لیست قیمت برزنت ترانزیتی

لیست قیمت برزنت ترانزیتی

با توجه به مشکلات اقتصادی که امروزه در بازار کشور وجود دارد و شرایط نابسامان اقتصادی، لیست قیمت برزنت ترانزیتی در کشور را نمی توان به صورت دقیق ارائه کرد، زیرا قیمت ها مدام در حال نوسان است و ثبات خاصی در قیمت های بازار دیده نمی شود.


بررسی لیست قیمت برزنت ترانزیتی


برای اطلاع دقیق از لیست قیمت برزنت ترانزیتی می توانید از مراکز عرضه انواع برزنت در شهر های مختلف کشور، قیمتی دقیق از این محصول را بدست بیاورید. همچنین سایت های اینترنتی مختلفی امروزه قیمت انواع محصولات را در اختیار اشخاص قرار می دهند. می توان از طریق این سایت های اینترنتی نیز قیمت دقیق برزنت های ترانزیتی را بدست بیاورید.
برزنت ترانزیتی برای بسیاری از فعالیت های فضای باز مناسب هستند و برای اهداف تجاری یا سرگرمی نیز مورد استفاده عموم قرار می گیرند مانند، استفاده در مهمانی ها، عروسی ها، بازارهای فرنگی و غیره.
برزنت ترانزیتی موجود در فروشگاه دنیای چادر از مشخصات بسیار خوبی برخوردار است. لایه فوقانی آنها معمولا بافته شده از چگالی بالا برای حداکثر انعطاف پذیری و مقاومت بوده، و برای پشتیبانی از الیاف تقویت شده با تراکم کم برای آب و هوا و مقاومت در برابر آب و نیز شرایط سخت آب و هوایی هستند.

ضخیم و قوی: به لطف ساختار چند لایه و غشای چند لایه، از الیاف استاندارد قوی تر برای تولید برزنت ترانزیتی استفاده شده است، اما هنوز هم سبک وزن و حمل آنها آسان طراحی شده است.
قابلیت استفاده در همه شرایط آب و هوایی: برزنت ترانزیتی معمولا ضد پوسیدگی، ضد آب، ضد انقباض و مجهز به تثبیت کننده های UV. برای مقاومت در برابر آب و هوا از جمله دمای زیر صفر زمستان و تابستان های گرم است و آنها به عنوان ایده ال ترین و مناسب ترین روکش برای پوشش سقف هستند.

 


دریافت لیست قیمت برزنت ترانزیتی


برای دریافت لیست قیمت برزنت ترانزیتی نیازی به مراجعه فیزیکی به مراکز شلوغ و بازارهای پر رفت و آمد بخصوص در این ایام کرونایی نیست. شما می توانید به واسطه تماس تلفنی و یا مراجعه اینترنتی به وب سایت اینترنتی شرکت دنیای چادر به لیست قیمت ها دسترسی داشته باشید.

از مهمترین ویژگی های برزنت ترانزیتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- کیفیت بالا: ضد آب، ضد انقباض، مقاومت در برابر دما، مقاومت در برابر اسید، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر سرما، مقاومت در برابر سایش، پایداری اشعه ماورا بنفش، دوام خوب، عمر طولانی، پارچه نرم و الاستی ، چند منظوره و ...
۲- عملکرد بالا: چروک های بوم بادوام اما نرم، نسبت به مواد دیگر کوچکتر هستند، حمل و نقل آنها آسان است، برزنت ترانزیتی می تواند محافظت کاملی از اشیا با ارزش در هر شرایط آب و هوایی ایجاد کند.
۳- طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی: روکش اتومبیل، چادر، کف کمپ، روکش قایق، روکش چوبی ، شیشه جلو اتومبیل، قایق، دیوارهای خلوت، تشک پیک نیک، گل باغبانی، سقف ها، سایت های ساختمانی، انبارها، کامیون ها، کارخانه ها، معادن و .... می توان از این محصولات استفاده کرد.