پارچه شمعی ضد آب

پارچه شمعی ضد آب

پارچه شمعی در بسیاری از شرایط می تواند بسیار مفید باشد. کاربردهای گسترده، دوام بالا، مقرون به صرفه بودن، تطبیق پذیری و ... از ویژگی های بارز پارچه های شمعی است. به همین دلیل بسیاری از کاربران پارچه های شمعی را به گزینه های دیگر ترجیح می دهند. فقط مطمئن باشید که هنگام خرید تولیدکنندگان پارچه های شمعی از اعتبار لازم برخوردار باشد و جنس با کیفیت به شما ارائه دهد. با یک راهنمای مفید، انتخاب و خرید پارچه شمعی بسیار آسان خواهد شد.


مواد مورد استفاده برای ساخت پارچه شمعی ضد آب 


پارچه های شمعی ضد آب که به آن تارپ نیز گفته می شود، ورق های عظیم و انعطاف پذیری هستند که بسته به نوع ساخت آنها ضد آب هستند. پارچه های شمعی انواع مختلفی دارند مانند پارچه بوم پنبه ای، برزنت نایلونی، پارچه برزنتی HDPE و پارچه برزنتی. استفاده از پارچه های شمعی برزنتی چندین مزیت دارد.

 


چند کاربرد برتر پارچه شمعی عبارتند از:


۱- حمل و نقل: از نور مستقیم خورشید و بارندگی محافظت کنید.
پارچه شمعی برای پناه دادن، غذا و سایر کالاهای بشردوستانه هنگام حمل و نقل از آفتاب مستقیم و بارندگی استفاده می شود. وسایل نقلیه مختلف به اندازه و رنگ های مختلف روکش بسیار مقاوم و بادوام نیاز دارند و متناسب با نیاز شما ساخته می شوند. پارچه های شمعی برخلاف سایر مواد استفاده شده برای ایجاد سایه، می توانند بدون اشغال فضاهای بزرگ به راحتی جمع و ذخیره شوند.
۲- ساخت و ساز: از نشت سقف محافظت کنید.
پس از طوفان های شدید، اکثر خانه ها اغلب سوراخ های بزرگی در سقف خود ایجاد می شوند و رسیدگی به ادعاهای ارائه شده در شرکت های بیمه می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد. برای جلوگیری از نشت و صدمه آب ناشی از آن می توان از پارچه شمعی بر روی سقف قرار استفاده کرد تا موقتاً تسکین یابد.
۳- پناهگاه های موقت: آسایش و امنیت را فراهم می کنند.
پارچه شمعی منطقه ای را برای پناه دادن به یک فرد یا خانواده آسان و خشک فراهم می کند تا زمانی که پناهگاه موقت بیشتری پیدا شود یا ایجاد شود.

۴- اردوگاه های پناهندگان:
تهیه پارچه شمعی به راحتی می تواند یک پناهگاه ایجاد کند و حمل و نقل آن نیز آسان است. در گردشگری از پارچه ها به طور گسترده ای برای ساخت چادر برای افراد در پیاده روی و سایت های کمپینگ استفاده می شود. استفاده و حمل آنها از یک مکان به مکان دیگر آسان است زیرا مقرون به صرفه بوده و در برابر آب مقاوم هستند.
۵- کشاورزی: افزایش تولید در کشاورزی.
از پارچه شمعی به روش های مختلفی در کشاورزی استفاده می شود. کشاورزان مقیاس کوچک و بزرگ از گلخانه برای تقویت تولید در مشاغل کشاورزی استفاده می کنند، زیرا در گلخانه رشد گیاهان و تولید را افزایش می دهد.
۶- دام: از حیوانات در برابر آب و هوای گرم و سرد محافظت می کند.
ساختارهای پارچه شمعی اولیه را می توان برای پناهگاه موقت دام در ماه های گرم یا سرد ساخت. آنها یک ماده اصلی در اطراف مزرعه و خانه هستند، به خصوص اگر در منطقه مستعد بارندگی یا آب و هوای نامناسب زندگی می کنید. این نوع پارچه ها کمک زیادی به شما می کنند.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat