مناسب ترین قیمت پارچه برزنتی ضخیم

برزنت ضخیم

قیمت پارچه برزنتی ضخیم، در سایت بزرگ تجاری پارچه برزنت بسیار مناسب است. این مجموعه که جزو مراکز برگزیده و معتبر فروش برزنت در کشور می باشد، با مناسب ترین کیفیت و قیمت پارچه برزنت ضخیم میزبان شما عزیزان است.

پارچه برزنت، از پارچه های منحصربفرد صنعت نساجی به شمار می رود که ضد آب، ضد آتش و بسیار مقاوم است. قیمت پارچه برزنتی ضخیم نسبت به سایر پارچه ها مناسبتر بوده و علی رغم ضخامتی که دارد بسیار سبک می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالب سایت را تا آخر بخوانید.

پارچه برزنتی ضخیم باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟


برزنت از جمله پارچه های بسیار مستحکم در برابر آب، نور خورشید و هر گونه عوامل طبیعی می باشد که در مدل های متفاوتی برای مصارف گوناگونی تولید می شود.
نمونه ای بسیار پر کاربرد از برزنت های پر مصرف، پارچه برزنت ضخیم است که این پارچه به دلیل طول عمر زیاد و مقاومت فراوان، کاربردهای ویژه ای در صنایع مختلف دارد.
در تولید این نوع برزنت، بیشترین توجه تولید کنندگان بر روی کیفیت پارچه متمرکز شده و توجه زیادی به زیبایی آن نداشته اند، چرا که پارچه برزنت ضخیم به علت دوام و مقاومت آن است که کاربرد زیادی دارد.
لازم به ذکر است بدانید، برزنت ها، به دو صورت پنبه و پلی استر در عرض های 100 الی 200 سانتی متر به بازار عرضه می شوند.
پارچه برزنت های ضخیم، ضد آب، ضد آتش، ضد حرارت، ضد یخ زدگی، مقاوم در برابر عوامل طبیعی و ضربه و خراش می باشند.


کاربردهای ویژه انواع برزنت ضخیم و مقاوم

همانگونه که اشاره شد، پارچه برزنت ضخیم، نوعی پارچه بسیار سخت و محکم است که علاوه بر موارد ذکر شده از خصوصیت منعطف بودن نیز بهره مند می باشد.
این نوع برزنت معمولا از پارچه هایی مانند کرباس و پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلین تولید می‌ شود.
برزنت های ضخیم، کاربردهای مختلفی در صنایع و زندگی روزمره انسان دارند، که مزایای این پارچه سبب کاربرد فراوان و همین کارآیی بیشتر، باعث افزایش نیاز بازار پارچه برزنت ضخیم گشته است.
با توجه به نیاز و سفارش بازار، برزنت ها در وزن ۲۲۰ الی ۷۴۰ گرم بر متر مربع وارد بازار می شوند.
این نوع برزنت پارچه که از مدل های پرفروش و پر تقاضای انواع پارچه های برزنت می باشد در مصارف گسترده ای چون دوخت چادرهای مسافرتی و کمپینگ؛ چتر و سایبان، روکش استخرهای سر باز، انواع سایبان برای فروشگاه و مغازه، روکش کالا، روکش پالت؛ چادر اسکلتی (تونلی)، روکش انواع وسایل کشاورزی، خیمه اسکلتی، روکش ضد آب محصولات، روکش کولر، تولید دستکش های جوشکاری، برزنت دهنه کولر، چادر کانتینری و غیره استفاده می گردد.
توجه داشته باشد که این ضخامت و مقاومت پارچه های برزنتی است که سبب شده از این پارچه ها در اغلب صنایع استفاده کرد.
همچنین با توجه به کیفیت و کاربرد پارچه برزنت ضخیم، می توانگفت که این پارچه از جمله پارچه های مقرون به صرفه نیز به شمار می رود.

 ارزان ترین قیمت پارچه برزنتی ضخیم در تهران


مرکز فروش پارچه برزنتی تهران، مرجعی معتبر و رسمی فروش پارچه برزنت در کشور است. این مرجع چندین سال می باشد که در راستای تحقق اهداف خود با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا به صورت حرفه ای تلاش می کند تا بهترین کیفیت را همراه قیمت مناسب عرضه کند.
اگر به دنبال بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پارچه برزنتی ضخیم هستید، همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.