آیا سازه های برزنتی سرمایه گذاری خوبی هستند؟

آیا سازه های برزنتی سرمایه گذاری خوبی هستند؟

یکی از سوال هایی که در هنگام خرید سازه پارچه ای ممکن است از تولید کننده بپرسید این است که آیا سازه های پارچه برزنت سرمایه گذاری خوبی هستند؟ در جواب باید گفت بله. سازه های برزنتی به خصوص انواع متحرک آن مانند انواع سایبان های چتری می توانند مانند یک سرمایه گذاری مطمئن و دارای طول عمر مفید بالا همیشه همراه کار و حرفه شغلی شما باشند.

دلایل انتخاب پارچه برزنت برای سرمایه گذاری بهتر

دومین دلیل در جواب بله به پرسش مطرح شده سبکی و مقاوم بودن، حمل و نقل جابجایی راحت بدون کوچکترین آسیب به ساختار و کیفیت سازه چادری است.

همچنین آلاچیق های فضا های باز نیز برای می توانند صاحبان باغ تالارها و رستوران ها و یا برای صاحبان باغ های شخصی یا منازل ویلایی مانند یک سرمایه گذاری و جزوی از مبلمان دائمی داخل حیات آن ها باشد.

در مقایسه با وقتی که شما برای ایجاد سایبان از سقف های چوبی یا آلاچیق های چوبی که پایه های بتونی دارند در باغ ها و کافه های خود می سازید.

 

دلایل انتخاب پارچه برزنت برای سرمایه گذاری بهتر

 

تغییر راحت سقف پارچه ای برزنت نسبت به سقف چوبی

فرض کنید که شما برای مسقف کردن بالکن خانه خود از چوب یا ایرانیت استفاده کرده اید، علاوه بر اینکه این نوع سقف ها هرگز طول عمر بالا و ماندگاری مانند سازه های پارچه ای ندارند بلکه نیز در هنگام جابجایی منزل یا فروش آن نمی توانید چوب های سقف بالکن خود را بکنید و با خود به منزل جدید ببرید.

چرا که اولاً چوب یا فلز یا هر سقف دیگری از مصالح محکم و قدیمی ساخته شده اند که همین امر باعث می شود هنگام باز کردن کیفیت اولیه خود را از دست بدهند و دیگر قابل نصب و به کار گیری در مکان جدید نباشند.

دوما کندن و جدا کردن این مصالح از دیوار بالکن شما اثرات مخرب و نمای ناخوشایندی از خود بر جای خواهد گذاشت که ترجیح می دهید سقفی را که برای ساخت آن هزینه بسیار گزافی کرده اید همان جا در منزل قبلی رها کنید و بروید.

در این صورت است که انتخاب پارچه برزنت نسوز برای بالکن شما گزینه بهتری خواهد بود.

پیشنهاد برای مطالعه:

ترکیب رنگ های برزنت با یکدیگر

 

تغییر راحت سقف پارچه ای برزنت نسبت به سقف چوبی

 

دلایل منطقی برای انتخاب پارچه برزنت برای سقف سازه ها

شما تصور کنید که هر مغازه سوپر‌مارکتی بخواهد فضای جلوی مغازه خود را به سقف چوبی یا آلومینیومی اختصاص دهد، با این کار چقدر از حریم خیابان برای همیشه و در همه ساعت های روز و در همه فصل های سال اشغال خواهد شد.

در حالی که سایبان های برقی یا دستی مغازه ها به راحتی قابل باز و بسته شدن و جمع کردن هستند در ساعت هایی از روز که آفتاب وجود ندارد و در فصولی از سال مانند چند ماه اولیه پاییز یا چند ماه اواخر بهار نه بارندگی و نه تابش نور خورشید وجود دارد.

 با حالتی که سایبان برقی هوشمند و اتوماتیک دارند و درست در ساعتی از روز که آفتاب به شیشه مغازه می خورد باز می شود و فقط برای چند ساعت اواسط روز که خورشید در آسمان است و نور مستقیماً وارد مغازه می شود سایبان باز است و در عصر هنگام که آفتاب از روی شیشه مغازه برچیده می شود، بسته می شود.

 نکته مهم این است که شما برای باز و بسته کردن سازه های برزنتی هر زمان که بخواهید می توانید اقدام کنید در صورتی که در سقف های دیگر از امر امکان پذیر است. شما می توانید با خرید انواع پارچه برزنت مانند پارچه ترانزیتی از آن برای پوشش سقف های مختلف استفاده نمایید. 

با  پارچه برزنت بیشتر آشنا شوید:

آیا پارچه برزنت قیمت بالایی دارد؟

 

دلایل منطقی برای انتخاب پارچه برزنت برای سقف سازه ها

 

نصب و اجرا سازه چادری با پارچه برزنت

سازه های پارچه ای به آسانی ظرف چند ساعت می توانند نصب و اجرا شوند و سقف های بسیار بزرگ با دهانه های بسیار بزرگ را برای گنجایش چند هزار نفر مهیا کنند. آیا سازه های دیگر از چنین قابلیتی در زمان اجرا و سرعت بهره برداری برخوردار هستند؟

پس به این ترتیب سازه های پارچه ای برای شهرداری ها نیز می توانند جزو سرمایه گذاری های مطمئن و کاربردی باشند که به راحتی در همه مراسم ها یا نشست های موقت یا چند روزه سریع و فوری قابل اجرا هستند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat