برزنت چادر برزنتی| انواع برزنت چادر برزنتی و ویژگی های هر کدام

برزنت چادر برزنتی| انواع برزنت چادر برزنتی و ویژگی های هر کدام
برزنت چادر برزنتی تنوع زیادی در مراکز فروش دارد که هر کدام از آنها اهداف خاصی را دنبال می کنند و ویژگی های مخصوص به خود را دارند به عنوان مثال، وینیل نسبت به بوم در برابر رشد کپک مقاومت بیشتری دارد. کپک در محیط های گرم و مرطوب رشد می کند. خلاص شدن از شر کپک بسیار دشوار است، بنابراین بهتر است به طور کلی از رشد جلوگیری کنید. اما، هنگامی که شما با یک برزنت چادر برزنتی بوم کار می کنید، پیشگیری سخت است. به همین دلیل، برزنت های وینیل بهترین گزینه برای افرادی است که قصد کار یا سفر در محیط هایی را دارند که رشد کپک یا کپک زدن در آنجا مرسوم است. علاوه بر این، چنین موادی در برابر باد، باران، نور آفتاب نیز مقاوم هستند.

ویژگی های مهم برزنت چادر برزنتی بوم و ونیل

بوم یک برزنت چادر برزنتی قابل تنفس است، در حالی که وینیل اینگونه نیست. در نتیجه، الیاف بوم به اندازه الیاف وینیل گرمای خورشید را به دام نمی اندازد. با این حال، برزنت های وینیل معمولاً با موادی ÷وشش داده می شوند تا در برابر اشعه UV مقاوم باشند. گرما نباید روی هیچ یک از این برزنت ها تأثیر منفی بگذارد، اما اگر می خواهید از اشعه ماورا بنفش محافظت بیشتری کنید، وینیل بهترین انتخاب است. وینیل همچنین می تواند در برابر درجه حرارت بسیار سرد مقاومت کند و آن را برای تمام محیط ها ایده آل می کند.
برزنت چادر برزنتی وینیل به دلیل مقاومت زیاد در برابر باد، اغلب به عنوان روکش کامیون و تریلر استفاده می شوند. این ماده همچنین ضد شعله است، بنابراین در برابر آتش بسیار مقاوم است.
Image

نکات مهم هنگام خرید برزنت چادر برزنتی بوم و ونیل

۱. قیمت:
قیمت یکی از عوامل مهم است که باید هنگام انتخاب بین پارچه تار وینیل و بوم مورد توجه قرار گیرد. قیمت ها بسته به اندازه و کیفیت برزنت چادر برزنتی ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی وینیل نسبت به بوم گران تر است. وینیل در واقع یکی از گرانترین مواد برزنتی موجود در بازار است. با این حال، مهم است که در مورد قیمت مربوط به طول عمر مواد فکر کنید. بسیاری از مردم به دلیل دوام و مقاومت در برابر عناصر محیطی، مایل به پرداخت هزینه اضافی برای وینیل هستند.
۲. تأثیر برزنت چادر برزنتی ونیل و بوم بر محیط زیست:
زندگی به سبک سبز برای بسیاری از افراد مهم است ، بنابراین بسیاری از مشتریان مشتاق هستند بدانند کدام ماده تأثیر کمتری بر محیط زیست دارد. بوم نسبت به وینیل بسیار سازگار با محیط زیست است. در هنگام ایجاد وینیل آلودگی زیادی در جو منتشر می شود، اما برای تولید بوم نمی توان همین را گفت.

وینیل قابل بازیافت است، اما بسیاری از امکانات بازیافت این مواد را نمی پذیرند زیرا تجهیزات لازم برای پردازش آن را ندارند. یافتن تأسیساتی که وینیل را پردازش کند چالش برانگیز است، بنابراین این مواد غالباً در محل دفن زباله ها به پایان می رسند. با این حال، بوم یک ماده پنبه ای است که به راحتی قابل بازیافت است و در مراکز بازیافت در سراسر کشور پذیرفته می شود. به علاوه، پنبه یک الیاف طبیعی است که کاملاً زیست تخریب پذیر است، بنابراین اگر به طور تصادفی به جای مرکز بازیافت به محل دفن زباله ارسال شود، به طور طبیعی تجزیه می شود.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat