برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی
برزنت ترانزیتی یا برزنت کانتینری برای محافظت اجناس و کالاهای صادراتی و وارداتی از نفوذ رطوبت، نور آفتاب، هجوم کپک ها و باکتری ها و … تولید می شوند. با گسترش صادرات و واردات محصولات در کشورهای مختلف سراسر جهان توسط کانتینرها، صنایع و شرکت های حمل و نقل بر آن داشته شدند تا پوشش های ضدآب، ضد آتش و پوسیدگی، آنتی باکتریال و ضد کپک و در عین حال دارای قابلیت انعطاف و فرم پذیری بالا و کاربرد آسان تولید کنند.از آنجا که سبکی و همچنین حجم کم این پوشش بسیار حائز اهمیت میباشد لذا به نظر میرسد در بسیاری از موارد استفاده از پارچه های برزنتی گزینه مناسبی برای حل این مشکل باشند. پارچه های برزنتی که بتوان بعنوان پوشش کالا جهت استفاده در ناوگان حمل و نقل بکار برد به دو دسته کلی تقسیم می شوند :

برزنت موادی که به برزنتهای سه لا شش لا مشهور هستند.
برزنتهای ترانزیتی که برزنتهای کانتینری و یا مشمایی نیز نامهای دیگر این نوع برزنت می باشند که در عرف به آن مشهور هستند.
برزنتهای موادی بخاطر نوع بافت پارچه، از استحکام بیشتری برخوردارند و از طرفی تنوع رنگی محدودی دارند. برزنتهای ترانزیتی بخاطر تنوع رنگی زیاد و همچنین خاصیت کاملا ضد آب بودن آن، جایگاه بهتری نزد رانندگان تریلرها دارند.

از برزنت ترانزیتی علاوه بر پوشش کانتینرها میتوان در مصارف دیگر همچون ساخت چادر یا سایبان نیز بهره برد.

قیمت عمده انواع پارچه برزنتی در این مرکز بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها است و به ویژه نمونه های منسوجات ترانزیتی بسیار مرغوبی در این مرکز عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

حسین محمدی
ارتباط با مسئول فروش : ۰۹۱۲۴۰۴۹۸۷۱
تلفن ثابت : ۳۶۶۰۹۳۲۰ – ۰۲۶