برزنت چادر برزنتی | راهنمای انتخاب و خرید برزنت چادر برزنتی

برزنت چادر برزنتی | راهنمای انتخاب و خرید برزنت چادر برزنتی
قیمت برزنت چادر برزنتی بسته به اندازه کالا، کیفیت ساخت آن و نوع عملکرد آنها متفاوت است. اما به طور کلی پارچه های پلاستیکی قطره ای قیمت کمتری نسبت به پارچه های برزنتی بوم دارند. در واقع چادرهای قطره ای بوم گران ترین چادرهای موجود در بازار هستند. خرید برزنت چادر برزنتی که صرفاً به دلیل قیمت پایین آن کمترین هزینه را داشته باشد وسوسه انگیز است، اما به یاد داشته باشید که قیمت فقط یکی از عواملی است که باید قبل از انتخاب و خرید چادر های برزنتی در نظر داشته باشید.

هنگام خرید برزنت چادر برزنتی بهتر است به این نکات توجه کنید

۱. ماندگاری:
عامل مهم دیگری که باید در هنگام انتخاب و خرید برزنت چادر برزنتی نظر گرفت، دوام مواد است. سازندگان روکش و چادرهای حرفه ای برزنت ها را به عنوان ماده ای تخریب ناپذیر در نظر می گیرند - و این دلیل خوبی دارد. پلاستیک می تواند به راحتی پاره شود، بنابراین اگر قصد پوشاندن اشیا تیز را دارید که می تواند مواد را سوراخ کند، انتخاب خوبی نیست. با این وجود جای نگرانی در مورد علائم پنچری یا پارگی در پارچه های برزنتی بوم وجود ندارد. اگر پارچه های برزنتی بوم خریداری کنید، تا زمانی که به درستی ذخیره و تمیز شود، سالها دوام می آورد.
۲. سطح لغزنده:
از آنجا که برزنت چادر برزنتی روی زمین قرار می گیرند، در نظر گرفتن لغزندگی سطح پارچه یز مهم است. بیشتر پارچه های برزنتی بوم با پشتی بوتیل لاستیکی طراحی شده اند که به مبلمان یا کف می چسبند و پارچه را در جای خود نگه می دارند. این پشتوانه اطمینان می دهد که پارچه های برزنتی بوم هنگام عبور از روی آن، زیر پایتان بلغزد.
پارچه های پلاستیکی با چنین ویژگی هایی طراحی نشده اند، بنابراین ممکن است در جای خود باقی نمانند. این یک مشکل عمده در هنگام تولید چادر های برزنتی و یا روکش های برزنتی در خارج است زیرا یک شدت باد می تواند پارچه های پلاستیکی شما را از با خود ببرد.
۳. جاذب بودن:
همانطور که قبلا ذکر شد، بوم ماده ضخیمی است که می تواند مقدار در برابر عناصر محیطی مقاومت زیادی نسبت به سایر مواد داشته باشد. از طرف دیگر، پلاستیک نفوذ ناپذیر است، اما قابل جذب نیست. چادرهای پلاستیکی می توانند رطوبت زیادی ایجاد کنند و استراحت درون آنها کمی سخت و نفس گیر است.
Image

فروشگاه بزرگ برزنت چادر برزنتی ارزان قیمت در کرج

دنیای چادر از مراکز معتبر و بزرگ در زمینه عرضه انواع برزنت چادر برزنتی در کشور است. شما می توانید با مراجعه حضوری و یا اینترنتی به این مرکز این محصول را با قیمت ارزان خریداری کنید.
از نظر کیفیت محصولات دنیای چادر مقاوم در برابر عناصر محیطی هستند و عمر طولانی ترین نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار دارند با خرید این محصول می توانید از سفرهای خود در طبیعت لذت ببرید و شب را به خوبی درون چادر برزنتی ضد آب خود استراحت کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat