزایش درجه حرارت در خانه نشود.
مشاغل می توانند برای خشک ماندن مشتری در هنگام انتظار در محیط باز، از پارچه برزنتی سایبان استفاده کنند. آنها همچنین می توانند سایبان را با نام تجاری خود شخصی کنند و تبلیغات خود را روی سایبان چاپ کنند. رستوران ها می توانند از سایبان برای ایجاد سایه برای غذاخوری های فضای باز استفاده کنند.

ویژگی پارچه برزنتی مناسب سایبان

پارچه برزنتی سایبان باید ابتدا از ویژگی ضدآبی برخوردار باشد، تا بتواند سایبان را به‌طور موثر از باران و رطوبت محافظت نماید. مقاومت به باد نیز یکی از ویژگی‌های اساسی است که پارچه برزنتی باید داشته باشد، تا در مواجهه با بادهای قوی، از استحکام و محکمی کافی برخوردار باشد.
همچنین، دوام و محکمی این پارچه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا در برابر سایش، استفاده‌های مکرر و شرایط سخت محافظت کند. خفیف بودن و انعطاف‌پذیری نیز از مزیت‌های این پارچه است که به حرکات و نیازهای مختلف سایبان اجازه می‌دهد. همچنین، مقاومت به اشعه UV برای جلوگیری از خستگی و خرابی پارچه در تابش نور خورشید حیاتی است.
پوشش‌های اضافی مانند ضد خشکی و خاصیت ضد باکتریایی نیز می‌توانند به کارایی و عمر مفید پارچه افزوده شوند. با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها، پارچه برزنتی مخصوص سایبان می‌تواند به عنوان یک انتخاب مناسب برای محافظت و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی متنوع و چالشی به شمار آید.
پارچه برزنتی سایبان

کاربرد سایبان برزنتی چیست؟

این محصول از پارچه برزنتی سایبان با کیفیت ساخته می‌شوند که به آن ویژگی‌های ضدآب، مقاومت به باد، و دوام طولانی را می‌بخشد. این ویژگی‌ها سایبان را به یک انتخاب محبوب برای استفاده در فضاهای باز، مانند کمپینگ، محافل ورزشی، یا حتی استفاده روزمره در برابر باران می‌سازد.

سایبان‌برزنتی با بهره‌گیری از پارچه‌های مقاوم و با کیفیت، علاوه بر حفاظت از افراد در برابر الزامات جوی، از طراحی‌های متنوعی برخورداراست. این طراحی‌ها معمولاً شامل انواع و اشکال مختلفی از سایبان‌های تاشو، قابل حمل، یا حتی مدل‌های خاص برای فعالیت‌های خاص هستند. به عنوان مثال، سایبان‌های برزنتی می‌توانند به‌صورت خودکار باز یا بسته شوند و از فناوری‌های نوین برای ایجاد تجربه استفاده بهتر برخوردار باشند. این محصولات، با ترکیب عملکرد مقاومتی و ظاهر زیبا، در جذب توجه کاربران و مصرف‌کنندگان جهت حفاظت از خود در مقابل عوامل جوی مختلف به خوبی موفق عمل می‌کنند.

سایبان پارچه برزنتی در طول تاریخ:

از نظر تاریخی، سایبان ها از مواد بافته شده مانند پارچه برزنتی کتانی که مناطقی را که سایه مورد نیاز بود را می پوشاند، ساخته می شدند. آنها پیشرفت کردند و برای پوشش دادن به افرادی که در یک نمایش یا اجرا در یک کولوسئوم یا بیش از یک صحنه یا سالن های تئاتر شرکت می کردند، مورد استفاده قرار گرفتند.

در دهه ۱۸۰۰ چادرهایی مورد استفاده قرار گرفت و محبوبیت بیشتری یافت. با ستون های چوبی و میله های عرضی، موادی مانند بوم بر روی قاب می ریختند تا هم از آفتاب و هم از باران محافظت شود. وقتی زمستان فرا رسید، سایبان ها برداشته و ذخیره شدند تا اینکه در هوای گرم تابستان از آنها دوباره استفاده شود.
امروزه سایبان های برقی پارچه برزنتی امکان کار با یک ریموت را فراهم می کنند. قاب های آلومینیومی نسبت به لوله های آهنی سنگین وزن سنتی وزن کمتری دارند و کار با آنها آسان تر است.
مواد ساخته شده برای ساخت سایبان پارچه برزنتی راه طولانی را طی کرده است. در اولین روزها، پارچه های بافته شده معمول بود. این گزینه به بوم تبدیل شد که در بیشتر دهه های ۱۹۰۰ محبوب بود. مشكل بوم این بود كه قرار گرفتن در معرض آفتاب، باران و باد بر روی قدرت تأثیر می گذارد. بوم محو و کشیده شد، بنابراین باید مرتباً تعویض می شد.
پس از جنگ جهانی دوم، اکریلیک، پلی استر و وینیل گزینه هایی بودند که روی کار آمدند. در حالی که مشکلات قبلی شامل بوم تولید کپک و آب نشتی بود، برزنت های ضدآب به این مسائل پایان می دادند. به علاوه، اگر افراد سیگاری مراقب نباشند، برزنت ها کشیده و آویزان می شوند و آتش می گیرند. با پارچه برزنتی جدید وینیل و پلی استر، این مشکلات نیز برطرف شد.

قیمت خرید سایبان برزنتی

قیمت خرید پارچه برزنتی سایبان تحت تأثیر متنوعی از عوامل قرار می‌گیرد که از جمله آنها می‌توان به ویژگی‌ها و خصوصیات مورد نیاز، کیفیت پارچه، تکنولوژی تولید، و برند اشاره کرد. ویژگی‌هایی چون ضدآبی بودن، مقاومت به باد، دوام، و انعطاف‌پذیری مستقیماً بر کارایی سایبان تأثیر می‌گذارند و در نتیجه، تعیین قیمت نهایی آن نیز تحت تأثیر این ویژگی‌هاست. همچنین، مواد اولیه مورد استفاده در تولید پارچه برزنتی، مانند نایلون یا پلی‌استر، نقش مهمی در تعیین هزینه تولید دارند.

کیفیت پارچه نیز از جمله عوامل تعیین‌کننده قیمت است. پارچه‌های با کیفیت بالا عمدتاً از مواد با دوام و ویژگی‌های فنی عالی تولید می‌شوند که ممکن است هزینه تولید را افزایش دهند. همچنین، تکنولوژی تولید و تجهیزات استفاده شده نیز به عنوان یک عامل موثر در تشکیل قیمت نقش دارد؛ به‌طور کلی، فناوری‌های پیشرفته‌تر ممکن است باعث افزایش کیفیت و کارایی سایبان شوند، اما همزمان هزینه تولید را افزایش دهند.

برند نیز از جمله عوامل موثر بر قیمت است. محصولات از برندهای معتبر و معروف ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند، زیرا معمولاً با کیفیت و طراحی مورد انتظار مصرف‌کننده هستند. در نهایت، عوامل بازار و تقاضا نیز تأثیرگذار بر قیمت‌گذاری هستند و ممکن است تغییرات در عرضه و تقاضا باعث تغییرات در قیمت پارچه برزنتی سایبان شوند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat