پارچه برزنت | ترفندهای ساده استفاده از برزنت

برزنت
پارچه برزنت در اصل از دو کلمه "tar" و "palling" آمده است که به معنی پارچه بوم است که توسط ملوانان برای پوشاندن مواد در کشتی استفاده می شود. اکنون، برزنت به دلیل خصوصیات خوب، کاربردهای صنعتی زیادی دارد. آنها ضد آب، انعطاف پذیر و بسیار مقاوم نسبت به پلاستیک هستند.
پارچه برزنت بسته به اینکه به چه هدفی برسد از مواد مختلف تشکیل شده است. پارچه را می توان از نایلون، پنبه، پلی اتیلن با چگالی بالا یا انواع مختلف تشکیل داد.
ساده ترین استفاده از برزنت این است که آنها، عمدتاً برای پوشاندن یا محافظت از چیزی در برابر هوا و آسیب بیشتر استفاده می شوند. به طور گسترده ای در موارد مختلف و فعالیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به راحتی در دسترس است و مونتاژ آن آسان است.

۳ کاربرد برتر پارچه برزنت در مکان های مختلف

ادامه مطلب را با ما همراه باشید تا شما را با مهمترین استفاده های پارچه برزنت آشنا کنیم، تا شناختی دقیق از این محصول برای شم حاصل شود.

حمل و نقل:

اگر مشاغلی دارید که حمل و نقل کالا یا کالا را شامل می شود، داشتن کامیون هایی که برزنت به عنوان روکش بر روی آنها نصب شده موضوع بسیار خوبی است. این موضوع می تواند دارایی های شما را از محیط خارج محافظت کند، در حالی که در مرحله حمل و نقل است.
پارچه برزنت برای پوشش وسایل نقلیه با دوام است و می تواند در برابر باد شدید و آب و هوا مقاومت کند. بر خلاف کامیون های حمل و نقل معمولی که روکش فلزی دارند، اگر در مسافرت از آن استفاده نمی کنید، می توانید برزنتی که در کامیون است را تا بزنید.
برای حفظ یکپارچگی نمای خارجی وسایل نقلیه خود نیز می توانید از پارچه برزنت استفاده کنید. کیفیت رنگ اتومبیل شما در معرض تابش طولانی مدت خورشید می تواند فرسوده شود، بنابراین اگر می خواهید ماشین خود را بیرون از خانه، زیر آفتاب قرار دهید، ممکن است آن را با یک پارچه تار بپوشانید.
برزنت

ایجاد سرپناه موقت:

اگر در حال بازسازی خانه خود هستید و به سرپناه موقت خانواده یا وسایل خود احتیاج دارید، می توانید یک واحد نگهداری موقت را اجاره کنید یا با استفاده از برخی تیرها و برزنت پناهگاه موقت بسازید. به راحتی می توانید آن را جمع کنید و وقتی استفاده از آن تمام شد، می توانید پارچه برزنت را نگه دارید تا دوباره به آن احتیاج پیدا کنید. اگر نمی خواهید وسایلتان گرد و غبار شود یا آسیب ببیند، می توانید وسایل خود را در این پناهگاه های برزنتی ذخیره کنید.

ساخت و ساز:

در ساخت و ساز، شما به عنوان دفتر یا پناهگاه موقت کارگران خود به چادرها احتیاج دارید. از پارچه برزنت می توان در چادرهای ساختمانی یا به عنوان محل نگهداری مواد ظریفی که مانند چوب در ساخت و ساز استفاده می کنید، استفاده کرد. هنگام تعمیر و نگهداری در خانه خود می توانید از برزنت برای پوشاندن نقاشی ها یا مبلمان گرانبها استفاده کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat