راه اندازی چادر نمایشگاهی با چند گام ساده

راه اندازی چادر نمایشگاهی با چند گام ساده

راه اندازی یک چادر نمایشگاهی بزرگ به درستی و استفاده از روش های ایمن سازی مناسب، بهترین راه برای تضمین یک رویداد شگفت انگیز و فضای باز است، صرف نظر از این که چه نوع رویداد، بازار یا گردهمایی را برنامه ریزی می کنید.

اگرچه ممکن است ایجاد یک چادر بزرگ برای رویداد ترسناک به نظر برسد، اما زمانی که اصول اولیه را بدانید در واقع بسیار ساده است. در این جا در دنیای چادر، ما مفتخریم که به مشتریان خود در سفارش و استفاده از هر قسمت از چادر رویدادشان کمک می کنیم، و در این راهنما، مراحل اولیه نحوه راه اندازی هر سبکی از چادرهای نمایشگاهی بزرگ را شرح می دهیم.

از راه‌اندازی و ایمن کردن چادر رویدادتان، تا جمع کردن، ذخیره‌ سازی و اطمینان از ماندگاری چادرتان برای سال‌های آینده، در این جا تمام اطلاعاتی که نیاز دارید وجود دارد!

مراحل کلیدی راه اندازی چادر نمایشگاهی

هر سبک چادر نمایشگاهی نیاز به یک فرآیند تنظیم و جمع آوری کمی متفاوت دارد که می تواند بسیار ساده باشد یا برای راه اندازی چادر به کمک های متعدد نیاز داشته باشد.

ما نحوه برپایی چادر نمایشگاهی را از جمله چادرهای قاب، چادرهای میله ای و سایبان های قابل حمل را برمی شمریم، اما در این بین، در ادامه مقاله چند دستورالعمل کلی وجود دارد که برای هر چادر نمایشگاهی صادق است.

 

مراحل کلیدی راه اندازی چادر نمایشگاهی

 

راه اندازی یک چادر نمایشگاهی چقدر طول می کشد؟

زمان تنظیم مورد نیاز برای ایمن کردن مناسب چادر نمایشگاهی شما به اندازه و سبک چادر خاص شما بستگی دارد. یک چادر قابل حمل کوچک 10*10 به گونه ای ساخته شده است که نصب و حمل و نقل آن بسیار آسان باشد و به راحتی تنها با یک تا دو نفر در عرض چند دقیقه قابل نصب است.

البته چادرهای سایز متوسط ​​و بزرگ تر به برنامه ریزی مناسبی نیاز دارند، زیرا نصب آن ها کمی بیشتر طول می کشد. محصولات دنیای چادر با مواد با کیفیت و با طراحی بصری مناسب ساخته شده‌اند تا در شرایط سخت آب و هوایی ایمن باشند و به ساده‌ ترین شکل ممکن راه ‌اندازی و جمع آوری شوند.

در صورتی که در حال برنامه ریزی یک رویداد بزرگ در فضای باز هستید و در حال برپایی یک چادر نمایشگاهی بزرگ هستید، به زمان کافی و یک گروه راه اندازی مناسب برای راه اندازی چادر قاب یا میله خود نیاز دارید. یک چادر نمایشگاهی بزرگ می تواند چندین ساعت طول بکشد تا به درستی راه اندازی شود و با وزنه های مناسب ایمن شود.

در همین رابطه بخوانید:

سازه چادر نمایشگاهی

 

اولین باری است که از چادر نمایشگاهی خود استفاده می کنید؟

کارشناسان دنیای چادر توصیه می کنند چادر خود را بچینید و آزمایشی انجام دهید تا ببینید روند نصب چگونه پیش می رود. این امر مخصوصاً برای چادرهای بزرگی که نیاز به برنامه ‌ریزی و پیش ‌اندیشی مناسب از سوی کل خدمه راه‌اندازی شما دارند تا اطمینان حاصل شود که چادر شما به ‌درستی و به‌ موقع برپا می‌شود، مهم است.

این می‌تواند به شما کمک کند تا فرآیند را بفهمید و ببینید در کجا ممکن است اشتباه کنید تا شما و خدمه‌تان بتوانید قبل از روز رویدادتان، همه چالش ها را برطرف کنید.

 

اولین باری است که از چادر نمایشگاهی خود استفاده می کنید؟

 

نحوه راه اندازی چادر نمایشگاهی فریم دار

وقتی نوبت به راه اندازی چادرهای مخصوص رویداد می رسد، خوشبختانه چادر های قاب یکی از ساده ترین چادر ها برای راه اندازی هستند. در این جا یک نسخه ساده و فشرده از راهنمای ما در مورد نحوه مونتاژ چادر نمایشگاهی قاب وجود دارد.

  • مرحله شماره 1. چادر قاب خود را بر روی زمین بگذارید

با بسیاری از بخش‌های ضروری، بهتر است قبل از شروع به چیدمان هر چیزی، چیدمان چادر خود را با چیدمان کل قاب خود روی زمین شروع کنید. به این ترتیب، می‌توانید تصور کنید که همه چیز به کجا می ‌رود و چگونه در هنگام راه‌ اندازی همه چیز با هم کار می ‌کند، و مطمئن خواهید بود که هر بخشی را که برای شروع به آن نیاز دارید، در اختیار داشته باشید.

  • مرحله شماره 2. پین و تاج چادر را وصل کنید

تاج ‌هایی که در قله‌ های سایبان چادر شما قرار دارند، پین ‌ها را در جای خود نگه می ‌دارند، که می ‌توانید با قرار دادن صحیح پین ‌ها در کنار هم قرار دهید. این اولین مجموعه ای است که در فرآیند اتصال قاب شما به یکدیگر انجام می شود.

دنیای چادر در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

 

مرحله شماره 2. پین و تاج چادر را وصل کنید

 

  • مرحله شماره 3. بالا قاب خود را بسازید

شما باید یک راهنمای کامل گام به گام را برای چادر خاص خود دنبال کنید که نمودار نحوه چیدن چادر خود را نشان می دهد. شما فریم بالای خود را با اتصال تاج ها و لوله ها و ساختن فریم بالای خود برای ایجاد یک پایه محکم و مطمئن برای چادر خود خواهید ساخت. این هم چنین شامل محکم کردن تسمه های ضامن دار به قاب چادر و سایر مراحل ایمن سازی مانند این است.

  • مرحله شماره 4. چادر توری با هم

با استفاده از پارچه قطره‌ای یا برزنت برای اطمینان از کثیف نشدن یا آسیب‌دیدگی قسمت بالای چادر، قسمت بالای سایبان را بچرخانید و قسمت توری را با قسمت گیره تراز کنید. پس از بستن این بخش‌های سایبان، مطمئن شوید که دریچه باران را ببندید و قبل از بریدن خط توری و تکرار برای کل سایبان چادر، مطمئن شوید که همه چیز امن است.

  • مرحله شماره 5. بالای چادر خود را وصل کنید

قسمت بالای سازه نمایشگاهی خود را روی قاب وسط قسمت بالای چادر روی قاب بکشید. هنگامی که قسمت بالای چادر شما به درستی روی قاب شما قرار گرفت، تسمه های تمساح را به هر یک از گوشه های چادر ببندید و صفحات پایه را به پایه های چادر خود وصل کنید.

  • مرحله شماره 6. وصل کنید

محکم کردن چادر خود را با چسباندن گیره های ضامن دار به پایه های زمین در اطراف محیط چادر خود، و همچنین عبور و سفت کردن بقیه تسمه ها در اطراف داخل چادر به پایان برسانید. حتی اگر انتظار شرایط آب و هوایی خوب را دارید، محکم کردن چادر خود با چوب یا وزنه ضروری است. حتی در بادهای کم، چادر شما می تواند در هوا معلق شود، اگر آن را به درستی قبل از رویداد خود ایمن نکنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat