مشمع ترانزیتی عمده | بازار فروش آنلاین مشمع ترانزیتی

مشمع ترانزیتی عمده

مشمع ترانزیتی عمده در معتبرترین بازار فروش آنلاین عرضه می‌گردد شما می ‌توانید همین حالا بهترین مشمع ترانزیتی را در کمترین زمان ممکن با قیمت درب کارخانه از ما خریداری کنید.

 


مشمع کانتینری چیست؟


مشمع کانتینری یک نوع پوشش خاص و منحصر به ‌فرد است که براساس قوانین جابه ‌جایی کالا در صنعت حمل‌ و نقل باید بر روی کالاهای ترانزیتی و لجستیکی در هنگام جابجایی توسط هر نوع وسیله نقلیه ای، اعم از کامیون ها، تریلرها، وانت‌ بارها و غیره استفاده گردد.

طبق قوانین جابه‌ جایی کالا هنگام انتقال کالا از محلی به محل دیگر، حتماً باید به وسیله روکش یا چادر پوشش داده شود. در واقع طبق قوانین، جابه ‌جایی کالا بدون استفاده از مشمع کانتینری ممنوع می باشد.

اما فلسفه استفاده از مشمع کانتینری در جابه‌ جایی کالاها چیست؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که علت قانونی بودن استفاده از پوششی مانند مشمع کانتینری بر روی کالاها بدین دلیل است که قابلیت و ویژگی ‌های این پارچه برزنتی طوریست که کمک می کند بار و کالای که در حال جابجایست از تمامی حوادث موجود حفظ شده و در امان باشد. در واقع مشمع کانتینری یا چادر برزنت ترانزیتی کمک می ‌کند تا عواملی مانند بارش برف و باران، تابش اشعه ‌های مستقیم نور خورشید، باد و طوفان هیچ آسیب و خسارتی به کالایی مورد نظر نرسانند.
اگر می‌ خواهید مشمع ترانزیتی عمده را به ‌صورت مستقیم و بی ‌واسطه از تولیدکنندگان مطرح آن خریداری کنید توصیه می ‌کنیم برای دستیابی به یک قیمت معقول و مقرون به صرفه خرید خود را به ‌صورت آنلاین انجام دهید.


خرید مستقیم و بی‌ واسطه مشمع ترانزیتی عمده


خرید مشمع ترانزیتی عمده به صورت مستقیم و بی‌ واسطه از تولید کنندگان بزرگ و مطرح مشمع ترانزیتی به خریداران و متقاضیان عمده کمک می ‌کند تا قیمت ‌های کمتری را نسبت به خرید از دلال و واسطه پرداخت کند. به همین دلیل دغدغه بسیاری از خریداران این است که چگونه می توانند به تولیدکنندگان و عرضه ‌کنندگان مطرح مشمع ترانزیتی در کشور دسترسی داشته باشند.
درحال حاضر با شیوع ویروس کرونا محدودیت‌ های زیادی برای دسترسی به تولیدکنندگان بزرگ مشمع کانتینری برای خریداران عمده به وجود آمده ‌است و این عزیزان مجبور هستند به خاطر حفظ سلامتی خود و همچنین اعضای خانواده شان تن به این محدودیت ها بدهند.

اما از طرف دیگر بازار کسب و کار آن ‌ها به خاطر وجود محدودیت ‌ها و همچنین هزینه‌ های سنگین و زمان‌ بر بودن رفت و آمد جهت دسترسی به تولید کنندگان بزرگ و خرید به صورت مستقیم و بی‌ واسطه راکد شده و شرایط سختی برای این دسته از عزیزان به وجود آمده است.

 


خرید مشمع ترانزیتی به‌صورت عمده از بازار فروش آنلاین

 

همانطور که گفتیم؛ درحال حاضر متقاضیان مشمع ترانزیتی عمده برای خرید به صورت مستقیم و بی‌ واسطه از تولید کنندگان مشمع ترانزیتی با محدودیت‌ های زیادی روبرو هستند. اما خوشبختانه امروزه، با پیوستن دنیای مجازی به بازار کسب و کارها این محدودیت به کلی دیگر از بین رفته ‌است.
حتی می توان گفت مزیت‌ های خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری سبب شده خریداران عمده در این فضا مشمول سود و منفعت بیشتری گردند زیرا این دسته از عزیزان دیگر مجبور نیست وقت و هزینه خود را صرف به رفت ‌و آمدها کرده و به صورت مستقیم به تولیدی ها مراجعه کنند بلکه می‌ توانند در منزل خود نشسته و در کمترین زمان ممکن با معتبرترین تولیدی‌ های مشمع کانتینری ارتباط برقرار کرده و خرید خود را انجام دهند.
مرکز فروش آنلاین مشمع ترانزیتی ما یکی از مراکز معتبری می باشد که به شما عزیزان کمک می کند بدون از دست دادن وقت و زمان خود با قیمت درب کارخانه مشمع کانتینری درجه یک را خریداری کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat